Een fijne nieuwe studio met een Kingsize bed, airco, 55 inch tv, badkamer en gelegen aan het gezamenlijke zwembad.
Deze studio is van alle gemakken voorzien met een keuken voorzien van nieuwe Bosch apparaten zoals een kookplaat, vaatwasmachine en combimagnetron. Strandstoelen, koelbox strijkbout wasrek, u kunt ‘t’ zo gek niet bedenken.
De studio ligt direct aan het zwembad, dus vanuit je bed, direct een verfrissende duik. Een heerlijke rustige studio voor 2 personen, adults only, zonder huisdieren.
Het is een veilige rustige omgeving op een afgesloten terrein. Er zit een heerlijk ontbijt/ lunchcafe in de straat, een klein supermarktje om de hoek en de beste winkels voor te shoppen op een kleine 3 minuten afstand.
De beroemdste stranden zijn op een paar minuten afstand, waaronder Eagle beach, Palm beach en Arasi beach.
Wat wil je nog meer!!!
