ook een prive hottub ,sauna en wifi aanwezig . le mouton is een gerestaureerd vrijstaand ruim kindvriendelijk vakantiehuis geschikt voor 4 personen met een omheinde tuin op het zuiden + privehottub en privesauna ,2 honden zijn welkom + gratis wifi .
Het kleurrijke vakantiehuis is heerlijk ruim van opzet en uiteraard voorzien van goede apparatuur ,grote eetkeuken met Amerikaanse koelkast , oven, magnetron etc grote living met houtkachel en vloerverwarming ,1 ste etage 2 ruime slaapkamers en een praktische badkamer met ruime inloopdouche van Belgisch hardsteen.
Kinderfaciliteiten :
ledikantje babybedje kinderstoel, box , traphekjes , speelgoed ,speeltoestel met tarzanhut en schommel en glijbaan in tuin . Het vakantiehuis staat in het landelijke dorpje Heyd aan de bosrand gelegen onderdeel van Durbuy ,u kunt ook paardrijden onder begeleiding in de bossen ,de golf van Durbuy op 5 minuten rijden ,Heyd heeft 3 restaurants een cafeetje en een bakkertje .
Durbuy bruist van outdooraktiviteiten ,maar u kunt ook genoeg kastelen bezoeken ,pretparken heerlijk wandelen ,mountainbiken ,paardrijden ,kanovaren ,heerlijk een terrasje pakken 1 van de vele brocantes bezoeken ,of lekker van de rust in Heyd genieten.
indeling inkomhal met garderobe + 2de toilet
living met vloerverwarming ,houtkachel die bijzonder veel warmte geeft,2 banken ,2de eettafel ,kabeltv /lcd tv + dvd spelletjes en boeken .
grote eetkeuken met luxe apparatuur ,kookplaat ,Amerikaanse koelkast ,vaatwasser ,oven ,magnetron ,eet en kookgerei, eettafel ,openslaande deuren naar het terras .bijkeuken met wasmachine en droger . \
terras op het zuiden met picknicktafel en bbq ,alwaar u de vogels ijverig hoort fluiten ,
tuin met gras en geheel omheind met schapengaas , ligstoelen en 4 persoons eethoek ,ligbedjes en tuineethoek ,
een overdekte BBQ bij de saunaruimte.
eerste etage een badkamer met grote inloopdouche van Belgisch hardsteen , de wanden zijn bekleed met natuursteenplaten ,2de toilet en een wastafel
. 1 slaapkamer met 2 pers bed ,linnenkast en commode
1 slaapkamer met 2 x 1 pers bed ,linnenkast en 1 kinderbedje u mag gerust ook savonds en in het weekend bellen en boeken Graag verwelkomen wij n onze gite
Wij Nathalie en Laurent Bourdouxhe zijn de trotse eigenaren van le mouton ,Laurent heeft de voormalige hooischuur geheel eigenhandig verbouwd tot een luxe vrijstaande vakantie woning met vloer verwarming met grote eetkeuken en living ,kinderfaciliteiten aanwezig ,inmiddels hebben we ook een infraroodsauna en hottub geplaatst en hiervoor de omheinde tuin vergroot ,wij wonen in Heyd dus mocht er iets zijn of heeft u vragen ,wij staan altijd voor u klaar ,tot ziens dan maar ,groetjes uit Heyd