Vakantiehuis “Algintie” is rustig gelegen aan het meer “Oivangintiejärvi” in Kuusamo. Het vakantiehuis is gelegen tussen Kuusamo en Ruka. Het ligt 10 km van Kuusamo Centrum en 17 km van Ruka. Waar u o.a. ook het skigebied / mountainbiketrails en hikingtrails vindt.
Luchthaven Kuusamo 12 km (15 min)
Luchthaven Ravaniemi 180 km (2,5 uur rijden)
Luchthaven Oulu 238 km (+/- 3 uur rijden)
Vliegmaatschappij: finnair (januari tm december), TUI (november tm maart), Lufthansa (november tm maart)
Het vakantiehuis biedt volledige privacy. Vakantiehuis “Algintie” heeft 3 slaapkamers waarvan 1 met een tweepersoons boxspring van 210 cm lang. De andere slaapkamers zijn voorzien van bedden van 200 cm lang. Daarnaast heeft het vakantiehuis 2 loften, een knusse woonkamer met zes persoons eettafel, een keuken voorzien van vaatwasser, een sauna, 2 toiletten met 2 wastafels, ruime opbergruimte met kluis, open haard, tv + chromecast, wifi, wasmachine, slee (2x) en roeiboot, buiten bbq-plaats met zitje. Zwemmen en vissen is mogelijk bij het meer gelegen voor het vakantiehuis met eigen steiger. Nederlands tv-zenders enkel te ontvangen via streaming (chromecast) en uw eigen app van bijv. KPN of Ziggo.
Het vakantiehuis is gunstig gelegen voor de vele activiteiten die de omgeving te bieden heeft. Skiën, langlaufen, bevroren watervallen, sneeuwscooter, husky’s, raften, Oulanka National Park, mountainbiken, wandelen, geocachen, rots klimmen, indoor klimmen, paardrijden.
Voor de kinderen: Angry Birds Activity Park, Sport Centrum Kuusamo met o.a. een overdekt zwembad en klimmuur. En nog vele activiteiten meer. Voor het boeken van een Husky, sneeuwscooter en / of ijsvis ervaring breng ik u graag in contact met onze Nederlandse beheerders.