Le Galeau
55,- nachtprijs vanaf (o.b.v. 1 week)

Le Galeau

Onze gîte Le Galeau is de eerste gîte die je tegenkomt.
Er is parkeerplaats voor 3 auto's tussen de scheiding met de weide en het torentje. Je gaat binnen langs het schuifraam achteraan aan het grote terras 32m² dat uitkijkt op bomen, bos met beneden het riviertje 'Le Galeau'. Binnen heb je een grote living met ingerichte keuken, bijna 40m² en plaats voor 6 à 8 personen. In de living voorzien wij een slaapzetel voor 2 personen. Een beetje verder heeft u nog 3 slaapkamers, telkens voor 2 personen, 3 badkamers met douche en lavabo en 2 toiletten.

Het zwembad van 10 op 4,5, heeft een eerste ondiepe gedeelte van 3,5 op 4,5 zodat onze kleintjes lekker kunnen spelen, verder wordt het iets dieper zodat ook de grotere aan hun trekken komen.

De verhuurder, Brigitte

Brigitte De Bonnaire
Brigitte De Bonnaire

Bij Micazu sinds januari 2006

België
Duits, Engels, Frans, Nederlands

Hallo, wij zijn Joeri en Brigitte, samen met onze zonen Gilles en Beau en ons Kooikerhondje Mischka zijn wij in 2006 verhuisd van Antwerpen (B) naar Lot en Garonne. Hier in Lencouet hebben wij onze droom om gîtes en chambre d'hôtes uit te baten kunnen waarmaken. Het is hier een hele rustige streek, we genieten elke dag van de prachtige natuur.

  • Per nacht (o.b.v. 1 week):
  • € 55,-
  • € 70,-
  • € 99,-
  • € 199,-
augustus 2018
31 1 2 3 4 5
32 6 7 8 9 10 11 12
33 13 14 15 16 17 18 19
34 20 21 22 23 24 25 26
35 27 28 29 30 31
september 2018
35 1 2
36 3 4 5 6 7 8 9
37 10 11 12 13 14 15 16
38 17 18 19 20 21 22 23
39 24 25 26 27 28 29 30
oktober 2018
40 1 2 3 4 5 6 7
41 8 9 10 11 12 13 14
42 15 16 17 18 19 20 21
43 22 23 24 25 26 27 28
44 29 30 31
november 2018
44 1 2 3 4
45 5 6 7 8 9 10 11
46 12 13 14 15 16 17 18
47 19 20 21 22 23 24 25
48 26 27 28 29 30
december 2018
48 1 2
49 3 4 5 6 7 8 9
50 10 11 12 13 14 15 16
51 17 18 19 20 21 22 23
52 24 25 26 27 28 29 30
53 31
januari 2019
1 1 2 3 4 5 6
2 7 8 9 10 11 12 13
3 14 15 16 17 18 19 20
4 21 22 23 24 25 26 27
5 28 29 30 31
× Selectie wissen Reserveren

Periode Nacht Weekend Midweek Week Korting Minimaal verblijf
30-06-2018 - 01-09-2018 - - - € 1395,00 - 7 nachten
01-09-2018 - 30-09-2018 € 99,00 - - € 693,00 - 3 nachten
30-09-2018 - 15-12-2018 € 55,00 - - € 385,00 - 3 nachten
15-12-2018 - 05-01-2019 € 55,00 - - € 385,00 - 7 nachten
05-01-2019 - 30-03-2019 € 55,00 - - € 385,00 - 3 nachten
30-03-2019 - 01-06-2019 € 70,00 - - € 490,00 - 7 nachten
01-06-2019 - 29-06-2019 € 99,00 - - € 693,00 - 7 nachten
29-06-2019 - 31-08-2019 € 199,00 - - € 1395,00 - 7 nachten

Services

Bedlinnen € 5,00 Per persoon per week Betalen bij boeking | optioneel
Eindschoonmaak € 60,00 Per verblijf Betalen bij boeking | verplicht
Elektra € - Naar verbruik Ter plaatse betalen | verplicht
Waarborgsom € 300,00 Per verblijf Betalen bij boeking | optioneel

Onze gites Le Galeau en Les Sapins, bevinden zich aan het andere einde van ons domein en hebben een apart zwembad. Le Galeau is een zeer ruime gite (120m2) voor 6 personen, heeft 3 slaapkamers met 2 één-persoonsbedden, 3 badkamers met inloop douche en 2 toiletten.
U heeft een groot overdekt terras met zicht op bomen en beneden het beekje Le Galeau. Volledig ingerichte open keuken, met afwasmachine, microgolfoven, wasmachine (in gezamelijk washok).
Comfortabele zitkamer, TV met Vlaamse en Nederlandse zenders.
Gratis Wi-Fi verbinding buiten.Voor de kinderen zijn er spelletjes en speelgoed en voor de allerkleinste gratis babybedje, kinderstoel en eventueel babybadje.Het zwembad van 10 op 5 m heeft een ondiep gedeelte en is voorzien van een alarm. Het bronwater wordt gezuiverd door zout electrolyse, zacht voor de ogen en huid.
Het zwembad wordt gedeeld met de gasten van Gîte Les Sapins.
Huisdieren niet toegelaten.l
Aquitaine en de Sud-OuestFeugarolles is gelegen in Zuid-west Frankrijk , in de oude provincie Gascogne. De grootste stad in de nabijheid is Agen (25 km). Lavardac , Nérac en Vianne zijn aangrenzende kleinere steden De omgeving is er uitbundig groen, het klimaat zonnig en mild.Het dorpje (800 inw.) ligt in het departement van de Lot-et-Garonne, met prachtige natuurgebieden, afgewisseld met land- en tuinbouwgebieden . Ook de uitgestrekte zonnebloemvelden zouden Vincent van Gogh hebben doen likkebaarden.Het landschap is heuvelachtig en afwisselend vlak in de vallei van de Garonne. In de omgeving zijn er tal van schilderachtige dorpen en zogenaamde "Bastides", kleine versterkte steden die uit de vroege middeleeuwen stammen.
Kunst en festivals. De hele zomer lang biedt de Gascogne een rijke waaier aan festivals: concerten van klassieke muziek, jazz, dans, theater, klank- en lichtspelen, tentoonstellingen, folklore-markten enz. De streek is beroemd omwille van zijn gastronomie. Specialiteiten zijn de Foie-gras van eend, magret de canard (eendeborst), Armagnac en excellente wijnen zoals de Côtes de Buzet en Duras. Er zijn tal van kleine voortreffelijke (en zéér betaalbare) restaurants, naast typische "Auberges à la ferme" en natuurlijk ook enkele top-restaurants met een kwotering in de verschillende gidsen. Uitstapjes zijn uitstekend mogelijk: naar de Pyreneeën, de Landes, het Baskenland, de Atlantische oceaan, de wijngebieden van de Buzet, Gers, Bordeaux enz. Maar…….misschien komt u hieraan helemaal niet toe omdat de direkte omgeving al meer dan genoeg te bieden heeft!!!En dan ook nog: die heerlijke rust en het rustige tempo van leven in deze unieke en nog on-ontdekte streek door het massa-toerisme.Sport en ontspanningDe streek is ideaal voor een rustige landelijke vakantie en biedt vele ontspanningsmogelijkheden: wandelen, fietsen, paardrijden, vissen, zwemmen, golf enz. Ook iets minder rustige aktiviteiten zijn mogelijk, zoals boomklimmen, kanovaren, golfen...
In de buurt meerdere golfterreinen, zelfs eentje op 8 km in Barbast.
Aquapark, Walibi pretpark met aquapark, boomklimmen, waterskiën en wakeboarden. Meer dan 40 wandel- en fietsroutes, ook langs het Canal du Midi.

  • 40 m2
  • Ventilator
  • Eetkamerstoelen (6)
  • Bank 1.5 zits
  • Bank 3 zits
  • 12 m2
  • Natuursteen
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Dekbedden
  • Kledingkast(en)
  • 12 m2
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Dekbedden
  • Kledingkast(en)
  • 10 m2
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Dekbedden
  • Kledingkast(en)

Badkamer met inloopdouche

  • 6 m2
  • Douche
  • Wastafel

BAdkamer

  • 6 m2
  • Douche
  • Wastafel

Badkamer met inloopdouche

  • 10 m2
  • Douche
  • Wastafel
  • Fornuis: Elektrisch (4 Kookzones/branders)
  • Combimagnetron
  • Droogrek
  • Koelkast
  • Mixer
  • Schoonmaakmiddelen
  • Vriezer

Het zwembad heeft ook een minder diep deel van 3 op 4.

  • Verwarming: Niet verwarmd zwembad
  • Privacy: Gezamenlijk zwembad
  • Afmetingen in m: 10 x 5 x 1,8 (L x B x D)
  • 120 m2
  • Attractieparken
  • Televisiescherm in cm: (55)
  • Nederlandstalige zenders (7)
  • Carport
  • Ligstoel(en) (8)
  • Tuinstoel(en) (6)
  • Dakterras