Lencouet 9,0
300,- weekprijs vanaf

Lencouet

Gîte Lencouet maakt deel uit van een oud maison de campagne, hier heb je 3 slaapkamers met 2 badkamers, overdekt terras en verwarmd zwembad.
Bent u op zoek naar een rustige vakantie, om met een goed boek onder de bomen te kunnen zitten, of voor de kinderen een heerlijk warm zwembad, lekker tafelen en dat allemaal in goed gezelschap, dan bent u bij ons aan het juiste adres.

De verhuurder, Brigitte

Brigitte De Bonnaire
Brigitte De Bonnaire

Bij Micazu sinds januari 2006

België
Duits, Engels, Frans, Nederlands

Hallo, wij zijn Joeri en Brigitte, samen met onze zonen Gilles en Beau en ons Kooikerhondje Mischka zijn wij in 2006 verhuisd van Antwerpen (B) naar Lot en Garonne. Hier in Lencouet hebben wij onze droom om gîtes en chambre d'hôtes uit te baten kunnen waarmaken. Het is hier een hele rustige streek, we genieten elke dag van de prachtige natuur.

  • € 300,-
december 2016
48 1 2 3 4
49 5 6 7 8 9 10 11
50 12 13 14 15 16 17 18
51 19 20 21 22 23 24 25
52 26 27 28 29 30 31
januari 2017
52 1
1 2 3 4 5 6 7 8
2 9 10 11 12 13 14 15
3 16 17 18 19 20 21 22
4 23 24 25 26 27 28 29
5 30 31
februari 2017
5 1 2 3 4 5
6 6 7 8 9 10 11 12
7 13 14 15 16 17 18 19
8 20 21 22 23 24 25 26
9 27 28
maart 2017
9 1 2 3 4 5
10 6 7 8 9 10 11 12
11 13 14 15 16 17 18 19
12 20 21 22 23 24 25 26
13 27 28 29 30 31
april 2017
13 1 2
14 3 4 5 6 7 8 9
15 10 11 12 13 14 15 16
16 17 18 19 20 21 22 23
17 24 25 26 27 28 29 30
mei 2017
18 1 2 3 4 5 6 7
19 8 9 10 11 12 13 14
20 15 16 17 18 19 20 21
21 22 23 24 25 26 27 28
22 29 30 31
× Selectie wissen Reserveer nu

Including reception, cleaning and linen. Winter rates october - end of March               Excluding bed linen, electricity and discounts

24-09-2016 - 01-04-2017 € 300,00 - - € 39,00 - 7 nachten

Elektra € - Naar verbruik Ter plaatse betalen | verplicht
Waarborgsom € 200,00 Per verblijf Betalen bij boeking | optioneel

De woning was oorspronkelijk een oude koeienstal en een hooizolder die in 2002 volledig verbouwd zijn tot een charmante en verrassende vakantiewoning. De woning leunt aan tegen het « maison de maître », heeft een eigen ingang en geeft voldoende privacy voor zowel huurders als eigenaars. Het is gelegen in de heuvels,op het 1ha grote gebied van "LENCOUET" in Feugarolles. De omgeving is zeer rustig (slechts enkele tractoren en een verdwaalde auto per dag) en het wordt omringd door groen, bomen, velden, wijnvelden en boomgaarden . Tevens is er een natuurlijke afscheiding door het riviertje Le Galeau. Aan de zuidwestkant bevindt zich ‘n heerlijk privé-terras met BBQ, waaraan direkt aansluitend het prachtige verwarmde zwembad ligt van 10x4m. Nieuw : zwembad met zout ipv Chloor, geen rode ogen meer, en verwarmd tot 27 graden. Het zwembad wordt gedeeld met ons gasten van de chambres d'hôtes.
Beschrijving van de woning
Het leefgedeelte bestaat uit een zithoek, eethoek ( voor max 8 personen), open keuken. De slaapkamers zijn niet immens groot, maar wel erg funktioneel. Alle 3 hebben ze een ingebouwde hang-en legkast. 2 Slaapkamers hebben douche en wastafel. Boven en beneden: elk een wc. De inrichting/uitrusting is erg compleet: vaatwasser, wasmachine, combinatie gril/magnetron, electrisch fornuis, afzuigkap ,koffiezetapparaat, waterkoker, Toaster, potten, pannen,bestek, alle soorten glazen en borden enz. Zelfs aan een oestermes is gedacht. Ik weet niet of het voor u van belang is: babybed, babybad , kinderstoel, speelgoed worden met plezier gratis ter beschikking gesteld. Tv, met Vlaamse, Nederlandse, franse en Engelstalige zenders, Videorecorder en DVD speler met veel speelfilms. Draadloos internet aanwezig. WIFI
Aquitaine en de Sud-OuestFeugarolles is gelegen in Zuid-west Frankrijk , in de oude provincie Gascogne. De grootste stad in de nabijheid is Agen (25 km). Lavardac , Nérac en Vianne zijn aangrenzende kleinere steden De omgeving is er uitbundig groen, het klimaat zonnig en mild.Het dorpje (800 inw.) ligt in het departement van de Lot-et-Garonne, met prachtige natuurgebieden, afgewisseld met land- en tuinbouwgebieden . Ook de uitgestrekte zonnebloemvelden zouden Vincent van Gogh hebben doen likkebaarden.Het landschap is heuvelachtig en afwisselend vlak in de vallei van de Garonne. In de omgeving zijn er tal van schilderachtige dorpen en zogenaamde "Bastides", kleine versterkte steden die uit de vroege middeleeuwen stammen.
Ligging en omgeving
Kunst en festivals. De hele zomer lang biedt de Gascogne een rijke waaier aan festivals: concerten van klassieke muziek, jazz, dans, theater, klank- en lichtspelen, tentoonstellingen, folklore-markten enz.De streek is beroemd omwille van zijn gastronomie. Specialiteiten zijn de Foie-gras van eend, magret de canard (eendeborst), Armagnac en excellente wijnen zoals de Côtes de Buzet en Duras. Er zijn tal van kleine voortreffelijke (en zéér betaalbare) restaurants, naast typische "Auberges à la ferme" en natuurlijk ook enkele top-restaurants met een kwotering in de verschillende gidsen.Ook de eigengemaakte confituur/jam van Marianne ( verrassende combinaties en met 50% minder suiker) zijn niet te versmaden! DaguitstapjesVele bezienswaardigheden in de streek.Uitstapjes zijn uitstekend mogelijk: naar de Pyreneeën , de Landes, het Baskenland, de Atlantische oceaan, de Middellandse zee, de wijngebieden van de Buzet, Gers, Bordeaux enz.Maar…….misschien komt u hieraan helemaal niet toe omdat de direkte omgeving al meer dan genoeg te bieden heeft!!!En dan ook nog: die heerlijke rust en het rustige tempo van leven in deze unieke en nog on-ontdekte streek door het massa-toerisme.Sport en ontspanningDe streek is ideaal voor een rustige landelijke vakantie en biedt vele ontspanningsmogelijkheden: wandelen, fietsen, paardrijden, vissen, zwemmen, golf enz.Ook iets minder rustige aktiviteiten zijn mogelijk, zoals parachutespringen, ULM- vliegen, karting.
………een absoluut volmaakte vakantie………….. Guy en Hedwig, Antwerpen (B)………je laat er zoveel mooie dingen achter………… Loekie, Berchem (B)………de omgeving biedt zoveel mooie mogelijkheden… Filip , Dorine en kinderen , St Andries (B) ………zowat een van de mooiste vakanties…………… Pieter en Marleen, Groot-Bijgaarden (B)………wat is het hier toch zalig………………. Hilde en Magda, Deurne (B)………een week is veel te kort………………. … Henk en Hennie , Heemstede (NL)………volgend jaar zijn we opnieuw van de partij….. Yves,Greet en kinderen, Keerbergen (B)………de rust die hier te vinden is, vind je nergens… Arnold en Janine, Bonheiden (B)………een prachtig stukje Frankrijk……..……….deze 2 weken zijn voorbij gevlogen………. Ton en Karel, Zeist ( NL)………het was weeral fantastisch….. Urbain , Loes en kinderen, Tremelo (B)………vanaf de 1ste dag voelden we ons thuis….………we zullen het missen…………………. Bernard,Peggy en kinderen , Pepingen (B)………het huis is een prachtige bloem………. Raymond en Suzanne, Wilrijk (B)………we zijn opnieuw nergens aan toe gekomen, maar het was weer heerlijk………….. Ric, Wini en Ralph, St.Martens-Latem (B)………het huis is in een woord : fantastisch…………. Lambert, Anneke ,Miranda, Brunssum (NL)Veel van bovenstaande families zijn inmiddels reeds meer dan 1 keer teruggekeerd ! ! ! ! !
Eigen gastenboek
Eigen gastenboek

  • 40 m2
  • Ventilator
  • Eetkamerstoelen (6)
  • Bank 1.5 zits
  • Bank 3 zits
  • 12 m2
  • Laminaat
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Dekbedden
  • Kledingkast(en)
  • 12 m2
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Dekbedden
  • Kledingkast(en)
  • 10 m2
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Dekbedden
  • Kledingkast(en)
  • 4 m2
  • Douche
  • Wastafel
  • 4 m2
  • Douche
  • Wastafel
  • Fornuis: Elektrisch (4 Kookzones/branders)
  • Combimagnetron
  • Droogrek
  • Koelkast
  • Schoonmaakmiddelen
  • Vriezer

Het verwarmde zwembad heeft ook een minder diep deel van 3 op 4.

  • Verwarming: Verwarmd zwembad
  • Privacy: Gemeenschappelijk zwembad
  • Afmetingen in m: 10 x 4 x 1,65 (L x B x D)
  • 82 m2
  • Attractieparken
  • Stedentrip
  • Televisiescherm in cm: (55)
  • Nederlandstalige zenders (7)
  • Ligstoel(en) (8)
  • Tuinstoel(en) (6)

Recensies

  • Anoniem, onbekend. Gaf op gemiddeld een 10

    oals reeds aangegeven in het gastenboek ter plaatse, waren wij zeer onder de indruk van de gastvrijheid van Brigitte en Joeri en hun zoons. We hebben ons er uitstekend vermaakt enover de gite niets dan lof. De omgeving is prachtig, de wijn uitstekend, voldoende voor eenieder te doen. Wij kunnen het iedereen anbevelen. Wij komen zeker terug naar deze fabuleuze stek.
    Groeten Hennie, Marian, Trudie en Nanno.

  • Anoniem, onbekend. Gaf op gemiddeld een 8,0

    Het is een prachtig huisje, erg rustig, heel mooie omgeving! Het enige is dat in de meivakantie het zwembad nog wat koud is, maar in de zomer of het najaar zal dat geen probleem zijn. Erg aardige eigenaresse, zeer behulpzaam. Kortom, ik wil wel een 9 geven! We hebben een heel fijne week gehad.