La Dame à l'Hermine
1500,- weekprijs vanaf

La Dame à l'Hermine

Geniet van lange lome lunches op een van de terrassen in de rustige en idyllisch gelegen tuin genietend van het prachtige uitzicht over de glooiende velden, om daarna een verfrissende duik te nemen in het fantastisch gelegen zwembad. In de tuin rondom het huis is volop zon, maar er is ook genoeg schaduw te vinden onder de oude historische bomen. Het huis zelf is voorzien van alle gemakken van de 21ste eeuw, maar alle authentieke en bijzondere elementen, als bijv. de oude kapel met gebrandschilderde ramen zijn behouden gebleven. Hier is nu de fantastische eetkamer gesitueerd met een eettafel die ruimte biedt aan 12 personen. Dan is er ook nog de super gezellige woonkeuken met houtkachel en een professioneel fornuis met meerdere ovens voor heel veel kookplezier. Ook de overige vertrekken zijn allemaal zeer smaakvol ingericht, met antiek en imposante kroonluchters. In de kapel staat een elektrische piano en de woonkamer met open haard heeft een breedbeeld-TV met DVD-speler. De omgeving heeft eveneens heel veel te bieden met een tal van interessante plaatsen en schilderachtige oude stadjes. Bezoek een van de vele marktjes waar de meest verrukkelijke streekproducten verkrijgbaar zijn (pas op met de verse nougat, die is verslavend), diverse wijnroutes en wijnproeverijen, de rivier de Dordogne die uitnodigt tot kanotochten, kastelen, kloosters, kerken, diverse beroemde tuien en spectaculaire prehistorische grotten. Maar ook een bezoek aan het wijnstadje Saint Emilion met zijn beroemde Gand Cru of aan Bordeaux met haar vele bezienswaardigheden, haar prachtige winkels en goede restaurants, zou u eigenlijk niet over mogen slaan. Naast een vakantie met de familie, is onze woning ook heel geschikt voor een verblijf met vrienden, met je kookclub, schilderclub of voor retraites. Transavia vliegt op meerder dagen per week vanaf Rotterdam naar Bergerac, waar je heel eenvoudig een auto kunt huren.

De verhuurder, Marina

Marina De Kort
Marina De Kort

Bij Micazu sinds oktober 2013

Duits, Engels, Frans, Nederlands

Iedere keer dat wij in Frankrijk zijn, genieten wij samen met familie en vrienden van dit geweldige Franse landhuis.
Niet alleen het huis maar ook de streek heeft heel veel moois te bieden.
Onze dagelijkse inkopen doen wij het liefst op een van de vele marktjes, waar ze de lekkerste streekproducten verkopen.
Alle elementen zijn hier aanwezig voor fantastische vakantie.
Wij hopen u snel te mogen begroeten.

  • € 1500,-
  • € 2450,-
december 2016
48 1 2 3 4
49 5 6 7 8 9 10 11
50 12 13 14 15 16 17 18
51 19 20 21 22 23 24 25
52 26 27 28 29 30 31
januari 2017
52 1
1 2 3 4 5 6 7 8
2 9 10 11 12 13 14 15
3 16 17 18 19 20 21 22
4 23 24 25 26 27 28 29
5 30 31
februari 2017
5 1 2 3 4 5
6 6 7 8 9 10 11 12
7 13 14 15 16 17 18 19
8 20 21 22 23 24 25 26
9 27 28
maart 2017
9 1 2 3 4 5
10 6 7 8 9 10 11 12
11 13 14 15 16 17 18 19
12 20 21 22 23 24 25 26
13 27 28 29 30 31
april 2017
13 1 2
14 3 4 5 6 7 8 9
15 10 11 12 13 14 15 16
16 17 18 19 20 21 22 23
17 24 25 26 27 28 29 30
mei 2017
18 1 2 3 4 5 6 7
19 8 9 10 11 12 13 14
20 15 16 17 18 19 20 21
21 22 23 24 25 26 27 28
22 29 30 31
× Selectie wissen Reserveer nu

Wisseldag is zaterdag. In overleg kan hier eventueel van worden afgeweken.

30 % van de huursom dient u te betalen binnen 2 dagen na de bevestiging van de boeking. Het restant moet zijn voldaan uiterlijk 6  weken voor aankomst.
De verdere gegevens met betrekking tot de betaling treft u aan in de boekingsbevesting.

Prijzen zijn incl. linnengoed, handdoeken, gas (voor fornuis in de keuken) /licht/elektra.

De prijs is exclusief een waarborgsom van €350 , vooraf te betalen uiterlijk 6 weken voor aankomst. Indien er geen schades/vermissingen zijn ontstaan tijdens uw verblijf, wordt de volledige borg binnen twee weken na vertrek terugbetaald.

Nadere toelichting vindt u in de verhuurvoorwaarden die met de boekingsbevestiging wordt meegestuurd.

15-04-2017 - 01-07-2017 € 1500,00 - - € 214,00 - 7 nachten
01-07-2017 - 02-09-2017 € 2450,00 - - € 350,00 - 7 nachten
02-09-2017 - 28-10-2017 € 1500,00 - - € 214,00 - 7 nachten

Eindschoonmaak € 150,00 Per verblijf Betalen bij boeking | verplicht

Kom helemaal tot rust met een goed boek in deze sfeervolle en gezellige woonkamer met zijn prachtige lichtinval. Hier vindt u ook een goed gevulde boekenkast en de diverse gezelschapsspellen. Als het 's avonds nog te fris is om buiten te zitten, is dit ook de plek om samen met uw familie en/of vrienden rond het haardvuur lekker te borrelen of na een voortreffelijk diner nog even een filmpje te kijken.

  • 36 m2
  • Bank 4 zits (3)

Mocht u zich even terug willen trekken of toch nog wat werk moeten doen tijdens de vakantie, dan leent deze studeerkamer hier zich uitstekend voor. In deze kamer bevindt zich ook een 2persoons slaapbank met toebehoren en kan dus ook als 5de slaapkamer gebruikt worden.

  • 20 m2
  • Eetkamerstoelen (4)
  • Fauteuil(s) (1)
  • 2-persoonsslaapbank (1)

De eetkamer is gesitueerd in de oude kapel met zijn historische gebrandschilderde ramen. Dit is werkelijk een magische plek, voor urenlang gezellig tafelen en diepgaande gesprekken. Er is hier ook een (elektrische) piano aanwezig voor de musici onder ons.

  • 24 m2
  • Eetkamerstoelen (12)

Zeer ruime romantische slaapkamer, met een mooi balkon met middag- en avondzon en uitzicht op de parktuin.

  • 25 m2
  • Vloerdelen
  • Bed: 2-persoons 200 x 180 cm
  • Dekbedden (2)
  • Kledingkast(en) (2)
  • Zitje
  • Openslaande deuren / balkon

Ruime luxe slaapkamer. Het bed kan ook als 2persoonsbed gebruikt worden.

  • 25 m2
  • Vloerdelen
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Dekbedden (2)
  • Kledingkast(en) (1)
  • Zitje

Zeer ruime slaapkamer met hier 2 2persoons bedden.

  • 35 m2
  • Vloerdelen
  • Bed: 2-persoons 200 x 140 cm
  • Dekbedden (2)
  • Kledingkast(en) (1)
  • Zitje

Zeer ruime slaapkamer. Het bed kan ook gebruikt worden als 2persoonsbed.

  • 20 m2
  • Vloerdelen
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Dekbedden (2)
  • Kledingkast(en) (1)
  • Zitje

In deze kamer staat een 2persoons bedbank met toebehoren. De kamer kan gebruikt worden als studeerkamer, maar het is ook mogelijk om deze te gebruiken als 5de slaapkamer.

  • Dekbedden (2)
  • Kledingkast(en) (1)
  • Bureau / kaptafel

Er is een apart toilet op de begane grond.

  • 3 m2
  • Douche (1)
  • Wastafel (1)

Zeer ruime en luxe badkamer,

  • 12 m2
  • Douche (1)
  • Ligbad
  • Wastafel (1)

Zeer ruime en luxe badkamer

  • 12 m2
  • Douche (1)
  • Ligbad
  • Wastafel (1)
  • Föhn

's Ochtends naar de markt om inkopen te doen om 's avonds van al die mooie verse producten een fantastisch diner te maken. In deze keuken vindt u alles wat u maar nodig hebt om er iets geweldigs van te maken. Met de uitgebreide mogelijkheden die het gasfornuis biedt, met meerdere ovens en grill en warmhoudgedeelte kan het niet mis gaan. Ook vind je in de keuken de gezellige houtkachel voor extra sfeer.

  • Soort: Aparte ruimte
  • Fornuis: Gas (5 Kookzones/branders)
  • Combimagnetron
  • Droogrek
  • Koelkast
  • Schoonmaakmiddelen
  • Strijkplank / strijkijzer
  • Vriezer

Het zwembad bevindt zich achter het huis, aan het eind van de grote parktuin. De zwembad area is omsloten door deels de prachtige oude muren van een ruïne en deels door een 1 meter hoog hekwerk en kan afgesloten worden. Het is tevens beveiligd met een alarmsysteem. Vanuit het zwembad heb je een prachtig uitzicht over de uitgestrekte zonnebloemvelden.

  • Verwarming: Niet verwarmd zwembad
  • Privacy: Privé zwembad
  • Afmetingen in m: 10 x 5 x 2 (L x B x D)
  • Landhuis / Kasteel
  • 247 m2
  • Home cinema set
  • Ligstoel(en) (12)
  • Parkeerplaats(en) (6)
  • Terras (3)
  • Tuinstoel(en) (14)
  • Tuintafel(s) (3)
  • Buitenkeuken
  • Apart toilet (3)
  • (Bord)spellen (10)
  • Dartbord