Bladanel 8,9
85,- nachtprijs vanaf (o.b.v. 1 week)

Bladanel

Onze vrijstaande vakantiewoning ligt op een heuvel waardoor het uitzicht op de omliggende valleien en het middeleeuwse dorp geweldig is. Met een beetje geluk staan er in de aangrenzende akkervelden zonnebloemen, maar ook het ruizen van de wind in het koren of het mais is een feest op zich. Het huis is koel in de zomer en comfortabel ingericht, maar de absolute charme van Bladanel is het buitenleven…

Aan de keukenzijde van het huis ligt, afgeschermd door het huis en een grote schuur, het zwembad (10x5m). Het zwembad is aflopend naar 1,50m diep waardoor u naar hartenlust kunt zwemmen maar ook gezellig balspelen kunt doen. De toegang tot het zwembad is een halve maan vormige trap, de beste plek om koel en toch in de zon een boek te lezen! U kunt relaxen op een van de loungebanken of op één van de 4 ligbedden met comfortabele kussens die bij het zwembad staan. Wilt u eten bij het zwembad? Dat is ook mogelijk als u de picknicktafel dan even op het grote zwembadterras zet.

Een vers croissantje eten in het ochtendzonnetje op het perronnetje onder de druif is een aanrader. Als het te heet wordt dan zit je gezellig aan de andere kant van het huis onder het afdak (7x3,5 mtr) met uitzicht op het middeleeuwse dorp Tournon d’Agenais en de vallei. Daar kan je trouwens ook heerlijk BBQ’n (vaste BBQ met aanrechtblad en kastruimte) grenzend aan de grote tafel, zodat degene die het vlees omdraait onderdeel uitmaakt van de rest van het gezelschap. Vanaf het terras kunt u de kinderen zien springen op de trampoline.  Zij kunnen genieten van het uitgestrekte erf (in totaal 2500m2) waar je kan voetballen, badmintonnen of ouderwets verstoppertje spelen.
‘s Avonds kan je op het grote terras een vuurtje stoken in de vaste vuurplaats en genieten van de geluiden van de uilen, cri cri’s en kikkers. Men zegt niet voor niets “leven als een God in Frankrijk”.

U komt het huis via de woonkeuken binnen.  De keuken is 15m2 en praktisch ingericht met een grote koelkast met vriezer (10L), kookplaat met 4 pitten, afwasmachine en combimagnetron. Er is meer dan voldoende kookgerei, van kaasschaaf tot wijnkoeler, en voldoende ruimte om alle boodschappen op te bergen. De 6 persoons eettafel staat voor het grote raam dat uitzicht geeft op een middeleeuws dorpje, de vallei en de amandelboomgaard in wording. Een fijne plek om te zitten op een minder zonnige dag of als je even genoeg hebt van de warmte.

Via de keuken komt u in de hal die u toegang geeft tot alle vertrekken van de benedenverdieping. Er is een slaapkamer met 2 éénpersoonsbedden en een slaapkamer met een 2 persoons bed die uitzicht heeft op het zwembad. Als u de luiken open laat dan is het zonnetje de volgende morgen uw wekker. De badkamer en het toilet, beide onlangs gerenoveerd, zijn ook vanaf de hal bereikbaar. De badkamer beschikt over een wastafel, ruime douche en wasmachine.

Vanuit de gang stapt u zo het overdekte terras op waar het altijd goed vertoeven is. U kunt hier uit de zon, in de zon, bij het vuurtje of aan de grote tafel zitten (6 persoons), terwijl de BBQ zijn heerlijke geuren afgeeft.

Via de keuken komt u op de bovenverdieping terecht. In de mooiste ruimte van Bladanel, met het hoge plafond en de enorme balken, staat het romantische 2 persoons hemelbed en een ruime kledingkast. De rest van deze ruimte (7x5m) is ingericht als woonkamer waar het heerlijk verblijven is op een te warme of een minder zonnige dag. Vanaf de comfortabele bank en stoelen met uitzicht op de vallei, zwembad of Tournon kan je heerlijk relaxed een DVD’tje kijken of een goed boek lezen.

De verhuurder, Vicentica

Bij Micazu sinds maart 2018

Duits, Engels, Frans, Nederlands

Wij, Jaap en Vicentica, zijn al 30 jaar de trotse eigenaren van Bladanel. Wij hebben er jaren hard aan gewerkt om van dit Franse huis een comfortabel (t)huis te maken. Wij komen er graag met onze kinderen, hun partners en vrienden, maar verhuren het ook graag aan mensen die met ons mee genieten van al het fijns dat Bladanel te bieden heeft!

  • Per nacht (o.b.v. 1 week):
  • € 85,-
  • € 97,-
  • € 105,-
  • € 129,-
  • € 177,-
Klik op de aankomstdatum voor prijzen & boeken
juni 2018
22 1 2 3
23 4 5 6 7 8 9 10
24 11 12 13 14 15 16 17
25 18 19 20 21 22 23 24
26 25 26 27 28 29 30
juli 2018
26 1
27 2 3 4 5 6 7 8
28 9 10 11 12 13 14 15
29 16 17 18 19 20 21 22
30 23 24 25 26 27 28 29
31 30 31
augustus 2018
31 1 2 3 4 5
32 6 7 8 9 10 11 12
33 13 14 15 16 17 18 19
34 20 21 22 23 24 25 26
35 27 28 29 30 31
september 2018
35 1 2
36 3 4 5 6 7 8 9
37 10 11 12 13 14 15 16
38 17 18 19 20 21 22 23
39 24 25 26 27 28 29 30
oktober 2018
40 1 2 3 4 5 6 7
41 8 9 10 11 12 13 14
42 15 16 17 18 19 20 21
43 22 23 24 25 26 27 28
44 29 30 31
november 2018
44 1 2 3 4
45 5 6 7 8 9 10 11
46 12 13 14 15 16 17 18
47 19 20 21 22 23 24 25
48 26 27 28 29 30
× Selectie wissen Boek nu

Prijzen zijn incl. beddenlinnengoed (bad- keukenlinnengoed niet inbegrepen) en incl. 20KWh electra per etmaal.

In de maanden april, mei en juni is het mogelijk om het zwembad te verwarmen tegen een vergoeding van €50 per week.

Eindschoonmaak is verplicht (eenmalig €50).

09-06-2018 - 30-06-2018 € 735,00 - - € 105,00 - 7 nachten
30-06-2018 - 07-07-2018 € 905,00 - - € 129,00 - 7 nachten
07-07-2018 - 18-08-2018 € 1240,00 - - € 177,00 - 7 nachten
18-08-2018 - 25-08-2018 € 905,00 - - € 129,00 - 7 nachten
25-08-2018 - 01-09-2018 € 735,00 - - € 105,00 - 7 nachten
01-09-2018 - 08-09-2018 € 680,00 - - € 72,00 - 7 nachten
08-09-2018 - 06-10-2018 € 595,00 - - € 85,00 - 7 nachten

Eindschoonmaak € 50,00 Per verblijf Betalen bij boeking | verplicht
Elektra € - Naar verbruik Wordt verrekend met de borg.
Verwarming zwembad € 50,00 Per week Betalen bij boeking | optioneel

  • 20 m2
  • Parket
  • Bank 2 zits (1)
  • Fauteuil(s) (3)
  • 10 m2
  • Bed: 2-persoons 200 x 180 cm
  • Dekbedden (2)
  • Kledingkast(en) (1)
  • Openslaande deuren
  • 10 m2
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Dekbedden (2)
  • Kledingkast(en) (1)

2 persoons hemelbed

  • 15 m2
  • Parket
  • Dekbedden (2)
  • Kledingkast(en) (1)
  • Zitje
  • 8 m2
  • Douche (1)
  • Wastafel (1)

Hal met deur naar terras

  • 7 m2

Woonkeuken incl. eetkamertafel en 6 stoelen

  • Soort: Aparte ruimte
  • Fornuis: Gas (4 Kookzones/branders)
  • Combimagnetron
  • Grill
  • Koelkast
  • Schoonmaakmiddelen
  • Strijkplank / strijkijzer
  • Verwarming: Verwarmd zwembad
  • Privacy: Privé zwembad
  • Afmetingen in m: 10 x 5 x 1,5 (L x B x D)
  • 85 m2
  • Parkeerplaats(en) (1)
  • Tuinstoel(en) (6)
  • Buitenkeuken
  • Trampoline

Recensies

  • Op basis van 1 review 8,9
  • Algemene indruk 9,0
  • Ligging 10
  • Faciliteiten vakantiehuis 8,0
  • Inrichting en staat vakantiehuis 8,0
  • Hygiëne 8,0
  • Vriendelijkheid en service verhuurder 10
  • Prijs/kwaliteit 9,0
  • Ollie, met partner. Gaf op gemiddeld een 8,9

    We hebben enorm genoten van het uitzicht vanaf het terras maar ook vanuit de keuken, de rust, het zwembad, de heerlijke ligbedden, het koele huis, de mooie buitenkeuken, de golfbanen in de buurt en de prachtige sterrenhemel. We komen graag nog een keer terug.