Onze vrijstaande vakantiewoning ligt op een heuvel, waardoor het uitzicht op de omliggende valleien en het middeleeuwse dorp geweldig is. Met een beetje geluk staan er in de aangrenzende akkervelden zonnebloemen, maar ook het ruizen van de wind in het koren of het mais is een feest op zich. Het huis is koel in de zomer en comfortabel ingericht, maar de absolute charme van Bladanel is het buitenleven…

Aan de keukenzijde van het huis ligt, afgeschermd door het huis en een grote schuur, het zwembad (10x5m). Het zwembad is aflopend naar 1,50m diep waardoor u naar hartenlust kunt zwemmen maar ook gezellig balspellen kunt doen. De toegang tot het zwembad is een halve maanvormige trap, de beste plek om koel en toch in de zon een boek te lezen! U kunt relaxen op één van de 2 loungebanken of op één van de 4 ligbedden met comfortabele kussens die bij het zwembad staan. Wilt u eten bij het zwembad? Dat is ook mogelijk als u de picknicktafel dan even op het grote zwembadterras zet.

Een vers croissantje eten in de ochtendzon op het perron onder de druif is een aanrader. Als het te heet wordt, dan zit je gezellig aan de andere kant van het huis onder het afdak (7x3,5m) met uitzicht op het middeleeuwse dorp Tournon d’Agenais en de vallei. Daar kan je trouwens ook heerlijk BBQ’n (vaste BBQ met aanrechtblad en kastruimte) grenzend aan de grote tafel, zodat degene die het vlees omdraait onderdeel uitmaakt van de rest van het gezelschap. Vanaf het terras kunt u de kinderen zien springen op de trampoline.  Zij kunnen genieten van het uitgestrekte erf (in totaal 2500m2) waar je kan voetballen, badmintonnen of ouderwets verstoppertje spelen.
‘s Avonds kan je op het grote terras een vuurtje stoken in de vaste vuurplaats en genieten van de geluiden van de uilen, cri cri’s en kikkers. Men zegt niet voor niets “leven als een God in Frankrijk”.

U komt het huis via de woonkeuken binnen.  De keuken is 15m2 en praktisch ingericht met een grote koelkast met vriezer (10L), kookplaat met 4 pitten, afwasmachine en combimagnetron. Er is meer dan voldoende kookgerei, van kaasschaaf tot wijnkoeler, en voldoende ruimte om alle boodschappen op te bergen. De zespersoons eettafel staat voor het grote raam dat uitzicht geeft op het middeleeuws dorpje, de vallei en de amandelboomgaard in wording. Bovendien is het een fijne plek om te zitten op een minder zonnige dag of als je even genoeg hebt van de warmte.

Via de keuken komt u in de hal die u toegang geeft tot alle vertrekken van de benedenverdieping. Er is een slaapkamer met 2 éénpersoonsbedden en een slaapkamer met een tweepersoonsbed die uitzicht heeft op het zwembad. Als u de luiken open laat, dan is het zonnetje de volgende morgen uw wekker. De badkamer en het toilet zijn ook vanaf de hal bereikbaar. De badkamer beschikt over een wastafel, ruime douche en wasmachine.

Vanuit de gang stapt u zo het overdekte terras op waar het altijd goed vertoeven is. U kunt hier uit de zon, in de zon, bij het vuurtje of aan de grote tafel zitten (6 persoons), terwijl de BBQ zijn heerlijke geuren afgeeft.

Via de keuken komt u op de bovenverdieping terecht. In de mooiste ruimte van Bladanel, met het hoge plafond en de enorme balken, staat het romantische tweepersoons hemelbed en een ruime kledingkast. De rest van deze ruimte (7x5m) is ingericht als woonkamer waar het heerlijk verblijven is op een te warme of een minder zonnige dag. Vanaf de comfortabele bank en stoelen met uitzicht op de vallei, zwembad of Tournon kan je heerlijk relaxed een goed boek lezen.
Er is ook een TV aanwezig met een AppleTV-kastje, waardoor u, met uw inloggegevens van thuis, op Bladanel NETFLIX kunt kijken. Er is tevens een DVD-speler met een beperkt aantal DVD's aanwezig. Omdat smaken verschillen raden wij u aan om uw eigen favoriete DVD's mee te nemen. De TV is echter niet aangesloten op de lokale TV of een sateliet-antenne.

De verhuurder, Vicentica

Bij Micazu sinds april 2018

Wij, Jaap en Vicentica, zijn al 30 jaar de trotse eigenaren van Bladanel. Wij hebben er jaren hard aan gewerkt om van dit Franse huis een comfortabel (t)huis te maken. Wij komen er graag met onze kinderen, hun partners en vrienden, maar verhuren het ook graag aan mensen die met ons mee genieten van al het fijns dat Bladanel te bieden heeft!

Prijzen zijn incl. beddenlinnengoed (bad- keukenlinnengoed niet inbegrepen) en incl. 20KWh electra per etmaal.

In de maanden april, mei en juni is het mogelijk om het zwembad te verwarmen tegen een vergoeding van €50 per week.

Eindschoonmaak is verplicht (eenmalig €75).

08-06-2019
Week € 735,00
Nacht € 105,00
06-07-2019
Week € 855,00
Nacht € 123,00
06-07-2019
Week € 970,00
Nacht € 139,00
20-07-2019
Week € 1130,00
Nacht € 161,00
20-07-2019
17-08-2019
Week € 1240,00
Nacht € 177,00
17-08-2019
Week € 905,00
Nacht € 129,00
Week € 735,00
Nacht € 105,00
07-09-2019
Week € 735,00
Nacht € 105,00
07-09-2019
02-11-2019
Week € 595,00
Nacht € 85,00

€ 75,00
Elektra
€ -
Naar verbruik
Wordt verrekend met de borg.
Verwarming zwembad
€ 50,00

20 m2

Bank 2 zits (1)

Fauteuil(s) (3)

10 m2

Bed: 2-persoons 200 x 180 cm

10 m2

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

15 m2

Bed: 2-persoons 200 x 180 cm

8 m2

Hal

7 m2

  • 85 m2

  • Parkeerplaats(en) (1)
  • Tuinstoel(en) (6)
  • Buitenkeuken

  • Trampoline

735,-
735,-

La maison du bouchonnier

8,9
Mary Grahame

Mill cottage Courbian

8,8
Mary Grahame