Molen

The Mill

The Mill is een prachtig gerestaureerde 13e-eeuwse watermolen gelegen aan de oevers van de Ouysse, bekend bij de lokale bevolking als de Emerald-rivier vanwege de frappante helderheid van het water. The Mill heeft een eigen privé natuurbron/ zwem"bad" waar u kunt zwemmen in het zuiverste water dat u zich maar kunt voorstellen ...

Omringd door kliffen en wilde bloemenweiden, biedt The Mill u de kans om volledig tot rust te komen. Kies om te ontspannen in een hangmat met een boek, zwem, kajak of vis op de rivier (kayaks beschikbaar), loop door de weilanden of over kliffen en zoek een geheim plekje om te picknicken, te schilderen of gewoon van de vrije natuur genieten… The Mill is gedeeltelijk off grid, maar biedt alle comfort zoals hoge snelheid WIFI. Het dichtstbijzijnde restaurant ligt op slechts 2 km afstand, een goede avondwandeling…

De accommodatie bestaat uit 7 tweepersoonsslaapkamers (4 op de begane grond) met 4 eigen badkamers en 2 extra badkamers, een grote gecombineerde keuken en eetkamer en een zeer ruime woonkamer met een grote open haard. Het is een ideaal vakantiehuis voor 2 gezinnen of meer en voor intieme familiefeesten.

The Mill is volledig privé, direct aan de rivier gelegen op 8 hectare eigen grond. Kinderen zijn natuurlijk welkom. Het is echter belangrijk te weten dat The Mill een Watermolen is en daarom in de nabijheid van een rivier ligt en u uw kinderen dus goed in de gaten dient te houden. Er is een natuurlijke bron, die u als privé-zwembad kunt beschouwen.

Het 'Parc Naturel Regional des Causses du Quercy', een landelijk gebied van uitzonderlijke schoonheid, ligt in het departement Lot van de Zuid-Pyreneeën, Zuid-West Frankrijk. Het is een van de rijkste historische regio's van Frankrijk en heeft de grootste concentratie van prehistorische vindplaatsen ter wereld.The Mill wordt omringd door de historische marktsteden Gourdon, Sarlat, Souillac en Martel in het hart van de Lot en in de buurt van de Dordogne. Beide regio's bieden gevarieerde en ontelbare mogelijkheden voor verkenning van de rijke cultuur. Rocamadour, op slechts 20 minuten afstand, is een van de must-see juweeltjes van dit gebied en de op één na meest bezochte religieuze plaats in Frankrijk. Saint Cirq Lapopie, een stad gebouwd in de rotsen van de rivier de Lot is ook een andere attractie.

Cahors, de departementale hoofdstad die aan de rivier de Lot ligt, heeft kronkelende middeleeuwse straatjes, een bekende historische brug en een van de beste markten in de regio. Wijnproeverijen kunnen worden georganiseerd in een grot in Gourdon. De stad Gourdon heeft ook de 25.000 jaar oude grottekeningen van de grotten van Cougnac - de oudste die in Frankrijk te bezoeken is.Lacave, op slechts 6 km van The Mill, waar de rivier de Dordogne samenkomt met de kleinste zijrivier de Ouysse, heeft een enorm grottenstelsel dat zeker een bezoek waard is. De volgende watermolen is Moulin de Cougnaguet, een versterkt molenhuis en museum. Het heeft een oude maar operationele waterkrachtmolen en maakt nog steeds zijn eigen bloem. Een rondleiding door de molen wordt ten zeerste aanbevolen. Kortom, de regio heeft een opmerkelijk aantal prehistorische locaties, middeleeuwse stadjes, kastelen en tuinen, allemaal in een adembenemend landschap. Cahors, de departementale hoofdstad die aan de rivier de Lot ligt, heeft kronkelende middeleeuwse straatjes, een bekende historische brug en een van de beste markten in de regio. Wijnproeverijen kunnen worden georganiseerd in een grot in Gourdon. De stad Gourdon heeft ook de 25.000 jaar oude grottekeningen van de grotten van Cougnac - de oudste die in Frankrijk te bezoeken is.Lacave, op slechts 6 km van The Mill, waar de rivier de Dordogne samenkomt met de kleinste zijrivier de Ouysse, heeft een enorm grottenstelsel dat zeker een bezoek waard is. De volgende watermolen is Moulin de Cougnaguet, een versterkt molenhuis en museum. Het heeft een oude maar operationele waterkrachtmolen en maakt nog steeds zijn eigen bloem. Een rondleiding door de molen wordt ten zeerste aanbevolen. Kortom, de regio heeft een opmerkelijk aantal prehistorische locaties, middeleeuwse stadjes, kastelen en tuinen, allemaal in een adembenemend landschap.

Selecteer je aankomst- en vertrekdatum op de kalender. Selecteer je vertrekdatum.  Minimaal verblijf  nachten. Klik op de groene knop om te boeken.

20-07-2019
25-08-2019
Week € 4500,00
Nacht € 707,00

€ 500,00
€ 175,00
€ 25,00
Per item
€ 10,00
€ 35,00

Bij Micazu sinds december 2018

Hoekbank

Fauteuil(s)

Bed: 2-persoons 200 x 200 cm

Bed: 2-persoons 190 x 200 cm

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Bed: 2-persoons 200 x 200 cm

Slaapkamer 6

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Slaapkamer 7

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Badkamer 4

Fornuis: Gas (6 Kookzones/branders)

  • Molen

  • 500 m2

  • Bergsport

  • Kabeltelevisie

  • Apart toilet (5)

643,-
643,-