Vakantiehuis L'Ecurie
114,- nachtprijs vanaf (o.b.v. 1 week)

Vakantiehuis L'Ecurie

Welkom op DOMAINE le CEDRE (Micazu snelzoeknummer 26514) bij Cazillac in het noorden van het departement Lot, voor een heerlijke vakantie in het groene heuvellandschap.
Het eeuwenoude Domaine ligt nabij de rivier de Dordogne en 6 van de ‘mooiste dorpen van Frankrijk’ :  Collonges la Rouge, Turenne, Curemonte, Autoire, Loubressac en Carennac.  Dichtbij zijn het bedevaartsoord Rocamadour en de middeleeuwse steden Martel, Beaulieu sur Dordogne en Souillac.

Domaine le Cedre is omgeven door bossen, weilanden en notenboomgaarden en heeft een mooi uitzicht over een groene vallei.
Op het domaine vindt u 3 vakantie-accommodaties, die apart of in combinatie te huur zijn.
Het VERWARMDE zwembad ligt in de parkachtige tuin die gedomineerd wordt door een enorme ceder.  Op het terrein  vindt u voorts  het karakteristieke woonhuis van uw gastvrouw en een grote open notenschuur.
In totaal biedt  het in haar 3 gites ruimte aan 14 gasten en is ideaal voor grotere gezelschappen, zoals  bridge groepen, creatieve cursussen,  vrienden- en familieréunies.  Catering is mogelijk.
De drie gites samen (6 slaapkamers,5 badkamers)  zijn nu nog beschikbaar voor enkele hoogseizoenweken in juli. De huur in juli en augustus voor het geheel bedraagt 2785€ per week.

Alle huurprijzen zijn inclusief gas, water, electra, bed- en badlinnen, keukenlinnen en WIFI. Extra zijn alleen de kosten van de eindschoonmaak.
In de overige periodes is de huur afhankelijk van de verblijfsduur en het aantal gasten.

Deze advertentie betreft Vakantiehuis L'Ecurie op Domaine le Cèdre:
L’ Ecurie (150m2/max 7p.)bevindt zich het oude koetshuis en paardenstal en op de begane grond een ruime gezellige woonkamer met zithoek met tv aan de raamzijde en in het achtergedeelte een ruime eettafel die uitbreidbaar is van 6 naar 14 gasten.
Aansluitend daarop vindt u een ruime keuken met alle comfort. De entree aan de andere zijde van de woonkamer, in de oude stal geeft toegang naar één van de twee trappen naar de bovenetage en naar de ruime badkamer met douche, toilet en wastafel. Aan de achterzijde in de keuken vindt u de andere trap naar de verdieping. Op de verdieping vindt u 3 ruime, lichte slaapkamers, en een ruime badkamer met douche, toilet en wastafel. Aan de voorzijde ligt een ruim terras met zitruimte voor 6 tot 14 gasten. Vanuit het vakantiehuis en het terras heeft u een prachtig uitzicht over de groene vallei. Alle comfort aanwezig.

De overige accommodaties op Domaine le Cèdre:
Gite Au Tilleul (100m2/max 5p.) in het gerestaureerde boerderijtje heeft  2 slaapkamers , een woonkamer met enorme oude schouw en open keuken met eethoek,  2 badkamers(douche, toilet en wastafel) en 1 toiletruimte( toilet en wastafel). Alle comfort aanwezig.

Studio La Cave (45m2/2 à 4p.) op de beganegrond, in de gerestaureerde  wijnkelder  van het eeuwenoude woonhuis, biedt woonruimte aan 2 à 4 personen.

Honden in overleg toegestaan zonder meerkosten.

De verhuurder, Angela

Bij Micazu sinds april 2018

Duits, Engels, Frans, Nederlands

Welkom!
Ik vind het leuk om mensen te ontvangen en geniet van de gezelligheid die dat meebrengt en hoop dat ik een steentje bij kan dragen aan een fijne vakantie. Mocht u ideeen hebben om groepsvakantie te organiseren, ik werk graag met u samen.
Voor de liefhebbers: eind juni en begin september kunt u deelnemen aan onze schilder en keramiekworkshops.
Op Domaine le Cedre wonen ook de honden Bonzo en Guus en poezen Puma en Polle.
A bientôt!,
Angela van Embden

  • Per nacht (o.b.v. 1 week):
  • € 114,-
  • € 156,-
  • € 199,-
Kies je aankomstdatum
Kies nu je vertrekdatum
juni 2018
22 1 2 3
23 4 5 6 7 8 9 10
24 11 12 13 14 15 16 17
25 18 19 20 21 22 23 24
26 25 26 27 28 29 30
juli 2018
26 1
27 2 3 4 5 6 7 8
28 9 10 11 12 13 14 15
29 16 17 18 19 20 21 22
30 23 24 25 26 27 28 29
31 30 31
augustus 2018
31 1 2 3 4 5
32 6 7 8 9 10 11 12
33 13 14 15 16 17 18 19
34 20 21 22 23 24 25 26
35 27 28 29 30 31
september 2018
35 1 2
36 3 4 5 6 7 8 9
37 10 11 12 13 14 15 16
38 17 18 19 20 21 22 23
39 24 25 26 27 28 29 30
oktober 2018
40 1 2 3 4 5 6 7
41 8 9 10 11 12 13 14
42 15 16 17 18 19 20 21
43 22 23 24 25 26 27 28
44 29 30 31
november 2018
44 1 2 3 4
45 5 6 7 8 9 10 11
46 12 13 14 15 16 17 18
47 19 20 21 22 23 24 25
48 26 27 28 29 30
× Selectie wissen Boek nu

De genoemde prijzen zijn voor de huur van vakantiehuis L'Ecurie, voor maximaal 7 personen.
Huren zijn inclusief gas, water, electra, WiFi, keukendoeken, baddoeken en bedlinnen. Extra zijn alleen de verplichte kosten van de eindschoonmaak, 80€.
De bedden zijn al opgemaakt als u aankomt.

De wasmachine en de droger vindt u in de onderbouw van het woonhuis en kunt u zonder meerkosten gebruiken.
In overleg kunt u van de jacuzzi en de sauna gebruik maken. (niet in hoogseizoen of als buiten temperatuur boven de 25 graden is) Kosten saunagebruik 15€ per sessie voor maximaal 3 personen.

De waarborgsom bedraagt 350€ per accommodatie.

19-05-2018 - 07-07-2018 € 1095,00 - - € 175,00 - 4 nachten
07-07-2018 - 25-08-2018 € 1395,00 - - € 398,00 - 7 nachten
25-08-2018 - 01-09-2018 € 1095,00 - - - - 7 nachten
01-09-2018 - 29-09-2018 € 795,00 - - € 150,00 - 4 nachten

Services

Borgsom € 350,00 Per item Ter plaatse betalen | verplicht

Kenmerken

Gezellige woonkamer met zithoekje bij raamparty met openslaande deuren. Eethoek met uittrekbare tafel voor ruimte van 6 tot 14 gasten. Tv, boeken, spellen, films in ruime mate aanwezig.

  • 35 m2
  • Zeil / linoleum
  • Eetkamerstoelen (14)
  • Bank 2 zits (1)
  • Bank 3 zits (1)
  • Fauteuil(s) (2)

De twee eenpersoonsbedden kunnen opgemaakt als lits-jumeaux. Het derde bed is een zit/slapbank die smen met een fautieul een gezellig zitje bij het raam vormt.

  • 22 m2
  • Vloerdelen
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Bed: 1-persoons 200 x 130 cm
  • Dekbedden (3)
  • Kledingkast(en) (1)
  • Zitje
  • Openslaande deuren

Deze kamer is een fijne kinderslaaapkamer.

  • 22 m2
  • Vloerdelen
  • Bed: 1-persoons 190 x 90 cm
  • Bed: 1-persoons 190 x 90 cm
  • Bed: 1-persoons 190 x 90 cm
  • Dekbedden (3)
  • Dekens (3)
  • Kledingkast(en) (1)
  • Bureau / kaptafel
  • Zitje

De twee antieke bedden vormen samen een lits-jumeaux.

  • 16 m2
  • Vloerdelen
  • Bed: 1-persoons 190 x 90 cm
  • Bed: 1-persoons 190 x 90 cm
  • Dekbedden (2)
  • Dekens (2)
  • Kledingkast(en) (1)
  • Openslaande deuren

Eenvoudige, maar practische douche en toiletruimte. Ook ideaal in combi met het zwembad. Natuurstenen muren en moderne douchecabine.

  • 7 m2
  • Douche (1)
  • Wastafel (1)

Sfeervolle badkamer met oude commode als wastafel en handdoekenberging.

  • 8 m2
  • Douche
  • Wastafel (1)
  • Föhn

Grote moderne en sfeervolle keuken met bergruimte , waar ook voor een grotere groep en barbeque alles voorbereid kan worden. Mist er iets? Vraag het uw gastvrouw, zij helpt u graag. Er is geen droogrek, maar onder het huis vindt u in de onderbouw van het woonhuis van uw gastvrouw, bij de wasmachine en de droger, lijnen om uw was te drogen. Er staat ook een droogmolen in de tuin.

  • Soort: Aparte ruimte
  • Fornuis: Gas (4 Kookzones/branders)
  • Combimagnetron
  • Grill
  • Koelkast
  • Mixer
  • Schoonmaakmiddelen
  • Strijkplank / strijkijzer

Het zwembad met halfronde instap. werkt met een zoutchlorinator. De warmtepomp houdt het water constant op temperatuur van 28 graden. Op het naastgelegen zonneterras is het heerlijk relaxen op de zonnebedden. Het bad wordt regelmatig gereinigd en de waterkwaliteit gecontroleerd.

  • Verwarming: Verwarmd zwembad
  • Privacy: Gezamenlijk zwembad
  • Afmetingen in m: 9 x 4 x 1,8 (L x B x D)
  • Jacuzzi:
  • 150 m2
  • Kinderbed (2)
  • Kinderstoel (2)
  • Sauna
  • Jacuzzi / Hot tub
  • Massagedouche
  • Televisiescherm in cm: (1)
  • Jacuzzi / Hot tub
  • Tuinstoel(en) (30)
  • Tafelvoetbal