Les Combes
86,- nachtprijs vanaf (o.b.v. 1 week)

Les Combes

Op een kleine 500 meter van Frayssinet staan onze twee huizen, midden in de natuur. Dat betekent dus rust en vooral genieten van wat de natuur ons te bieden heeft.

Frayssinet Vakantiehuizen Les CombesWie droomt er niet van om 's morgenvroeg herten en reeën in de naastgelegen open weilanden aan te treffen, of steekt er net een everzwijn van de bossage naar de andere kant van de weg, in de lucht vliegt een buizerd over en heel hoog vliegt er wel eens een adelaar.
Stap ieder morgen in uw auto of op de fiets, en ga naar die boulangerie met die overheerlijke stokbroden, boules en andere, meestal plaatselijke, lekkernijen.De naaste buren zijn allen ontzettend vriendelijk en staan altijd klaar voor een gezellig praatje, en laten u graag meeleven met de Franse cultuur, zoals eigen gemaakte wijn of produkten uit de tuin. Bekijk onze foto's van de gites, en wij verwelkomen u graag!

Veel plezier met het boeken van deze mooie en leuke vakantie.Graag tot ziens in Frayssinet! Nico

De verhuurder

Bij Micazu sinds december 2015

Duits, Engels, Frans, Nederlands

Mijn naam is Nico van der Hulst en ben eigenaar van domein Les Combes sinds 1998. Sindsdien is er een hoop verandert. De oude woning oud 1800 heb ik compleet gerenoveerd en vergroot. Vervolgens heb ik er een nieuw huis tegenaan gebouwd en een mooi zwembad gemaakt.

  • Per nacht (o.b.v. 1 week):
  • € 86,-
  • € 114,-
  • € 128,-
  • € 157,-
  • € 171,-
  • € 200,-
  • € 228,-
Klik op de aankomstdatum voor prijzen & boeken
juni 2018
22 1 2 3
23 4 5 6 7 8 9 10
24 11 12 13 14 15 16 17
25 18 19 20 21 22 23 24
26 25 26 27 28 29 30
juli 2018
26 1
27 2 3 4 5 6 7 8
28 9 10 11 12 13 14 15
29 16 17 18 19 20 21 22
30 23 24 25 26 27 28 29
31 30 31
augustus 2018
31 1 2 3 4 5
32 6 7 8 9 10 11 12
33 13 14 15 16 17 18 19
34 20 21 22 23 24 25 26
35 27 28 29 30 31
september 2018
35 1 2
36 3 4 5 6 7 8 9
37 10 11 12 13 14 15 16
38 17 18 19 20 21 22 23
39 24 25 26 27 28 29 30
oktober 2018
40 1 2 3 4 5 6 7
41 8 9 10 11 12 13 14
42 15 16 17 18 19 20 21
43 22 23 24 25 26 27 28
44 29 30 31
november 2018
44 1 2 3 4
45 5 6 7 8 9 10 11
46 12 13 14 15 16 17 18
47 19 20 21 22 23 24 25
48 26 27 28 29 30
× Selectie wissen Boek nu

26-05-2018 - 23-06-2018 € 799,00 - - € 114,00 - 7 nachten
23-06-2018 - 30-06-2018 € 899,00 - - € 128,00 - 7 nachten
30-06-2018 - 07-07-2018 € 1199,00 - - € 171,00 - 7 nachten
07-07-2018 - 18-08-2018 € 1599,00 - - € 228,00 - 7 nachten
18-08-2018 - 25-08-2018 € 1399,00 - - € 200,00 - 7 nachten
25-08-2018 - 01-09-2018 € 1099,00 - - € 157,00 - 7 nachten
01-09-2018 - 15-09-2018 € 799,00 - - € 114,00 - 7 nachten
15-09-2018 - 22-12-2018 € 599,00 - - € 86,00 - 7 nachten

Borgsom € 300,00 Per verblijf Betalen bij boeking | verplicht
Eindschoonmaak € 50,00 Per verblijf Wordt verrekend met de borg.

Frayssinet is een klein dorpje met ongeveer 300 inwoners, gelegen in de nog ondoordrongen natuur aan de rand van het Regionaal Parc Naturel Des Causses Du Quercy, tussen de Lot en de Dordogne in.
U gaat een aantal jaren terug in de tijd als u naar dit gebied op vakantie komt.

Let ook op dat niet alles op tijd en op afspraak geregeld wordt, ze leven op de bekende franse rustige manier. Zo zijn de winkels vaak gesloten tussen 12.00 en 14.00 uur.
Zowel de beroemde abdij als de stokerij van de bekende brandewijn "La Vieille Prune" zijn een bezoekje waard. Iedere vrijdagmorgen is hier een gezellige markt, waar tal van streekproducten worden aangeboden. Half juli barst het jaarlijkse jazz-festival los, waarbij overal op straat bandjes optreden.
Dit zeer pittoreske middeleeuwse stadje met prachtige gevels is de meest bezochte stad van de Dordogne. De oude stadskern is een voetgangersgebied met vele winkeltjes en restaurantjes. Een aanrader is een bezoek op een zomeravond. Diverse straatartiesten vertonen hun kunsten op de sfeervol door gaslantaarns verlichtte binnenplaatsjes.
Cahors is een gezellige marktstad die vooral bekend is vanwege zijn wijnen. Het is de hoofdstad van departement Lot. De stad ligt aan de rivier de Lot en was vroeger daardoor makkelijk te verdedigen hetgeen in de Honderdjarige oorlog ook nodig was, omdat de Engelse de stad graag wilden innemen. Hiervoor waren er diverse belegeringen. Van deze belegeringen zijn diverse sporen terug te vinden in de vorm van borstweringen, vestingtorens en verdedigingstorens. Er is ook een hele interessante oude brug, de Valantre brug, uit de 14de eeuw, een van de weinig bewaard gebleven bruggen. Naast de brug bevinden zich een drietal torens vanaf waarvandaan projectielen konden worden afgeschoten.
U gaat met de trein de grotten in, en voert u naar een andere wereld ondergronds. U zult verrast zijn van de schoonheid. De ondergrondse kamers zijn meer dan 60 meter hoog, en door de kalkafzettingen op de stenen zult u fantastische dieren aantreffen (draak, olifant, reuzenspin) tijdens uw wandeling. Tevens is er ook een ruimte versierd met Black Light, als een verzonken stad. Lacave is een grot die ontdekt moet worden door het gehele gezin.
In de omgeving van Cahors treft u heel wat wijngaarden aan. Dit gebied staat bekend om zijn 'vin noir'; zware dieprode wijnen. Het gebied van de Cahors is het oudste wijngebied van Frankrijk.Het was eeuwenlang de beroemdste en meest gevraagde wijn uit Frankrijk. De gehele streek van Cahors tot Fumel, langs de oevers van de rivier de Lot, herbergt zeer vele wijnboeren, die allen een redelijke tot uitstekende Cahors produceren.
Zelfs Prins Hendrik van Denemarken heeft hier een eigen wijn-chateau waar men Cahors kan kopen. Vooral het zeer aangename klimaat van de streek; natte lente, warme zomer en droge herfst, en de steenachtige grond geven de kwaliteit aan de wijnstokken. Deze rivier de Lot zorgde er vroeger voor dat de wijnboeren zelf in staat waren, ondanks tegenwerking van de Bordeaux - boeren, in Bordeaux de wijn te verschepen naar Engeland, waar de Cahors beter bekend is als "Black Wine".
Heden ten dage beslaat het wijngebied ongeveer 4450 ha, goed voor 212.800 HL wijn in 2002. Jonge gedronken is Cahors aromatisch en fruitig, heerlijk bij kaas, foie gras of gegrild vlees. Cahors van 5 jaar en ouder is een heerlijke wijn om zo te drinken bij een knapperend haardvuur De ideale drinktemperatuur is 16 graden.

  • 40 m2
  • Natuursteen
  • 220 m2
  • Roken toegestaan
  • Apart toilet (4)
  • Accommodatie op verdieping: (10)