Gelegen op meer dan dertig hectare op het terrein van een 17e eeuws landgoed in Lot (Quercy Blanc), is deze vakantiewoning in Frankrijk een stijlvolle en verfijnde vertaling van een historisch pand.
Het pension wordt omgeven door glooiende weiden met een prachtig, ononderbroken uitzicht over het landschap en is een besloten retreat naast het maison du maitre.

Het pand, dat in Cote Sud en vele internationale designtijdschriften wordt genoemd, werd ontdekt en gerestaureerd door een in Amsterdam gevestigde interieurontwerper en haar partner wiens werk elegante woonprojecten over de hele wereld omvat, samen met een handgemaakte verzameling originele en innovatieve meubels en verlichting.

Net als het hoofdgebouw is het pension gerestaureerd met een zorgvuldig respect voor het historische karakter dat een luxe verfijning combineert met een ongedwongen gevoel van gemak. Het huis is verdeeld over een verdieping en beschikt over een woonkamer met dubbele houten betimmerde plafonds, een houtkachel en een grote keuken met een eetgedeelte met vier stoelen en een terras op het zuiden.
De lokaal uitgehouwen kalkstenen muren, eiken parketvloeren en rustieke aspecten van het oorspronkelijke huis zijn mooi in balans met Hume's eclectische en smaakvolle inrichting en verfijnde interieurs die het oude en het nieuwe overbruggen.
Er zijn twee slaapkamers met eigen badkamer die plaats bieden aan maximaal vier personen met een mooi bad op pootjes in één voor het weken.

Er is ook een aparte lounge die kan worden gebruikt als extra slaapkamer.
Buiten leidt de tweehonderd jaar oude buxushaag naar een privé zoutwaterzwembad met dekken voor loungen en grasvelden die uitmonden in open weiden rondom het huis.
Het hoofdgebouw is ook beschikbaar om hier te huren en kan samen met het pension worden gehuurd voor maximaal veertien gasten.

EXTRA FUNCTIES Wifi overal, keuken en badkamer benodigdheden, huishouding, parkeerplaats.

ROND De Quercy Blanc-regio in de Lot-afdeling is een van die idyllische plaatsen in Frankrijk die grotendeels onaangetast is gebleven door ontwikkeling en toerisme en nog steeds zo veel is als eeuwenlang.

Gecentreerd rond het plattelandsleven, is het gebied doordrenkt van middeleeuwse geschiedenis tussen glooiende landschappen en pittoreske dorpjes.
Gelegen in de Midi-Pyreneeën, is het gebied overwegend landelijk en agrarisch en verspreid over de kalksteenplateaus, vruchtbare valleien en kronkelende rivieren van de regio.

De hoofdstad van de regio, Cahors, ligt langs de rivier de Lot en wordt omringd door heuvels op slechts een half uur van het huis.
De stad is een stad met oude nederzettingen, renaissance en middeleeuwse architectuur. De stad wordt verdeeld door de oude stad in het oosten en de nieuwere delen in het westen met zijn kenmerkende Pont de Valentré langs de U-vormige rivier.

Toulouse ligt iets meer dan een uur ten zuiden door de passen van de Pyreneeën, en naar het noordwesten langs de lijn van de rivier, is Bordeaux.
De wilde en prachtige Causses en de uitlopers van het Centraal Massief liggen in het oosten.
Het charmante stadje Montcuq is een korte rit met zijn levendige wekelijkse straatmarkt en wijnstreek.

LIGGING Lot, Quercy Blanc, Frankrijk. Dichtstbijzijnde luchthaven: Toulouse Blagnac (1,5 uur), Bergerac (1 uur)
BESTE TIJD OM TE BEZOEKEN Lente tot herfst

Slaapkamer met een eigen badkamer, 2 eenpersoonsbedden en een badkamer met een douche
Slaapkamer met een eigen badkamer, 1 tweepersoonsbed, een badkamer en een douche
Geschikt voor 4 personen plus kamer voor een kind op een slaapbank
InternetWifi, overal kindvriendelijk
Kinderbed en babybedje beschikbaar
Huisdiervriendelijk, informeer

normaal weekarrangementen van zaterdag 4pm tot zaterdag 10am
€.500 refundable damage depossit in cash

01-07-2019
Week € 2700,00
Nacht € 386,00
01-09-2019
30-06-2020
Week € 1900,00
Nacht € 271,00

De verhuurder, Kate & Frans

Bij Micazu sinds april 2019

Hallo, wij zijn Kate en Frans, interieurontwerpers gevestigd in Amsterdam.
We hebben veel gereisd en woonden in het Verenigd Koninkrijk, de VS, Frankrijk en Nederland.
De S.W van Frankrijk is absoluut onze favoriete plek, we hebben hier 5 jaar permanent gewoond.
Totaal ongerept, prachtig landschap, glooiende heuvels, rivieren en niet overspoeld door toeristen.

Voor images and regio informatie, Google de volgende woord combinatie

'photographs images Lot Departement Quercy'

specifieke informatie op verzoek

80 m2

  • 150 m2

  • Attractieparken
  • Weekendje weg

  • iPod aansluiting
  • Nederlandstalige zenders (2)
  • USB-aansluiting

  • Ligstoel(en) (8)
  • Parkeerplaats(en) (8)
  • Terrasverwarmer
  • Tuinstoel(en) (8)
  • Buitenkeuken

  • Beveiligingsinstallatie
  • Wijnkelder
  • Accommodatie op verdieping: (0)

  • Handdoeken (8)
  • Strandlakens (8)

  • Rolstoelvriendelijk
  • Geen drempels

271,-
271,-

The Barn - Wifi en privé zwembad

7,5