Abbeie  is een eenvoudig en fijn vakantiehuis voor 6 personen met een zeer groot, goed verwarmd privé zwembad (vanaf 22 april verwarmd) en spectaculaire vergezichten. Ideaal om heerlijk tot rust te komen. Deze goed geïsoleerde bungalow ligt op maar liefst 7000 m2 eigen grond en is gelegen aan een zandpad dat leidt naar de ruïne van een kasteel. Als u van rust houdt maar toch midden in het toeristische centrum van de Dordogne wilt verblijven, dan is dit een ideale vakantiewoning voor u!

De woonkamer met open keuken is praktisch en sfeervol ingericht. Voor de koelere voorjaars of najaars avonden is er een houtkachel die voor een romantische warmte zorgt. Er zijn drie slaapkamers, waarvan twee met een tweepersoonsbed en één met een stapelbed. Verder zijn er twee badkamers. Alles is gelijkvloers en er zijn geen drempels aanwezig. Daarnaast garandeert dit huis, door de goede isolatie, een ideaal binnen klimaat ook tijdens de hete dagen in de zomer.

Het grote zeer goed verwarmde privé zwembad van maar liefst 12 x 6 meter is een echte tropische verassing en bovendien ook veilig voor kleine kinderen!

Mocht het weer een keer niet meezitten, dan kunt u heerlijk onder de grote overdekte veranda zitten waar het fijn vertoeven is en waar de omgeving een mooi decor vormt…vanaf de veranda en het zwembad heeft u namelijk een prachtig uitzicht over de vallei.

Het huis ligt in de prachtige natuur van de Dordogne, in de driehoek Sarlat, Gourdon en Souillac, hierdoor zijn tal van bezienswaardigheden op korte afstand zoals het historische stadje Domme en de rivier de
Dordogne op maar zes kilometer.

U kunt grotten gaan bezichtigen, sportief kanovaren op de rivier de Dordogne, mooie wandelingen maken, paardrijden, charmante dorpjes en stadjes bewonderen, etc.

Advertentie online sinds november 2013

Reageert gemiddeld binnen 6 uur

Flexibel annuleren

Flexibel annuleren in overleg mogelijk!

Getoonde prijzen zijn per week.
Wanneer u meer dan 150 kw elektriciteit verbruikt per week dient u dit ter plaatse te betalen.

zo 29-okt-2023
zo 14-apr-2024
Week € 2000,00
Nacht € 286,00
zo 14-apr-2024
zo 05-mei-2024
Week € 880,00
Nacht € 126,00
zo 05-mei-2024
zo 19-mei-2024
Week € 715,00
Nacht € 102,00
zo 19-mei-2024
zo 16-jun-2024
Week € 770,00
Nacht € 110,00
zo 16-jun-2024
zo 23-jun-2024
Week € 880,00
Nacht € 126,00
zo 23-jun-2024
zo 30-jun-2024
Week € 990,00
Nacht € 141,00
zo 30-jun-2024
zo 07-jul-2024
Week € 1485,00
Nacht € 212,00
zo 07-jul-2024
zo 14-jul-2024
Week € 1650,00
Nacht € 236,00
zo 14-jul-2024
zo 25-aug-2024
Week € 1925,00
Nacht € 275,00
zo 25-aug-2024
zo 01-sep-2024
Week € 1430,00
Nacht € 204,00
zo 01-sep-2024
zo 22-sep-2024
Week € 825,00
Nacht € 118,00
zo 22-sep-2024
zo 27-okt-2024
Week € 715,00
Nacht € 102,00
zo 27-okt-2024
zo 13-apr-2025
Week € 2500,00
Nacht € 357,00
zo 13-apr-2025
zo 04-mei-2025
Week € 880,00
Nacht € 126,00
zo 04-mei-2025
zo 18-mei-2025
Week € 715,00
Nacht € 102,00
zo 18-mei-2025
zo 15-jun-2025
Week € 770,00
Nacht € 110,00
zo 15-jun-2025
zo 22-jun-2025
Week € 880,00
Nacht € 126,00
zo 22-jun-2025
zo 29-jun-2025
Week € 990,00
Nacht € 141,00
zo 29-jun-2025
zo 06-jul-2025
Week € 1485,00
Nacht € 212,00
zo 06-jul-2025
zo 13-jul-2025
Week € 1650,00
Nacht € 236,00
zo 13-jul-2025
zo 24-aug-2025
Week € 1925,00
Nacht € 275,00
zo 24-aug-2025
zo 31-aug-2025
Week € 1430,00
Nacht € 204,00
zo 31-aug-2025
zo 21-sep-2025
Week € 825,00
Nacht € 118,00
zo 21-sep-2025
zo 26-okt-2025
Week € 715,00
Nacht € 102,00

€ 40,00
€ 12,50
€ 200,00
€ 125,00
€ 50,00

(09-2015) Hallo Lydia,

Ik ben nog steeds Alida hoor. Mevrouw Langeveld……  + 10 jaar JWe hebben een heerlijke vakantie gehad met veel geluk betreffende weer en zo.Helaas geveld door een darminfectie, maar toch veel kunnen ondernemen, alleen veel thuis gegeten. Het is een geweldige plek.We hebben contact met de eigenaars, omdat we een schilderij voor ze hebben meegenomen en ik heb ze absoluut gecomplimenteerd met de plek.Een verwarmd zwembad is zeker ook een upgrade.Ik wil volgend jaar weer, maar moet eerst nog even een juni 2016 vakantie betalen.Hoewel we er goed bij zitten is dus een betaling voor opnieuw die plek nog een beetje prematuur.Is er een mogelijk er rekening mee te houden voor eerste week september 2016.Eigenlijk het liefst 2 weken, maar dat is nog niet zeker.Ik
heb een waanzinnig mooie foto voor je voor de website eventueel, waarop het huis met zwembad van een hoek belicht wordt wat er nog niet op staat volgens mij.
Misschien heb je er iets aan.

Met vriendelijke groeten en tot hopelijk snel.

Alida L.

(08-2014) Beste Lydia,

Eigenlijk zou ik u willen vertellen hoe heerlijk stil het er is. Waardoor je kunt
horen wanneer het uiltje wakker wordt, om de opkomende maan te begroeten. Maar hoe leg ik stilte eigenlijk uit? Het uitzicht dan! Een prachtige volle sterrenhemel of – overdag – dag in dag uit de strakblauwe lucht, als voorbode op een prachtig zonnige dag. Zo’n dag waarop het zwembad ook echt nodig is om af te koelen. Maar goed, daarvoor ligt dan ook zo’n prachtig bad in uw eigen achtertuin.
Een top locatie waar u kunt genieten van de rust en stilte; het uitzicht op de vallei; het mooie weer; het lekkere eten of wat dan ook. Dat is het alles in één concept dat Francevilla met Abbeie biedt. Een ogenschijnlijk eenvoudig huis, maar met een goed doordacht concept. Een mooie, grote centrale ruimte met een praktische keuken. De slaapkamers aan weerzijden van de kamer. Het biedt de ruimte waarvan u – zeker met een wat groter gezelschap – alleen maar profiteert. Gezellig bij elkaar in de woning of op de veranda natuurlijk. Voor een streepje schaduw.
Maar ik weet niet precies hoe ik het uit moet leggen. Woorden schieten te kort, onze gevoelens kan ik maar moeilijk beschrijven. Misschien is het beter om het een keer te ervaren. Kiezen voor een vakantie in de Dordogne Vallei is natuurlijk al genieten. Als u daarbij dit domein een aantal weken tot het uwe mag rekenen, beschikt u over een prachtige uitvalsbasis voor een fenomenale vakantie. Een vakantiehuis met een eigen zwembad, dat heerlijk de hele dag in de zon ligt. Een vakantiehuis voor de mensen waar u vakantie mee wilt vieren. Wat ons betreft
vakantie optima forma. Zoek niet langer naar rust en ruimte, u heeft het zojuist gevonden!

Harry, Anna en Willy

(07-2013) Beste Lydia,

We hebben een prima vakantie gehad. Het huis is uitstekend, zeker als je de prijs mee weegt.

Het weer was uitstekend, en plek van het huis is ideaal. Je bent overal dichtbij, maar je kunt ook makkelijk de hele dag bij het huis rommelen.
En ’s avonds heerlijk buiten zitten op de veranda. Kortom echt een aanrader!

Mvg, Elly B.

(06-2013) Geachte mevrouw Mennes,

We hebben met veel plezier in Abbeie gezeten. Alles was prima geregeld en ook mevrouw Destal was zeer vriendelijk. Op zich prima voor herhaling vatbaar. Ondanks de uitval van de stroom hebben we genoten van de ruime tuin, de geweldige privacy, de gunstige centrale ligging, het fantastische zwembad (plezierig en prima service onderhoud) en de rustgevende omgeving. Deze of een ander vergelijkbare setting heeft weer onze voorkeur voor de zomer van 2014. Wellicht kunt u ons helpen zoeken naar iets dergelijks in de periode van 30 juli -16 augustus (2,5 week). Een iets meer luxe interieur zou prima zijn, maar alles was functioneel. Alleen de stapelbedden kraakten zoveel dat we onze dochters
samen in een 2-persoonsbed hebben laten slapen en volgend jaar zou voor beide dochters een eigen slaapkamer de voorkeur krijgen, maar dan met
elk een gewoon bed ipv stapelbedden. Wij zelf hebben overigens heerlijk geslapen in het andere 2-persoonsbed. Een huis voor 4-6 personen is groot genoeg voor ons.

Het was voor ons de eerste ervaring met het huren van een huis. We vinden het erg plezierig zo en hopen derhalve volgend jaar weer op zo'n plek te kunnen belanden. We kijken tevens naar mbt andere regio's om ons te orienteren.
Ik hoor graag de mogelijkheden voor volgend jaar.

Met vriendelijke groeten,

Ellen, Remco, Janine en Josefien (& Charlie)

Eetkamerstoelen

Bed: 2-persoons

Bed: Stapelbed

Bed: Stapelbed

Fornuis: Gas (1 Kookzones/branders)

  • 144 m2

  • Overwinteren

  • Campingbed

€ 715,-
€ 715,-