Abbeie 8,1
600,- weekprijs vanaf
Prijzen & reserveren

Abbeie

Abbeie is een heerlijk vakantiehuis in Frankrijk met groot privé zwembad, spectaculaire vergezichten ideaal om heerlijk tot rust te komen.Deze nieuw gebouwde en goed geïsoleerde luxe bungalow ligt op maar liefst op 7000 m2 eigen grond en is gelegen aan een zandpad dat leidt naar de ruine van "Chateau du Repaire".

De bungalow ligt op de heuvel aan het eind van een 100 meter lange oprijlaan. Vanaf de veranda en het zwembad heeft u een prachtig uitzicht over de vallei. Het huis ligt in de driehoek Sarlat, Gourdon en Souillac, hierdoor zijn tal van bezienswaardigheden op korte afstand zoals het historische stadje Domme en de rivier de Dordogne op 6 km.Als U van rust houdt en toch midden in het toeristen centrum van de Dordogne wilt zijn is dit Uw vakantie woning.

Abbeie is een ruime woning en ingericht voor 6 à 7 personen. De woonkamer met open keuken is praktisch, maar ook gezellig ingericht. Voor de kille momenten is er een houtkachel die voor sfeervolle warmte zorgt. Er zijn 4 slaapkamers, waarvan 2 met een tweepersoonsbed en 2 met een stapelbed, alle zijn op een gezellige en vrolijke manier ingericht. Bedden en linnengoed is op verzoek aanwezig. Twee badkamers, volledig naar de moderne wensen ingericht staan u ter beschikking.

Voorzieningen, die u aan zult treffen zijn: o.a Boiler, CD-speler, Geiser, Radio, Schotelantenne, Stofzuiger, Strijkplank/ijzer, Televisie, Tuner-versterker, Wasmachine, Afwasmachine, Afzuigkap,
Barbecue, Diepvries, Elektr. oven, Fornuis, Gaskookplaat, Grill, Koelkast, Koffiezetapparaat, Magnetron, Waterkoker, DVD-speler, DVDs, Ned. zenders

Alles is gelijkvloers en er zijn geen drempels aanwezig.

Het grote zwembad 12 x 6 meter is een echte tropische verassing, die voor kleine kinderen ook veilig is.

Het huis heeft een grote overdekte veranda waar het fijn vertoeven is en de omgeving een mooi decor vormt. In de nabije omgeving vindt u o.a Domme, Sarlat en de Dordogne. Ook het bezichtigen van grotten en kastelen of sportief kanovaren op de Dordogne behoort in deze streek tot de mogelijkheden.


Foto's & video's

De verhuurder, Thijs en Lydia

Thijs en Lydia Mennes
Thijs en Lydia Mennes

Bij Micazu sinds februari 2008

Nederland
Duits, Engels, Frans, Italiaans, Nederlands

Wij zijn Thijs en Lydia Mennes en hebben lang in deze prachtige streek de Lot/Dordogne gewoond. We verhuren dit prachtige vakantiehuis (e.a.) nu reeds meerdere jaren en elk jaar komt er weer iets moois en nieuws bij! We gaan regelmatig terug naar deze streek om de huizen te bezoeken. De huizen zijn vaak heerlijk rustig gelegen en toch niet te ver van de bewoonde wereld en natuurlijk altijd met een fantastisch privé zwembad!

Bekijk het volledige profiel

Prijzen & reserveren

Prijzen zijn per verblijf
  • € 600,-
  • € 660,-
  • € 685,-
  • € 710,-
  • € 760,-
  • € 770,-
  • € 880,-
  • € 990,-
  • € 1320,-
  • € 1430,-
  • € 1525,-
  • € 1650,-
Klik op de aankomstdatum voor prijzen & reserveren
Klik nu op de vertrekdatum
december 2016
M D W D V Z Z
48 1 2 3 4
49 5 6 7 8 9 10 11
50 12 13 14 15 16 17 18
51 19 20 21 22 23 24 25
52 26 27 28 29 30 31
januari 2017
M D W D V Z Z
52 1
1 2 3 4 5 6 7 8
2 9 10 11 12 13 14 15
3 16 17 18 19 20 21 22
4 23 24 25 26 27 28 29
5 30 31
februari 2017
M D W D V Z Z
5 1 2 3 4 5
6 6 7 8 9 10 11 12
7 13 14 15 16 17 18 19
8 20 21 22 23 24 25 26
9 27 28
maart 2017
M D W D V Z Z
9 1 2 3 4 5
10 6 7 8 9 10 11 12
11 13 14 15 16 17 18 19
12 20 21 22 23 24 25 26
13 27 28 29 30 31
april 2017
M D W D V Z Z
13 1 2
14 3 4 5 6 7 8 9
15 10 11 12 13 14 15 16
16 17 18 19 20 21 22 23
17 24 25 26 27 28 29 30
mei 2017
M D W D V Z Z
18 1 2 3 4 5 6 7
19 8 9 10 11 12 13 14
20 15 16 17 18 19 20 21
21 22 23 24 25 26 27 28
22 29 30 31
× Selectie wissen Reserveer nu

Tarieven & verblijfsduur

Prijzen zijn per verblijf
Periode Week Midweek Weekend Nacht Korting Minimaal verblijf
02-04-2017 - 30-04-2017 € 660,00 - - € 94,00 - 7 nachten
30-04-2017 - 14-05-2017 € 685,00 - - € 100,00 - 7 nachten
14-05-2017 - 28-05-2017 € 710,00 - - € 101,00 - 7 nachten
28-05-2017 - 25-06-2017 € 760,00 - - € 109,00 - 7 nachten
25-06-2017 - 02-07-2017 € 880,00 - - € 126,00 - 7 nachten
02-07-2017 - 09-07-2017 € 1320,00 - - € 189,00 - 7 nachten
09-07-2017 - 16-07-2017 € 1525,00 - - € 218,00 - 7 nachten
16-07-2017 - 20-08-2017 € 1650,00 - - € 236,00 - 7 nachten
20-08-2017 - 27-08-2017 € 1430,00 - - € 204,00 - 7 nachten
27-08-2017 - 03-09-2017 € 990,00 - - € 141,00 - 7 nachten
03-09-2017 - 17-09-2017 € 770,00 - - € 110,00 - 7 nachten
17-09-2017 - 01-10-2017 € 600,00 - - € 86,00 - 7 nachten

Services & bijkomende kosten

Soort Prijs
Bedlinnen € 10,00 Per persoon Betalen bij boeking | optioneel
Eindschoonmaak € 100,00 Per verblijf Ter plaatse betalen | verplicht
Huisdier(en) € 50,00 Per verblijf Betalen bij boeking | optioneel
Reserveringskosten € 35,00 Per verblijf Betalen bij boeking | verplicht

Aanvullende informatie

(09-2015) Hallo Lydia,

Ik ben nog steeds Alida hoor. Mevrouw Langeveld……  + 10 jaar JWe hebben een heerlijke vakantie gehad met veel geluk betreffende weer en zo.Helaas geveld door een darminfectie, maar toch veel kunnen ondernemen, alleen veel thuis gegeten. Het is een geweldige plek.We hebben contact met de eigenaars, omdat we een schilderij voor ze hebben meegenomen en ik heb ze absoluut gecomplimenteerd met de plek.Een verwarmd zwembad is zeker ook een upgrade.Ik wil volgend jaar weer, maar moet eerst nog even een juni 2016 vakantie betalen.Hoewel we er goed bij zitten is dus een betaling voor opnieuw die plek nog een beetje prematuur.Is er een mogelijk er rekening mee te houden voor eerste week september 2016.Eigenlijk het liefst 2 weken, maar dat is nog niet zeker.Ik
heb een waanzinnig mooie foto voor je voor de website eventueel, waarop het huis met zwembad van een hoek belicht wordt wat er nog niet op staat volgens mij.
Misschien heb je er iets aan.

Met vriendelijke groeten en tot hopelijk snel.

Alida L.


(08-2014) Beste Lydia,

Eigenlijk zou ik u willen vertellen hoe heerlijk stil het er is. Waardoor je kunt
horen wanneer het uiltje wakker wordt, om de opkomende maan te begroeten. Maar hoe leg ik stilte eigenlijk uit? Het uitzicht dan! Een prachtige volle sterrenhemel of – overdag – dag in dag uit de strakblauwe lucht, als voorbode op een prachtig zonnige dag. Zo’n dag waarop het zwembad ook echt nodig is om af te koelen. Maar goed, daarvoor ligt dan ook zo’n prachtig bad in uw eigen achtertuin.
Een top locatie waar u kunt genieten van de rust en stilte; het uitzicht op de vallei; het mooie weer; het lekkere eten of wat dan ook. Dat is het alles in één concept dat Francevilla met Abbeie biedt. Een ogenschijnlijk eenvoudig huis, maar met een goed doordacht concept. Een mooie, grote centrale ruimte met een praktische keuken. De slaapkamers aan weerzijden van de kamer. Het biedt de ruimte waarvan u – zeker met een wat groter gezelschap – alleen maar profiteert. Gezellig bij elkaar in de woning of op de veranda natuurlijk. Voor een streepje schaduw.
Maar ik weet niet precies hoe ik het uit moet leggen. Woorden schieten te kort, onze gevoelens kan ik maar moeilijk beschrijven. Misschien is het beter om het een keer te ervaren. Kiezen voor een vakantie in de Dordogne Vallei is natuurlijk al genieten. Als u daarbij dit domein een aantal weken tot het uwe mag rekenen, beschikt u over een prachtige uitvalsbasis voor een fenomenale vakantie. Een vakantiehuis met een eigen zwembad, dat heerlijk de hele dag in de zon ligt. Een vakantiehuis voor de mensen waar u vakantie mee wilt vieren. Wat ons betreft
vakantie optima forma. Zoek niet langer naar rust en ruimte, u heeft het zojuist gevonden!

Harry, Anna en Willy


(07-2013) Beste Lydia,

We hebben een prima vakantie gehad. Het huis is uitstekend, zeker als je de prijs mee weegt.

Het weer was uitstekend, en plek van het huis is ideaal. Je bent overal dichtbij, maar je kunt ook makkelijk de hele dag bij het huis rommelen.
En ’s avonds heerlijk buiten zitten op de veranda. Kortom echt een aanrader!

Mvg, Elly B.


(06-2013) Geachte mevrouw Mennes,

We hebben met veel plezier in Abbeie gezeten. Alles was prima geregeld en ook mevrouw Destal was zeer vriendelijk. Op zich prima voor herhaling vatbaar. Ondanks de uitval van de stroom hebben we genoten van de ruime tuin, de geweldige privacy, de gunstige centrale ligging, het fantastische zwembad (plezierig en prima service onderhoud) en de rustgevende omgeving. Deze of een ander vergelijkbare setting heeft weer onze voorkeur voor de zomer van 2014. Wellicht kunt u ons helpen zoeken naar iets dergelijks in de periode van 30 juli -16 augustus (2,5 week). Een iets meer luxe interieur zou prima zijn, maar alles was functioneel. Alleen de stapelbedden kraakten zoveel dat we onze dochters
samen in een 2-persoonsbed hebben laten slapen en volgend jaar zou voor beide dochters een eigen slaapkamer de voorkeur krijgen, maar dan met
elk een gewoon bed ipv stapelbedden. Wij zelf hebben overigens heerlijk geslapen in het andere 2-persoonsbed. Een huis voor 4-6 personen is groot genoeg voor ons.

Het was voor ons de eerste ervaring met het huren van een huis. We vinden het erg plezierig zo en hopen derhalve volgend jaar weer op zo'n plek te kunnen belanden. We kijken tevens naar mbt andere regio's om ons te orienteren.
Ik hoor graag de mogelijkheden voor volgend jaar.

Met vriendelijke groeten,

Ellen, Remco, Janine en Josefien (& Charlie)
loading-maps
loading-maps
Een moment geduld...

Kenmerken & indeling

  • Tegels
  • Eethoek / Eettafel
  • Eetkamerstoelen
  • Bank 2 zits
  • Tegels
  • Bed: 2-persoons
  • Dekbedden
  • Kledingkast(en)
  • Tegels
  • Bed: Stapelbed
  • Dekbedden
  • Kledingkast(en)
  • Tegels
  • Bed: Stapelbed
  • Dekbedden
  • Kledingkast(en)
  • Toilet
  • Douche
  • Ligbad
  • Wastafel
  • Toilet
  • Douche
  • Wastafel
  • Soort: Open
  • Fornuis: Gas (1 Kookzones/branders)
  • Afzuigkap
  • Bestek & servies
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat
  • Magnetron
  • Oven
  • Strijkplank / strijkijzer
  • Stofzuiger
  • Vriezer
  • Waterkoker

Het grote zwembad 12 x 6 meter is een echte tropische verassing, die voor kleine kinderen ook veilig is.

  • Soort: Openlucht zwembad / Inbouw zwembad
  • Verwarming: Niet verwarmd zwembad
  • Privacy: Privé zwembad
  • Afmetingen in m: 6 x 12 x 1,5 (L x B x D)
  • Bungalow
  • 144 m2
  • Wandelen
  • Watersport
  • Luxe accommodatie
  • Privacy
  • Overwinteren
  • Rust & ruimte
  • Centrale verwarming
  • Open haard
  • Satellietontvanger
  • Televisie
  • Radio
  • Dvd-speler
  • Internetaansluiting
  • Barbecue
  • Ligstoel(en)
  • Privé oprit
  • Tuin
  • Tuinstoel(en)
  • Tuintafel(s)
  • Veranda
  • Tuin volledig omheind
  • Wasmachine
  • Huisdieren toegestaan
  • Dvd's / Blu-ray's
  • Campingbed
  • Volledige privacy

Recensies

  • Op basis van 1 recensie 8,1
  • Algemene indruk 8,0
  • Ligging 10
  • Faciliteiten vakantiehuis 8,0
  • Inrichting en staat vakantiehuis 8,0
  • Hygiëne 7,0
  • Vriendelijkheid en service verhuurder 8,0
  • Prijs/kwaliteit 8,0