Chateau de Sarrazac
314,- nachtprijs vanaf (o.b.v. 1 week)

Chateau de Sarrazac

Aan het einde van een lange privé oprijlaan bevindt zich het kasteel van Sarrazac, een zeer sprookjesachtig kasteel dat goed wordt onderhouden door de eigenaren die verliefd zijn op deze regio (eigenaar niet ter plaatse!)  Het kasteel is omgeven door een prachtige tuin waarin een mooi en groot privézwembad ligt . Wist u dat er in de tuin een oude Engelse vijver ligt, die in de vroege jaren vijftig van de vorige eeuw is gebouwd en gebruikt werd als natuurzwembad? Heerlijk plekje voor meerdere gezinnen of om samen met uw vrienden iets te vieren!

Interieur (344 m2)
U komt het kasteel binnen en merkt meteen op dat de charme van weleer behouden is. De grote woonkeuken is ideaal om te eten met familie of vrienden. Bent u met meer dan 10 personen dan is de salon/eetkamer op de 1e verdieping geweldig om samen te eten.  De woonkeuken is volledig ingericht en heeft een grote open haard met 4-pits kookplaat, vaatwasser, koelkast met vriezer, elektrische oven, koffiezetapparaat, Senseo, waterkoker, broodrooster, fruitpers, mixer, kookgerei en voldoende servies en bestek. Een wasruimte met wasmachine en droger. En een grote koelkast met vriezer.

Ruime eetkamer / lounge van 50 m2. Openslaande deuren leiden naar uw tuin met een heerlijk terras met pergola. Omdat de keuken op de begane grond ligt, heb je ook een leuke kleine keuken in een hoek met koelkast op deze verdieping. TV met dvd-speler met satelliet-tv.

Op deze 1e verdieping heeft u 2 mooie grote slaapkamers met tweepersoonsbedden, de ene slaapkamer heeft een douche en wastafel in een prachtige ronde badkamer en de andere heeft slechts een wastafel en toilet.

2e verdieping
Op deze verdieping vindt u nog eens 3 slaapkamers en 2 en-suite badkamers, ook in een ronde vorm. Alle drie de slaapkamers hebben tweepersoonsbedden.

3e verdieping
Op deze verdieping vindt u nog eens 3 slaapkamers en 1 badkamers, ook in een ronde vorm. Alle drie de slaapkamers hebben tweepersoonsbedden. BuitenRondom het kasteel een prachtige tuin, waar u heerlijk kunt barbecueën en kunt genieten van de schitterende omgeving. In uw privé tuin bevindt zich het mooie grote zwembad wat in het voorjaar een volledig nieuw terras krijgt.

Schitterende heuvelachtige omgeving en verschillende mooie toeristische dorpjes in de omgeving zoals Turenne en Collonge la Rouge, ook Brive is een bezoekje waard en u zit niet ver van Rocamadour.

Thijs & Lydia Mennes
Thijs & Lydia Mennes

Bij Micazu sinds februari 2008

Duits, Engels, Frans, Italiaans, Nederlands

  • Per nacht (o.b.v. 1 week):
  • € 314,-
  • € 393,-
  • € 471,-
  • € 629,-
  • € 707,-
  • € 786,-
november 2018
44 1 2 3 4
45 5 6 7 8 9 10 11
46 12 13 14 15 16 17 18
47 19 20 21 22 23 24 25
48 26 27 28 29 30
december 2018
48 1 2
49 3 4 5 6 7 8 9
50 10 11 12 13 14 15 16
51 17 18 19 20 21 22 23
52 24 25 26 27 28 29 30
53 31
januari 2019
1 1 2 3 4 5 6
2 7 8 9 10 11 12 13
3 14 15 16 17 18 19 20
4 21 22 23 24 25 26 27
5 28 29 30 31
februari 2019
5 1 2 3
6 4 5 6 7 8 9 10
7 11 12 13 14 15 16 17
8 18 19 20 21 22 23 24
9 25 26 27 28
maart 2019
9 1 2 3
10 4 5 6 7 8 9 10
11 11 12 13 14 15 16 17
12 18 19 20 21 22 23 24
13 25 26 27 28 29 30 31
april 2019
14 1 2 3 4 5 6 7
15 8 9 10 11 12 13 14
16 15 16 17 18 19 20 21
17 22 23 24 25 26 27 28
18 29 30
× Selectie wissen Reserveren

Periode Nacht Weekend Midweek Week Korting Minimaal verblijf
21-04-2019 - 05-05-2019 € 393,00 - - € 2750,00 - 7 nachten
05-05-2019 - 09-06-2019 € 393,00 - - € 2750,00 - 7 nachten
09-06-2019 - 30-06-2019 € 471,00 - - € 3300,00 - 7 nachten
30-06-2019 - 14-07-2019 € 629,00 - - € 4400,00 - 7 nachten
14-07-2019 - 28-07-2019 € 707,00 - - € 4950,00 - 7 nachten
28-07-2019 - 25-08-2019 € 786,00 - - € 5500,00 - 7 nachten
25-08-2019 - 01-09-2019 € 629,00 - - € 4400,00 - 7 nachten
01-09-2019 - 29-09-2019 € 471,00 - - € 3300,00 - 7 nachten
29-09-2019 - 04-11-2019 € 314,00 - - € 2200,00 - 7 nachten
20-04-2020 - 04-05-2020 € 393,00 - - € 2750,00 - 7 nachten
04-05-2020 - 08-06-2020 € 393,00 - - € 2750,00 - 7 nachten
08-06-2020 - 29-06-2020 € 471,00 - - € 3300,00 - 7 nachten
29-06-2020 - 13-07-2020 € 629,00 - - € 4400,00 - 7 nachten
13-07-2020 - 27-07-2020 € 707,00 - - € 4950,00 - 7 nachten
27-07-2020 - 24-08-2020 € 786,00 - - € 5500,00 - 7 nachten

Eindschoonmaak € 150,00 Per verblijf Ter plaatse betalen | verplicht
Energiekosten toeslag winter € - Naar verbruik Ter plaatse betalen | optioneel
Huisdier(en) € 50,00 Per verblijf Betalen bij boeking | optioneel
Linnengoed € 10,00 Per persoon Ter plaatse betalen | optioneel
Reserveringskosten € 35,00 Per verblijf Betalen bij boeking | verplicht

  • Natuursteen
  • Eetkamerstoelen
  • Bank 2 zits
  • Fauteuil(s)

Slaapkamer met privé badkamer met douche en wastafel

  • Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Slaapkamer met privé toilet en wastafel

Slaapkamer met en-suite badkamer

  • Bed: 2-persoons 200 x 140 cm

  • Bed: 1-persoons 200 x 140 cm
  • Wastafel

  • 50 m2
  • Fornuis: Gas (4 Kookzones/branders)
  • Mixer
  • Verwarming: Verwarmd zwembad
  • Privacy: Privé zwembad
  • Afmetingen in m: 10 x 5 x 1,6 (L x B x D)
  • Landhuis / Kasteel
  • 344 m2
  • Kabeltelevisie
  • Televisiescherm in cm:
  • Apart toilet (5)