La ferme de Sousceyrac 7,5
68,- nachtprijs vanaf (o.b.v. 1 week)

La ferme de Sousceyrac

De 17e eeuwse boerderij staat aan het eind van een doodlopend weggetje, op ca 2000 m2 eigen grond, met prachtig uitzicht aan alle kanten. Rustig gelegen maar niet geïsoleerd door het buurhuis aan de overkant van de weg. De boerderij grenst aan bos en bevindt zich op 2 km van het dorp waar alles is (bakker, supermatrkt en restaurant). De boerderij bestaat uit een grote woonkamer met 3 banken en een houtkachel, een aangrenzende eetkeuken met servieskast, een ruime gang waaraan aan toilet en een 2 persoons slaapkamer met eigen douche en wastafel. Vanuit de gang bereikt men de op de begane grond gelegen 2 persoons slaapkamer met eigen douche en wastafel, en een deur naar het terras. Vanuit de woonkamer gaat een trap naar de zolderverdieping waar een 2 persoons en een 1 persoons slaapkamer zijn met een badkamer met bad, toilet en wastafel. De wanden van de zolder zijn schuin maar men kan er goed staan.  Aan het huis vast zit een speelschuur met ping pong tafel, sjoelbak en voetbalspel, en achter de schuur is een grasveld met zwembad, terras, ligstoelen en zitje. De omgeving is heuvelrijk, biedt vele prachtige dorpjes, markten, brocantes, goed gemarkeerde wandelroutes. kano mogelijkheden en fijne restaurants. Op 7 km afstand ligt het Lac du Tolerme met strandje en watersport.

De verhuurder

Bij Micazu sinds september 2011

Engels, Nederlands

Wij zijn een Nederlands gezin met 3 kinderen. Zelf zijn we vaak in Le Carrefour, met familie en vrienden, en onze kinderen ontdekken steeds weer nieuwe dingen te doen (mountainbiken, bergwandelen, tennissen). We onderhouden het huis goed en proberen elk jaar iets nieuws toe te voegen. In 2015 was dat de warmtepomp voor het zwembad waardoor het water nu bij elk weer toch lekker warm is! In 2018 is de boerderij geheel gemoderniseerd (keuken, badkamers, schilderwerk).

  • Per nacht (o.b.v. 1 week):
  • € 68,-
  • € 82,-
  • € 121,-
  • € 150,-
november 2018
44 1 2 3 4
45 5 6 7 8 9 10 11
46 12 13 14 15 16 17 18
47 19 20 21 22 23 24 25
48 26 27 28 29 30
december 2018
48 1 2
49 3 4 5 6 7 8 9
50 10 11 12 13 14 15 16
51 17 18 19 20 21 22 23
52 24 25 26 27 28 29 30
53 31
januari 2019
1 1 2 3 4 5 6
2 7 8 9 10 11 12 13
3 14 15 16 17 18 19 20
4 21 22 23 24 25 26 27
5 28 29 30 31
februari 2019
5 1 2 3
6 4 5 6 7 8 9 10
7 11 12 13 14 15 16 17
8 18 19 20 21 22 23 24
9 25 26 27 28
maart 2019
9 1 2 3
10 4 5 6 7 8 9 10
11 11 12 13 14 15 16 17
12 18 19 20 21 22 23 24
13 25 26 27 28 29 30 31
april 2019
14 1 2 3 4 5 6 7
15 8 9 10 11 12 13 14
16 15 16 17 18 19 20 21
17 22 23 24 25 26 27 28
18 29 30
× Selectie wissen Reserveren

Periode Nacht Weekend Midweek Week Korting Minimaal verblijf
10-11-2018 - 01-04-2019 € 100,00 - - € 575,00 - 4 nachten
01-04-2019 - 01-07-2019 € 135,00 - - € 850,00 - 4 nachten
01-07-2019 - 28-09-2019 € 150,00 - - € 1050,00 - 6 nachten
28-09-2019 - 28-12-2019 € 100,00 - - € 475,00 - 4 nachten

Eindschoonmaak € 90,00 Per verblijf Betalen bij boeking | verplicht

Vlakbij (7 km) ligt het Lac du Tolerme, een groot meer met strand en watersportmogelijkheden, (waterfietsen, kano's, glijbaan;
www.lac-tolerme.com).

In de directe omgeving van het huis zijn diverse goed gemarkeerde wandelpaden (gids in het huis).

Toeristische activiteiten (15-20 min)
paardrijden, mountainbiken, tennis (in het dorp), watersport, zwemmen, grotten.

Bezienswaardigheden (30-45 min)
Rocamadour is een bezienswaardigheid, alsmede de Grotte de Presque, Gouffre de Padirac en steden als Sarlat, Cahors (wijngebied)

http://www.france-voyage.com/frankrijk-foto-s/saint-cere-9835.htm

Grote gezellige woonkamer met houtkachel, grenst aan ruime eetkeuken met moderne apparatuur, grote eettafel en servieskast. Voldoende leeslampen, ned Tv

  • 65 m2
  • Vloerdelen
  • Eetkamerstoelen (7)
  • Bank 2 zits (1)
  • Bank 3 zits (2)

sfeervolle koele kamer met mooi raam met luiken en fraai uitzicht.Nachtkastjes en nachtlampjes, eigen douche wastafel en kleding kast. Deur naar terras. Met trap binnendoor verbonden met rest van het huis en toilet op de gang

  • 20 m2
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Dekbedden (2)
  • Kledingkast(en) (1)
  • Zitje

sfeervolle kamer op woonverdieping, mooie luiken en uitzicht, goed bed, nachtkastjes en douche en wastafel in een nis van de kamer. Toilet om de hoek op de gang.

  • 16 m2
  • Vloerdelen
  • Bed: 2-persoons 200 x 160 cm
  • Dekbedden (2)
  • Kledingkast(en) (1)

Heerlijk zolderkamer met kledingkast, nachtkastjes aan beide zijden een (klein) raam.

  • 18 m2
  • Laminaat
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Dekbedden (2)
  • Kledingkast(en) (1)
  • Zitje

kleine 1 persoons slaapkamer met raam geschikt voor kind of tiener.

  • 8 m2
  • Laminaat
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Dekbedden (1)
  • Kledingkast(en) (1)

douche ruimte als onderdeel (in een nis) van de slaapkamer, betegeld en met douchedeur en goede douche, aangrenzende wastafel

  • Douche
  • Wastafel (1)

gezellige badkamer met ligbad, douchescherm, WC en wastafel. Mooie verlichting en spiegels.Voldoende bergruimte.

  • Douche (1)
  • Ligbad
  • Wastafel (1)

douche en wastafel als onderdeel van de slaapkamer, goed werkende betegelde douche en sfeervolle wastafel met verlichting

  • Douche (1)
  • Wastafel (1)

grote speelschuur met pingpong tafel, sjoelbak, tafelvoetbal spel en extra douche en toilet

  • 50 m2

De nieuwe keuken is voorzien van gasplaat met elektrische oven, koelkast met groot vriesvak, magnetron, vaatwasser, Senseo, waterkoker. enz.Veel servies, bestek en glazen. Mooie servieskast.

  • Fornuis: Gas (4 Kookzones/branders)
  • Combimagnetron
  • Espressomachine
  • Grill
  • Mixer
  • Schoonmaakmiddelen
  • Strijkplank / strijkijzer

Het is een heerlijk zwembad met prachtig uitzicht aan twee kanten. Er is een grasveld omheen met terras en zithoek. Doordat het achter de schuur ligt heb je aan de voorkant van het huis geen (geluids)overlast van het zwembad. In de schuur is een (derde) douche en (derde) toilet.

  • Soort: Openlucht zwembad / Opbouw zwembad
  • Verwarming: Verwarmd zwembad
  • Privacy: Privé zwembad
  • Afmetingen in m: 8,75 x 5,5 x 1,2 (L x B x D)
  • Boerderij
  • 150 m2
  • Commode
  • Zon, zee & strand
  • Speeltoestel(len) (1)
  • Tuinstoel(en) (8)

Reviews

  • Op basis van 5 reviews 7,5
  • Algemene indruk 7,4
  • Ligging 8,0
  • Faciliteiten vakantiehuis 7,0
  • Inrichting en staat vakantiehuis 7,0
  • Kindvriendelijkheid 5,0
  • Hygiëne 7,8
  • Vriendelijkheid en service verhuurder 7,8
  • Prijs/kwaliteit 7,4
  • Eveline Bast, met het gezin. Gaf op gemiddeld een 8,0

    We hebben een heerlijke vakantie gehad. In het huis is echt van alles aanwezig.
    Fijne keuken met veel keukengerei/servies, douche bij slaapkamers, wat een luxe!
    Heerlijk zwembad met veel privacy. Kortom dit huis is een echte aanrader !!

  • René van der Horst, met partner. Gaf op gemiddeld een 7,9

    Een zeer sfeervolle (voormalige) boerderij, op een mooie plek in de heuvels van de Lot. Verwacht geen design of luxe, maar vind er wel sfeer en rust. Alle beschreven faciliteiten zijn er en in keurige staat zodat het er goed toeven is. Het zwembad ligt op een prachtige plek, met uitzicht op weilanden en de moestuin van de buren. Door de omliggende heuvels is een fietstocht vooral fantastisch als je van klimmen en dalen houdt.

  • Karin, met partner. Gaf op gemiddeld een 8,0

    Prima huis op mooie locatie.