Huisje in de Lot
59,- nachtprijs vanaf (o.b.v. 1 week)

Huisje in de Lot

Dit supercharmante huis in het bos (2 ha eigen bos) is helemaal vrij gelegen. Je waant je in een klein paradijs. Hier geen last van stadse geluiden, misschien van vogels die te hard fluiten. Het huis ligt midden in de vallei van de rivier de Lot en in natuurgebied Le Quercy, op een heuvel. Prachtig wandelgebied waar je helemaal tot rust komt. De bezienswaardigheden van de Dordogne zijn allemaal dichtbij, maar je ontloopt de toeristische drukte, omdat wij net buiten de Dordogne zitten. Zwembad dichtbij, net zoals een paar meertjes en een strandje om in de Lot te zwemmen.

Inrichting
Het huis is goed onderhouden, heeft een mooie sfeer en is van alle gemakken voorzien: afwasmachine, wasmachine, goed uitgeruste keuken, ruime l-vormige salon met tuindeuren naar het terras, eethoek en schrijftafeltje , 2 slaapkamers met goede bedden (Auping) en elk een eigen badkamer. In de salon staat nog een slaapbank voor 2 personen. Gratis wifi.

Het terras is het meest aantrekkelijke aan ons huis. Je kijkt uit op tuin en bos en ziet af en toe een ree voorbij schieten.

Praktisch
Het huis voor max 6 personen ligt in het hart van natuurgebied Le Quercy, op de grens van de Dordogne. Dichtbij  bezienswaardigheden als Rocamadour, Padirac, Saint-Cirq-Lapopie, Cahors, Figeac, Souillac en Domme. Toulouse is een stukje verder, maar de rit meer dan waard.

Thedirac en omgeving zijn bij uitstek geschikt voor mensen die van wandelen houden in een rijke en gevarieerde natuur, maar je kunt ook zwemmen en kanoën in rivier de Lot, een wijntour maken langs de vele wijnkastelen of een bezoekje brengen aan museum Zadkine (een kwartiertje rijden.!)

Ons huis is slechts 10 uur rijden vanaf Utrecht. Je kunt ook vliegen op Toulouse. Zwembad en meertjes op 5 km afstand. Of heerlijk zwemmen in de Lot - een bijna magische ervaring!

Gastenverblijf
Op 50 meter afstand van dit huis, ietsje hoger, ligt een tweede huisje, waar 4 personen kunnen slapen. Dit huisje kun je erbij boeken als gastenverblijf. De huisjes zijn samen supergeschikt om met twee gezinnen op vakantie te gaan.

De Lot is een prachtige streek in het zuiden van Frankrijk, waar glooiende heuvels en authentieke dorpjes zorgen voor een gemoedelijke vakantiesfeer. Geen ellenlange graanvelden, maar kleinschalige landbouw en bos bepalen het landschap. In de buurt zijn streekmarkten, festiviteiten en festivals. Het filmfestival in Gindou is geweldig! Cahors heeft veel muziek events. Steden zoals Cahors en Figeac zijn leuk om te bezoeken, evenals de grotten in Cougnac en Peche Merle. En verder: Rocamadour en zijn zwarte madonna, de spleet in de aarde bij Padirac, Saint-Cirq-Lapopie, één van de mooiste dorpjes van Frankrijk. En ook Souillac, de rivier de Lot en de Dordogne zijn vlakbij.

De verhuurder, Chris

Bij Micazu sinds juli 2017

Duits, Engels, Frans, Nederlands

Sinds mijn jeugd kom ik al in de Franse Lot en ik ben verknocht geraakt aan het landschap van omzoomde weitjes en glooiende heuvels. Als wij niet in ons vakantiehuis zijn gunnen we graag anderen het plezier te genieten van de rust, ruimte en eeuwige zon op ons terras. Je zit bij ons helemaal vrij en waant je al snel in een klein paradijsje, Na een periode van hard werken (tegenwoordig als docent Nederlands) ben ik meestal in één dag weer helemaal zen. Probeer het ook eens uit!

  • Per nacht (o.b.v. 1 week):
  • € 59,-
  • € 79,-
  • Arrangement
augustus 2018
31 1 2 3 4 5
32 6 7 8 9 10 11 12
33 13 14 15 16 17 18 19
34 20 21 22 23 24 25 26
35 27 28 29 30 31
september 2018
35 1 2
36 3 4 5 6 7 8 9
37 10 11 12 13 14 15 16
38 17 18 19 20 21 22 23
39 24 25 26 27 28 29 30
oktober 2018
40 1 2 3 4 5 6 7
41 8 9 10 11 12 13 14
42 15 16 17 18 19 20 21
43 22 23 24 25 26 27 28
44 29 30 31
november 2018
44 1 2 3 4
45 5 6 7 8 9 10 11
46 12 13 14 15 16 17 18
47 19 20 21 22 23 24 25
48 26 27 28 29 30
december 2018
48 1 2
49 3 4 5 6 7 8 9
50 10 11 12 13 14 15 16
51 17 18 19 20 21 22 23
52 24 25 26 27 28 29 30
53 31
januari 2019
1 1 2 3 4 5 6
2 7 8 9 10 11 12 13
3 14 15 16 17 18 19 20
4 21 22 23 24 25 26 27
5 28 29 30 31
× Selectie wissen Reserveren

Arrangementen

Titel Van Tot Tarief
last minute korting 2 weken 25-08-2018 08-09-2018 € 805,00

Periode Nacht Weekend Midweek Week Korting Minimaal verblijf
18-08-2018 - 31-08-2018 € 79,00 - - € 553,00 - 3 nachten
31-08-2018 - 29-06-2019 € 60,00 - € 250,00 € 413,00 - 2 nachten

Services

Annuleringskosten € 0,00 Per verblijf Gratis
Badlinnen € 7,00 Per persoon Wordt verrekend met de borg.
Bedlinnen € 10,00 Per persoon Wordt verrekend met de borg.
Borgsom € 200,00 Per verblijf Betalen bij boeking | verplicht
Eindschoonmaak € 70,00 Per verblijf Betalen bij boeking | verplicht
Energiekosten toeslag winter € 7,00 Per nacht Wordt verrekend met de borg.
Extra huur gastenverblijf € 350,00 Per verblijf Betalen bij boeking | optioneel
Huisdier(en) € 20,00 Per verblijf Betalen bij boeking | optioneel

Geweldige markt in Cazals op zondagochtend. Behalve de dagelijkse boodschappen vind je hier ook curiositeiten, De markt in Catus is elke dinsdagochtend. Veel specialiteiten hier.
Zwemmen in de Lot is fantastisch. Je zit heerlijk onder de bomen op het strandje Antinea. Er is een heel leuk cafe restaurant bij waar je goed kunt eten. En verder zijn er kano's en waterfietsen te huur.

Ruime L-vormige woonkamer met openslaande deuren naar het terras. Een zithoek bij de open haard en een eettafel met comfortabele stoelen. In de woonkamer staat een 2-persoons slaapbank voor extra slaapruimte.

  • 80 m2
  • Tapijt
  • Airconditioning
  • Bank 2 zits (1)
  • Fauteuil(s) (4)
  • 2-persoonsslaapbank (1)

Slaapkamer heeft openslaande tuindeuren en biedt uitzicht op terras en tuin. Aansluitend aan de slaapkamer zit een badkamer met bad, wc en wastafel,

  • 40 m2
  • Bed: King-size 210 x 200 cm
  • Dekbedden (2)
  • Dekens
  • Kledingkast(en) (2)
  • Airconditioning
  • Bureau / kaptafel
  • Zitje
  • Openslaande deuren

2 eenpersoonsbedden, geschakeld. Aan de slaapkamer grenst een badkamer met douche en wastafel.

  • 25 m2
  • Bed: 1-persoons 200 x 100 cm
  • Dekbedden (2)
  • Dekens
  • Kledingkast(en) (1)
  • Zitje

goed uigeruste keuken met fornuis met oven, vaatwasmachine en ruim serviesgoed en pannen.

  • Soort: Aparte ruimte
  • Fornuis: Gas (4 Kookzones/branders)
  • Droogrek
  • Koelkast
  • Mixer
  • Schoonmaakmiddelen
  • Strijkplank / strijkijzer
  • 180 m2
  • Lange termijn verhuur
  • Airconditioning
  • Parkeerplaats(en) (3)
  • Tuinstoel(en) (6)
  • Roken toegestaan
  • Geen drempels