Le Cabanon 7,7
250,- weekprijs vanaf

Le Cabanon

Een prachtig gelegen huisje voor 2 personen in een lieflijk landschap; 'eenvoudige luxe' op een rustige plek met mooie vergezichten en veel charmante stadjes binnen een straal van 25 km.
Goede uitvalsbasis voor wandelen, bezoek aan sfeervolle stadjes, zwemmen in de Dordogne en in natuurmeer Etang de Miel en een heerlijk rustige plek om te genieten van het fraaie uitzicht, schitterende zonsondergangen en een heldere sterrenhemel.

De verhuurder

Bij Micazu sinds oktober 2004

Engels, Frans, Nederlands

Wij, zussen Mary en Carla, heten u van harte welkom in het lieflijke Dordogne landschap met zijn fraaie oude stadjes; Benvenuto biedt eenvoudige, comfortabele accommodatie voor twee op een mooie plek; Les Acacias is een prachtig gelegen huis met terrassen rondom en weidse uitzichten.
Maak uw keus!

Klik eerst op je aankomstdatum en daarna op je vertrekdatum.

In de kalender dien je nu alleen nog de vertrekdatum te selecteren. Of kies een andere aankomstdatum.

december 2016
48 1 2 3 4
49 5 6 7 8 9 10 11
50 12 13 14 15 16 17 18
51 19 20 21 22 23 24 25
52 26 27 28 29 30 31
januari 2017
52 1
1 2 3 4 5 6 7 8
2 9 10 11 12 13 14 15
3 16 17 18 19 20 21 22
4 23 24 25 26 27 28 29
5 30 31
februari 2017
5 1 2 3 4 5
6 6 7 8 9 10 11 12
7 13 14 15 16 17 18 19
8 20 21 22 23 24 25 26
9 27 28
maart 2017
9 1 2 3 4 5
10 6 7 8 9 10 11 12
11 13 14 15 16 17 18 19
12 20 21 22 23 24 25 26
13 27 28 29 30 31
april 2017
13 1 2
14 3 4 5 6 7 8 9
15 10 11 12 13 14 15 16
16 17 18 19 20 21 22 23
17 24 25 26 27 28 29 30
mei 2017
18 1 2 3 4 5 6 7
19 8 9 10 11 12 13 14
20 15 16 17 18 19 20 21
21 22 23 24 25 26 27 28
22 29 30 31
× Selectie wissen Reserveer nu

Elektriciteit is voor eigen rekening. U wordt verzocht zelf de stand van de tussenmeter op te nemen en begin- en eindstand in het elektriciteitsboekje te noteren; de kosten zijn 25 cent per tik; de gemiddelde energiekosten zijn ca 8 euro per week. Wilt u het verschuldigde bedrag achterlaten in een gesloten enveloppe met naamsvermelding.
Betaling: u wordt verzocht na boeking €100 aanbetaling huur over te maken, en op 1 april het restant van de huursom.
Er zijn geen schoonmaakkosten; u wordt verzocht het huisje schoon achter te laten voor de volgende bewoners.

29-04-2017 - 27-05-2017 € 225,00 - - € 42,00 - 7 nachten
27-05-2017 - 01-07-2017 € 250,00 - - € 32,00 - 7 nachten
01-07-2017 - 26-08-2017 € 295,00 - - € 42,00 - 7 nachten
26-08-2017 - 21-10-2017 € 250,00 - - € 36,00 - 7 nachten

Elektra € 0,25 Naar verbruik Ter plaatse betalen | verplicht

Woon-/eetkamer met 2 fauteuils en slaapbank. Open keuken met 2 elektrische kookplaten en oventje. Badkamer met douche, wastafel, wc en centrifuge. In uitbouw aan achterzijde ingebouwd 2-persoons-bed (1.60 x 2.00) met goede kwaliteit lattenbodem en matras.
Op het terras, met schitterend uitzicht naar het westen, is tuinmeubilair aanwezig. De lindes en acacia's voor het huisje geven inmiddels veel schaduw.
Een wandelboekje met beschrijvingen van korte en langere wandelingen ligt voor u klaar. In het 'gebruikersboekje' vindt u suggesties voor bezoek aan stadjes, markten, restaurants, grotten, natuurmeer.
De vele restaurants in de stadjes in de directe omgeving bieden tussen 12 en 14 uur een uitstekend 'menu du jour', ca 15 euro; 's avonds liggen de prijzen iets hoger. Bijzonder aanbevolen zijn Le Vicomté in Turenne, Les Flots Bleus, Le Velouté, Le Beaulieu en Les Charmilles in Beaulieu, La Tour in Aubazine, Le Barbacane in Curemonte (reserveren)  en La bonne famille in Sarrazac.
Restaurants
Le Cabanon is een ideale plek om rustig vakantie te houden in een prachtige omgeving. Binnen een straal van 25 km zijn er mooie dorpen en stadjes voor terras- en marktbezoek en fraaie rondwandelingen, Collonges-la-Rouge, Meyssac, Beaulieu-sur-Dordogne, St.Céré, Martel, Carennac,Loubressac, Autoire en de kastelen van Turenne en Castelnau. Op de Dordogne kunt u kanovaren en in natuurmeer Etang de Miel heerlijk zwemmen. In het westen zijn Sarlat, Domme en de grotten van Les Eyzies interessant om te bezoeken. In het zuid-oosten zijn Rocamadour, de grotten van Padirac, Figeac, Conques en St.Cirq-laPopie een bezoek waard.
Rust en vrijheid
Dit degelijk gebouwde, fraai gelegen huisje ligt op een privé-terrein van ca 0.7 ha; u ziet geen andere huizen en kijkt uit op de heuvels met in de verte de contouren van kasteel Turenne.In de zuid-Corrèze/Lot vindt u een lieflijk glooiend heuvellandschap 'le pays vert', met middeleeuwse stadjes in warme natuursteen.
Le Cabanon
Met de auto via Antwerpen, Gent, Lille, Parijs, Orléans, Chateauroux, Limoges, Brive; ca 900 km vanaf Utrecht.
Met de trein; Thalys tot Parijs; met métro van gare du Nord naar gare Austerlitz; verder tot Brive-la-Gaillarde; ca 9 uur vanaf Rotterdam; korting bij vroeg boeken, vanaf 3 maand vóór reis; in Brive kunt u een auto huren.
Cityjet biedt vluchten Amsterdam-Brive van 31 mei tot 1 september; op de luchthaven kunt u een auto huren; vandaar is het nog ca 20 min.
Hoe er te komen
Er is een wi-fi internetverbinding; de WPA key vindt u in het 'gebruikersboekje'.
Er is een cd-speler.
Wi-fi en cd
U bent welkom op zaterdag vanaf 17 uur en wordt verzocht op zaterdag uiterlijk 9 uur 's morgens te vertrekken i.v.m. de mevrouw die komt controleren.
Aankomst en vertrek
U wordt verzocht zelf beddegoed mee te nemen: (hoes)laken 1.40x2.00, dekbedhoes voor donzen dekbed 2.00x2.20 (of laken), hand- en theedoeken.
De matras is 1.40x2.00, maar door een zijstrook is de feitelijke breedte 1.60.
Beddegoed
Les Acacias is ons andere huis op hetzelfde terrein; u kunt beide huizen afzonderlijk huren, of in combinatie, met korting (zie onderaan deze site);
de huizen liggen volkomen van elkaar gescheiden; ideaal als u vakantie wilt houden met ouders, vrienden of oudere kinderen: ieder heeft zijn privacy en voorzieningen, maar u bent toch samen op dit fraai gelegen privé-terrein van 0.7 ha.
Combinatie met Les Acacias
Geen mooiere plek dan deze om van zonsondergangen en sterrenhemel te genieten!
Zonsondergangen, sterrenhemel

Omgeving & locatie

  • 17 m2
  • Ventilator
  • Eetkamerstoelen (2)
  • Fauteuil(s) (2)
  • 2-persoonsslaapbank (1)
  • 5 m2
  • Vloerdelen
  • Bed: 2-persoons 200 x 160 cm
  • Dekbedden (2)
  • Kledingkast(en) (2)

centrifuge

  • Douche
  • Wastafel (1)
  • Fornuis: Elektrisch (2 Kookzones/branders)
  • Koelkast
  • 25 m2
  • Budget
  • Parkeerplaats(en) (1)

Recensies

  • Op basis van 11 recensies 7,7
  • Algemene indruk 7,7
  • Ligging 8,6
  • Faciliteiten vakantiehuis 6,9
  • Inrichting en staat vakantiehuis 6,9
  • Kindvriendelijkheid 5,0
  • Hygiëne 7,0
  • Vriendelijkheid en service verhuurder 8,5
  • Prijs/kwaliteit 8,2
  • Johan , met partner. Gaf op gemiddeld een 8,6

    Alles was voorzien zoals beschreven werd. Bovendien werd er zelfs een extra ligstoel voorzien op eenvoudige vraag via mail omdat mijn partner een probleem had met haar voet. Fantastisch toch! Het goede weer, de mooie omgeving en zelfs het ontbijt met wild in de omgeving kon ons echt bekoren. Bovendien mag men ook melden dat er een kleine BBQ aanwezig is, zo hoef je deze zelf niet mee te brengen.

  • Fenna Boneschansker, met partner. Gaf op gemiddeld een 7,7

    Het is een ideale plek.Toen wij er waren was het heel warm, een airco zou dan wel wenselijk zijn.
    We hebben erg genoten van de rust en de omgeving.

  • Bianca Bosch, met partner. Gaf op gemiddeld een 8,7

    Als stadse mensen moet je even de geluiden van de nacht leren kennen. Ook het ochtendgloren en het nestelen van de nachtdieren deden ons even ontwaken. De dagen daarna luisterden we grasg naar de lucht die slechts gevuld door het concert van de krekels. Wij hebben het hier fantastisch naar onze zin gehad, waarbij de eenvoudige luxe van het huisje zeker meehielpen. De omgeving nodigt uit tot verdere verkenning er is zoveel moois te zien.