Les Acacias 8,4
425,- weekprijs vanaf

Les Acacias

Prachtig gelegen huis, schitterend uitzicht, grens Corrèze/Lot. Volledige privacy. In de omgeving zijn middeleeuwse stadjes, kastelen, grotten en de Dordogne, maar het meest bijzonder zijn de natuur, de stilte, zonsondergangen en sterrenhemel.

De verhuurder

Bij Micazu sinds oktober 2004

Engels, Frans, Nederlands

Wij, zussen Mary en Carla, heten u van harte welkom in het lieflijke Dordogne landschap met zijn mooie oude stadjes. Les Acacias is een prachtig gelegen comfortabel huis met rondom terrassen en schitterend uitzicht; Le Cabanon biedt eenvoudige accommodatie op een mooie plek voor een lage prijs.
Maak uw keus!

Klik eerst op je aankomstdatum en daarna op je vertrekdatum.

In de kalender dien je nu alleen nog de vertrekdatum te selecteren. Of kies een andere aankomstdatum.

december 2016
48 1 2 3 4
49 5 6 7 8 9 10 11
50 12 13 14 15 16 17 18
51 19 20 21 22 23 24 25
52 26 27 28 29 30 31
januari 2017
52 1
1 2 3 4 5 6 7 8
2 9 10 11 12 13 14 15
3 16 17 18 19 20 21 22
4 23 24 25 26 27 28 29
5 30 31
februari 2017
5 1 2 3 4 5
6 6 7 8 9 10 11 12
7 13 14 15 16 17 18 19
8 20 21 22 23 24 25 26
9 27 28
maart 2017
9 1 2 3 4 5
10 6 7 8 9 10 11 12
11 13 14 15 16 17 18 19
12 20 21 22 23 24 25 26
13 27 28 29 30 31
april 2017
13 1 2
14 3 4 5 6 7 8 9
15 10 11 12 13 14 15 16
16 17 18 19 20 21 22 23
17 24 25 26 27 28 29 30
mei 2017
18 1 2 3 4 5 6 7
19 8 9 10 11 12 13 14
20 15 16 17 18 19 20 21
21 22 23 24 25 26 27 28
22 29 30 31
× Selectie wissen Reserveer nu

Elektriciteit is voor eigen rekening. U wordt verzocht zelf de stand van de meter op te nemen en begin- en eindstand in het elektriciteitsboekje te noteren; de kosten zijn 25 cent per tik; wilt u het verschuldigde bedrag in een gesloten enveloppe achterlaten, met naamsvermelding; de gemiddelde energiekosten zijn ca €10 per week.
Betalingscondities: u wordt verzocht na boeking €100 aanbetaling huursom over te maken; het restant van de huursom moet 1 april zijn overgemaakt.
Er worden geen extra schoonmaakkosten gerekend; U wordt verzocht het huis schoon achter te laten voor de volgende bewoners.

29-04-2017 - 27-05-2017 € 350,00 - - € 75,00 - 7 nachten
27-05-2017 - 01-07-2017 € 425,00 - - € 56,00 - 7 nachten
01-07-2017 - 26-08-2017 € 495,00 - - € 50,00 - 7 nachten
26-08-2017 - 30-09-2017 € 425,00 - - € 61,00 - 7 nachten
30-09-2017 - 21-10-2017 € 350,00 - - € 50,00 - 7 nachten

Elektra € 0,25 Naar verbruik Ter plaatse betalen | verplicht

Rustig aan de bosrand gelegen lieflijk huis, met prachtig uitzicht op de glooiende heuvels van de Corrèze/Lot. De tuin met diverse terrassen, waarvan één overdekt, biedt volledige privacy en vormt een eenheid met de omringende natuur.In de omgeving zijn 'middeleeuwse' stadjes. De streek leent zich voor wandelen, bezoek aan kastelen en grotten, zwemmen en kanovaren in de Dordogne, maar het meest bijzonder zijn de natuur, de stilte, zonsondergangen en sterrenhemel.
Les Acacias
Ruime woonkamer met openslaande deuren naar terras; eetkamer met prachtig uitzicht op de heuvels in het westen; keuken, badkamer en afzonderlijk toilet; eenvoudige zolderslaapkamer met 2-pers. bed (1.40 x 2.00) met latex matras en flex-lattenbodem, en 1-pers. bed (80 x 1.90); entresol met 2-pers. bed (1.40 x 2.00) onder het schuine dak; dit slaapzoldertje is met een vouwtrap te bereiken; wifi; satelliet tv; cd-speler;één slaapkamer die we voor privé-gebruik willen houden is afgesloten;terrassen rondom, waarvan één overdekt;comfortabele (Lafuma) tuin- en ligstoelen;rust en vrijheid op 0,7 ha eigen terrein.
Woning
Glooiend groen heuvellandschap. In de directe omgeving zijn sfeervolle plaatsen als Curemonte, Meyssac, Collonges-la-Rouge, Beaulieu-sur-Dordogne, St.Céré, Turenne, Martel, Carennac, Loubressac, Autoire. Voor wandelingen rond Les Acacias is een boekje met routebeschrijvingen aanwezig.Het dichtstbijzijnde stadje voor boodschappen ligt op 8km. Op de Dordogne kunt u kanovaren, in natuurmeer Etang de Miel is het heerlijk zwemmen.Verder naar het westen zijn Sarlat, Domme en de grotten van les Eyzies bezienswaardig. In het zuid-oosten zijn Rocamadour, de grotten van Padirac, Figeac en het gebied tussen Lot en Célé, met St.Cirq-laPopie en Conques, een bezoek waard. Maar in een luie stoel op het terrein blijven is ook heel aangenaam!
Een gastenhuisje voor 2 personen met eigen voorzieningen (o.a. eigen elektriciteitsmeter, wifi), comfortabel ingericht en met privé-terras, ligt aan het andere eind van ons terrein, op ca 100m van Les Acacias, door dichte begroeiing hiervan geheel gescheiden; u hoort of ziet niets van elkaar; afzonderlijk te huur, €250-€300, of in combinatie met Les Acacias met 50% korting, zie onderaan deze site.
Les Acacias en Benvenuto vormen een prima combinatie als u met vrienden, ouders of volwassen kinderen op vakantie bent; ieder heeft zijn eigen plek, voorzieningen en privacy en u bent toch samen op het terrein.
Gastenhuisje

Les Acacias is een prachtig gelegen comfortabel huis voor liefhebbers van natuur en privacy.

Woonkamer met openslaande deuren naar terras; eetkamer; zolderslpk. met een 2-p. bed en een 1-p. bed; entresol met 2-p. bed

Slaapkamers
Een gastenhuisje met eigen voorzieningen en privé-terras met schitterend uitzicht biedt extra logiesmogelijkheden.

Nabije steden
Charmante stadjes binnen een straal van 25km, Martel, Beaulieu-sur-Dordogne, Collonges-la-Rouge, Meyssac, Turenne.

Ligging
Rust en natuur
Deze lieflijke streek op de grens van de Corrèze en de Lot is nog niet door het massa-toerisme ontdekt.
Korte beschrijvingen
Met de auto via Antwerpen, Gent, Lille, Parijs, Orleans, Chateauroux, Limoges, Brive-la-Gaillarde; ca 900 km, ca 10 uur vanaf Utrecht.
Met de trein (Thalys tot Parijs); met metro van gare du Nord naar gare Austerlitz en verder tot Brive-la-Gaillarde; ca 9 uur vanaf Rotterdam; korting bij vroeg boeken, vanaf 3 maand vóór de reis. In Brive kunt u een auto huren.
Cityjet biedt vluchten Amsterdam-Brive van 31 mei tot 1 september; op het vliegveld kunt u een auto huren; vandaar is het nog ca 20 min.
Transavia heeft vluchten Rotterdam-Bergerac; vandaar is het ca 2 uur rijden.
Hoe er te komen
U kunt gratis bellen naar Nederland (vaste nummers), er is een breedband internetverbinding en wifi, en de tv biedt diverse Nederlandse kanalen.
Telefoon, internet, tv
U bent op zaterdag welkom vanaf 17 uur, en wordt verzocht op zaterdag uiterlijk 9 uur 's morgens te vertrekken in verband met de mevrouw die komt controleren.
Er zijn geen extra schoonmaakkosten; U wordt verzocht het huis schoon achter te laten voor de volgende bewoners.
Aankomst- en vertrektijd
U wordt verzocht zelf beddegoed mee te nemen:
hoeslakens voor matrassen 1.40x2.00 en 80x1.90;

dekbedhoezen voor dekbedden 2.00x2.20 en 1.30x2.00;

hand- en theedoeken.

slaapkamer

Omgeving & locatie

  • 36 m2
  • Ventilator
  • Eetkamerstoelen (4)
  • Bank 3 zits (1)
  • Fauteuil(s) (2)
  • Vloerdelen
  • Bed: 2-persoons 200 x 140 cm
  • Bed: 1-persoons 190 x 80 cm
  • Dekbedden (2)
  • Dekens (2)
  • Kledingkast(en) (1)
  • Douche
  • Wastafel (1)
  • Soort: Aparte ruimte
  • Fornuis: Gas (4 Kookzones/branders)
  • Droogrek
  • Koelkast
  • Mixer
  • Schoonmaakmiddelen
  • Strijkplank / strijkijzer
  • 100 m2
  • Nederlandstalige zenders (10)
  • Terras (6)
  • Tuinstoel(en) (9)
  • Tuintafel(s) (4)

Recensies

  • Op basis van 19 recensies 8,4
  • Algemene indruk 8,7
  • Ligging 9,4
  • Faciliteiten vakantiehuis 7,9
  • Inrichting en staat vakantiehuis 7,8
  • Kindvriendelijkheid 8,3
  • Hygiëne 7,4
  • Vriendelijkheid en service verhuurder 9,3
  • Prijs/kwaliteit 8,7
  • Ingrid en Jan Bongers en Pul, met partner. Gaf op gemiddeld een 9,4

    Aanrader eerste klas

  • Ivon Goth-Jezeer, met partner. Gaf op gemiddeld een 8,4

    Prachtige plek..ietsje meer waterdruk voor een harde douche zou lekker zijn ;-)
    groet, R&I.

  • Remko van R., met partner. Gaf op gemiddeld een 8,6

    Heerlijk rustige en mooie locatie om te ontspannen!