Gelegen in een rustig straatje, vlak achter de hoofd(winkel/uitgaans)straat, van het bruisende vissersdorp Sant Carlos de La Rapita in het uiterste zuiden van Catalonie, vindt u onze familie woning casa Laila.
Deze 110 m2 grote vakantiewoning is in 2017 volledig gerenoveerd. Helemaal in typisch spaanse bouwstijl en voorzien van alle moderne voorzieningen om een uiterst comfortabel verblijf te garanderen. Op de benedenverdieping vindt u een gezellige zithoek en aansluitend een ruime keuken/eetkamer grenzend aan een grote en lichte patio met zitje. Hier bevindt zich ook een toilet voor de benedenverdieping. Op de eerste verdieping is een ruime slaapkamer met balkon aan de voorzijde. Via de overloop komt u in de grote badkamer met toilet. De tweede slaapkamer is aan de achterzijde te vinden met zicht op de patio. Zowel de zithoek beneden als de beide slaapkamers zijn uitgerust met ventilatoren om een comfortabele klimaatbeheersing te waarborgen. Op de tweede verdieping is een groot washok met wasmachine en veel bergruimte. Hier is ook het zeer ruime dakterras met een grote, te overdekken, zithoek en plek om heerlijk te zonnen. Ook een BBQ ontbreekt natuurlijk niet.
U kunt op vele manieren Sant Carles en de omgeving ervaren. Het dorp is gelegen aan een bijzonder mooie en ongerepte kust in het zuiden van Catalonië. Het binnenland , met authentieke stadjes, kastelen en lokale markten zijn toonbeelden van het vreedzame platteland en de authentieke Spaanse gezelligheid. Het gebied geeft eindeloze mogelijkheden voor excursies en activiteiten.
Vliegvelden in de buurt :
- Barcelona 180 km
- Reus ( Salou ) 80 km
- Valencia 160 km
Afstand Utrecht , Sant Carles 1660 km .
+++ Volledig gerenoveerd in 2017 +++
Graag tot ziens
Petra Kraak