Uit het gastenboek
Het huis heeft veel potentie door zijn ligging maar is totaal niet onderhouden. Armoedige spullen, oud en beschimmeld sanitair, lekkages, huis was vies, tv en dvd speler gingen kapot, hout kachel praktisch onbruikbaar, grote tuin maar door helling niet bruikbaar, slecht geïsoleerd. Verder beschouwd de eigenaar de borg als voorschot op het energie verbruik en krijg je dan ook niet terug. Eigenaar doet veel aannames dus waarschijnlijk ook in het verweer op deze recensie. Wees gewaarschuwd.
Simone Burggraaf, 2012
Met een vriend(in)/familielid/collega
omgeving is mooi,prima plek om van daaruit te wandelen.
Het huis was van binnen zeer smerig,onder de matrassen zaten allemaal spinnenwebben en hondenharen,de matrassen op zich waren goed.
kastjes en besteklade waren zeer smerig,de vuilnisbak was te vies om aan te raken.
De kastjes van de badkamer waren ook smerig.
al met al zijn we grondig aan het schoonmaken geweest.
voegenfris en nieuwe kit in de douchekabine is een aanrader.
Binnenshuis een schilderbeurt en een goede schoonmaakbeurt is ook een aanrader.
Verder hebben we een leuke vakantie gehad.
G.J.W. Olde Scheper, 2011
Met groep
In en om het huis moet er dringend opgeknapt een aangepakt worden ! Volgens de verhuurder gaat dat binnenkort gebeuren, helaas hebben wij daar niets meer aan. Het ontbreken van een vriesgedeelte in de koelkast was bijzonder storend. Voor ons geen plek om naar terug te keren !
Loes Kuijt, 2011
Met een vriend(in)/familielid/collega
Naar alle beoordelingen