Onze mooie Casa en Casita zijn gelegen in Noord Kudawecha
De woningen zijn los van elkaar te huur maar ook te huur voor als je met twee gezinnen gaat of opa en oma mee gaan maar je toch beide je eigen huisje wilt hebben.
Onze Casa en Casita ligt op nog geen 10 minuten van de mooiste stranden van Aruba Eagle Beach Arashi Beach of Palm Beach.
Alles voor een heerlijke vakantie is aanwezig van strandstoelen tot koelboxen en strandlakens.
We hebben een mooie tropische tuin vol met prachtig vogels en mooie planten die elke maand verzorgd worden door onze lieve tuinvrouw.
Zowel de Casa als Casita heeft een schuur met wasmachine en droogmolen.
De tuinen zijn volledig privé met een heerlijk tuinset, ligstoelen en loungebank.
De tuinen zijn volledig ommuurd met twee poorten.
We zitten tegen een mooi natuurgebied aan en we zijn onze eigen buren want het huisje er naast hebben we 2 jaar geleden erbij gekocht en zijn we in de wintermaanden aan het opknappen als we er zelf zijn.
Super food de grootse supermarkt is ook op nog geen 10 minuten rijden.
Wij vinden het fijn om mensen te laten genieten van onze mooie Casa en Casita net zoals wij altijd doen als we er zijn.
