Heerlijke duurzame vakantiewoning in Natuurpark Hohes Venn - Eifel met weids uitzicht, vanuit het huisje loop je zo het bos in. In de ecologische tuin van ruim 1 hectare, met vele gezellige zitjes, is het voor de gasten echt genieten,
De vakantiewoning "De Buizerd" met extra loft biedt royaal ruimte voor 6 personen.
Gelijkvloers bestaat uit een inkomhal met toilet, grote leefruimte met volledig uitgeruste keuken (fornuis, oven, koelkast, diepvries, microgolf en vaatwasmachine), eethoek en zitruimte. Een doorgangskamer met trap. Internet (Wifi) is gratis. Er is ook TV (met Vlaamse en Nederlandse zenders), DVD en radio aanwezig.
Op de bovenverdieping zijn 2 grote tweepersoonsslaapkamers (één met twee éénpersoonsbedden en één met tweepersoonsboxspring van 1m80) , een bedstee en de badkamer met 2de toilet
Aan de achterkant van de woning is een terras met volledige privacy en fantastisch uitzicht.Op het gazon/boomgaard zijn ligstoelen en kan men genieten van de rust en het vergezicht. Via een voetpaadje kan je zo het bos in.
Via het terras heb je toegang tot de loft die bestaat uit een inkomhal met toilet met een trap naar het loftgedeelte. Deze bestaat uit een slaapgedeelte met 2 persoonsbed, ruime zithoek, kitchenette en eethoek.Ideaal voor mensen die samen , maar met de nodige privacy op vakantie wensen te gaan. Er is een informatiemap aanwezig met o.a. wandelingen die vanuit de woning starten.
Met onze ecologische leefwijze (eigen groenten- en kruidentuin, zonnepanelen en verwarming op biomassa, hagen en houtwallen, ...) trachten wij, op de ruim 1 hectare die ons is toevertrouwd, een klein paradijsje te scheppen waarvan de vakantieganger kan meegenieten. Vanaf de vakantiewoning kan je zo in het bos wandelen. In het dorp is er mogelijkheid tot paardrijden. Diverse natuurgebieden in de omgeving. Indien er een klik is tussen de gasten en onze ezels, Lotte en Sanne, dan is een wandeling met ze in het bos een hele beleveving.
Herresbach is een typisch, pittoresk Eifeldorp. Onze vakantiewoningen zijn gelegen op het einde van een doodlopend straatje. Grotere centra zoals Sankt Vith , Bütgenbach of Malmedy liggen op 15 à 20 km