Bungalow


Beleef rust en comfort in deze gezellige bungalow gelegen in de Vlaamse Ardennen, aan de rand van Ronse, met verwarmd (25° à 28°) privézwembad 8 x 4,2m met vooraan met de ingewerkte treden over de ganse breedte een doorlopende verhoogde strook van 0,5m breed op 0,5m diep voor kleine kinderen te laten wennen. Prachtig zicht op de omliggende velden, heuvels en bos: - 75m² ruimte voor 5 personen met 1 slaapkamer en sofabed met lattenbodem 1,6 x 2m, Kastbed 1,5x19m, kinderfaciliteiten; kinderstoel, kindermeubilair & speelgoed, stripcollectie, gezelschapsspelen, houten buitenspelen, trampoline, zandbak met zandspeeltjes en tennistafel.

Buitenruimte : Geniet van het verwarmd privézwembad (10:00u-12:00u & 13:00-21:00u tussenin kom ik indien nodig om het te reinigen of de maairobot te laten rijden)met zicht op de natuur en de uitnodigende tuin, perfect om te ontspannen. Gemeubileerd terras met lounge, ligstoelen, ligbed, tafel met stoelen ideaal voor buitenmaaltijden. Barbecue voor gezellig grillen in deze rustige oase.

Woonruimte : Binnen biedt de  L-vormige woonkamer een open indeling waar het licht binnenstroomt door grote ramen. De keuken is volledig uitgerust met moderne apparaten; vaatwasser, magnetron, Amerikaanse koelkast met aparte vriesruimte en keramische kookplaat zodat koken eenvoudig en comfortabel is. Dit is de perfecte plek om samen te genieten van een deugddoende vakantie

Slaapkamer en Badkamer : • 1 slaapkamers met tweepersoonsbed 1,6x2m en een kleerkast met kleerhangers. Kastbed 1,5m x 1,95m met verlichting en boekenrek, Sofabed in de living met lattenbodem, Grote opbergpoef voor linnen.

• Badkamer met ruime inloopdouche, dubbel lavabomeubel en apart toilet.

Bezienswaardigheden in de omgeving :

Ronse is het perfecte startpunt om de Vlaamse Ardennen te verkennen. Aan de rand van de stad vind je het Muziekbos; te verkennen via de Muziekboswandelroute en het wandelnetwerk Getuigenheuvels Vlaamse Ardennen. Op één van de hoogste toppen van het Muziekbos, staat een middeleeuws uitziende ronde stenen toren, de Geuzentoren, gebouwd in 1864 uit ijzerzandsteen. Dichter Pol de Mont keek vanop de toren uit over de omgeving en riep "Maar dat zijn hier de "Vlaamse Ardennen", en zo kreeg de streek haar naam... Op een paar passen van het torentje kan je een Gallo-Romeinse grafheuvel (tumulus) ontdekken. In de speelzone kunnen kinderen naar hartelust ravotten. Vooraan in het bos vind je restaurant Boekzitting met speelzone, uitstekend om iets te drinken of eten. Op 15 minuten rijden het Kluisbos met zijn  restaurants met speeltuin en een natuurspeeltuin van bomen in het bos. 

Vanuit de tuin kijk je op De Hotond berg gelegen op de grens van Kluisbergen en Ronse. Met zijn 150 meter is de Hotond het hoogste punt van Oost-Vlaanderen. Met helder zicht kan je vanaf hier maar liefst 107 kerktorens zien! De Hotondmolen is gerenoveerd en herbergt een café, bistro en een Grill-restaurant met prachtig terras met fenomenaal vergezicht op de glooiende omgeving van de Vlaamse Ardennen . Het is een grotendeels beboste getuigenheuvel die verraadt hoe het landschap er vroeger uitzag. Trek je wandelschoenen aan en klim tot het hoogste punt van Oost-Vlaanderen!

Van hieruit kijk je op de Kwaremont;  bekend door met kasseien geplaveide heuvel de “Oude Kwaremont. die hierdoor en de stijgingspercentages het tot een van de lastigste heuvels van de “Ronde van Vlaanderen” maakt. Eetcafé 'In de Zon', restaurant 't Monument met geweldig uitzicht, of restaurant 't Konijntje in de Ronde van Vlaanderenstraat waar je ook café d' Oude hoeve (proef bier Kwaremont) vindt en de prachtige, 3 ha grote beeldentuin 't Beukenhof met hedendaagse sculpturen uit binnen- en buitenland.

Laat je betoveren door de charme van de stad Ronse, bekend om zijn historische erfgoed; de Romaanse crypte (1089) vormt het architecturale pronkstuk; essentiële elementen zoals de verborgen grafkamer, de waterput en de badkamer voor geesteszieken zijn nog steeds zichtbaar. Toegang via de Basiliek open van 9U tot 19u (Kleine Markt). Bij plechtigheden: toegang via de zij-ingang in park Pechère (Sint-Hermesstraat) vanaf 1 juli. Rond de basiliek vind je verscheidene kroegen, tea-room, ijsjessalon, en restaurants.  

Textielmuseum MUST; bezoek onder leiding van een stadsgids om 11u voor 1u  in het Nederlands van maart tot 30 september: vrijdag en zaterdag.

De gerestaureerde kapel De Passage met natuurwinkel Envie, Bio restaurant, fietsverhuur E-bikes, zuurdesembakkerij Lapin, Italiaans restaurant, Sushi Yama. Buitenactiviteiten zijn volop aanwezig!

Ideale uitvalsbasis om de prachtige natuur rondom de stad te verkennen. In de woning vind je informatie voor uitstappen in de omgeving, restaurants (ook met speeltuinen), winkels, fiets- en wandelroutes.

• Parking op afgesloten terrein met geautomatiseerd hekken.

• Roken binnenshuis niet toegestaan.

• Huisdieren niet toegestaan.

PRIJZEN AL INCL. ! EGW linnen, schoonm. BASIS 3 PERS



Jouw verhuurder, Nicky

Krijgt gemiddeld een 9,7
Geverifieerde verhuurder
Reageert gemiddeld binnen 2 uur
Hallo, ik ben Nicky en woon in het hart van de Vlaamse Ardennen, omringd door bossen, velden en vogelgezang. Als fervent wandelaar geniet ik dagelijks van de rust en natuur rondom mijn huis. Naast mijn woning, op hetzelfde perceel van 30are verhuur ik een gezellige vakantiewoning met verwarmd zwembad gelegen aan een beekje met zicht op het Kluisbos en de Hotond– uitvalsbasis voor wandelaars, fietsers en levensgenieters met uitstapjes naar het Muziekbos, de Hermesbasiliek. Welkom!

Prijzen & reserveren

Last minute

Binnen 3 weken op vakantie? Dan profiteer je van last minute korting!

Selecteer je aankomst- en vertrekdatum op de kalender.
Selecteer je vertrekdatum.
 Minimaal verblijf  nachten.
 Maximaal verblijf 21 nachten.
Nu nog géén betaling nodig, pas als de verhuurder je reservering accepteert.
Wissen
  • 1 Aankomst- / Vertrekdatum
  • 1 Beschikbaar
  • 1 Geen prijzen beschikbaar
  • 1 Bezet
  • 1 In optie
  • 1 Korting

Toelichting op de prijzen & annuleringsvoorwaarden

De basisprijs is voor maximum 3 personen per nacht. Indien je wil boeken voor +3 personen is er een toeslag van 15€/dag/pers.  (wij houden tijd tussenin geblokkeerd daar wij enkel op weekdagen een poetsvrouw kunnen hebben en we ook tijd nodig hebben om ook buiten; de tuin en het zwembad, alles terug netjes te hebben voor de volgende huurder). Je kan echter altijd dagen extra bijboeken afhankelijk van de wisseldagen. De verwarming van het zwembad, water en elektriciteitsverbruik  zijn inbegrepen. Indien je andere vragen hebt, stel ze gerust via het Micazu verhuurplatform. Indien je wilt rechtstreeks communiceren (gsm nummer of mail adres) met de verhuurder kan dit alleen als je een boeking ingeeft (werking van de (*GEGEVENS AFGESCHERMD*)) maar verwittig dan eerst de verhuurder via een bericht, dan is de annulering van de boeking indien dezelfde dag nog na het rechtstreekse contact beslist om toch niet door te gaan met de boeking kosteloos. Bij annulering vanaf 18 dagen (inclusief) tot 7 dagen (exclusief) vóór de aanvang van de huurperiode: 75% van de huurprijs

Bij annulering vanaf 7 dagen (inclusief) vóór de aanvang van de huurperiode: 100% van de huurprijs

Indien je pas op de dag van aanvang van de huurperiode of tijdens de huurperiode meedeelt géén gebruik (meer) van het gehuurde te zullen maken, blijf je de volledige huurprijs verschuldigd. Waarborg wordt binnen de drie dagen teruggestort na vertrek.


Tarieven

Tarieven zijn per verblijf

van
zo 17-aug-2025
tot
ma 25-aug-2025
Minimaal verblijf 3 nachten
Week -
Midweek -
Nacht € 180,00
Weekend -
van
ma 25-aug-2025
tot
ma 01-sep-2025
Minimaal verblijf 3 nachten
Week -
Midweek € 700,00
Nacht € 175,00
Weekend € 525,00
van
ma 01-sep-2025
tot
ma 08-sep-2025
Minimaal verblijf 6 nachten
Week -
Midweek -
Nacht € 170,00
Weekend -
van
ma 08-sep-2025
tot
ma 15-sep-2025
Minimaal verblijf 3 nachten
Week -
Midweek € 660,00
Nacht € 165,00
Weekend € 495,00
van
ma 15-sep-2025
tot
zo 28-sep-2025
Minimaal verblijf 3 nachten
Week -
Midweek € 640,00
Nacht € 160,00
Weekend € 480,00
van
zo 28-sep-2025
tot
zo 26-okt-2025
Minimaal verblijf 3 nachten
Week -
Midweek € 560,00
Nacht € 150,00
Weekend € 450,00
van
vr 03-apr-2026
tot
zo 12-apr-2026
Minimaal verblijf 3 nachten
Week -
Midweek € 800,00
Nacht € 200,00
Weekend € 600,00
van
vr 24-apr-2026
tot
zo 03-mei-2026
Minimaal verblijf 3 nachten
Week -
Midweek € 800,00
Nacht € 200,00
Weekend € 600,00
van
zo 03-mei-2026
tot
zo 28-jun-2026
Minimaal verblijf 3 nachten
Week -
Midweek € 650,00
Nacht € 150,00
Weekend € 500,00

Extra's

Hier vind je de eventuele verplichte en optionele bijkomende kosten.

Borgsom
€ 250,00
Per verblijf
Betalen bij boeking | verplicht
Toeslag bij meer dan 3 personen
€ 15,00
Per nacht
Betalen bij boeking | verplicht

Huisregels

  • Inchecken: 15:00 - 20:00
    Uitchecken: 10:00
  • Huisdieren niet toegestaan
  • Roken niet toegestaan
  • Stiltetijden: 21:00 - 08:00
  • Feesten en evenementen niet toegestaan
  • Kinderen toegestaan
  • Bezoek in overleg
  • Commerciële fotografie niet toegestaan
  • Gelieve niets achter te laten op het gazon, James; onze maairobot, die het gras mooi houdt, ziet dit niet en kan hierdoor blokkeren of stuk raken.
  • Na bezoek aan 't zwembad alle zwemattributen uit het zwembad halen en onder het overdekt terras veilig nalaten dat het niet kan wegwaaien. Zodat de robot erin kan om het te reinigen.
  • Bij gebruik van zandbakspeelgoed het terug netjes achterlaten na jullie verblijf. Wij hebben tussenin niet de tijd om speelgoed te reinigen. Iedereen krijgt het graag proper.
  • 's Avonds de beschermhoes over de lounge doen vooral als er regen voorspeld wordt.
  • Het geautomatiseerd hekken niet laten open staan gedurende de nacht. Vooral tijdens de vakantieperiode worden er soms pogingen tot diefstal gemeld!

Locatie & tips

Tips van de verhuurder

gerestaureerde kapel met horeca en winkels
Art Deco zwembadmuseum 400m2 te Roubaix met Kunst, Mode, Kermaiek, Beeldhouwwerken & tijdelijke tentoonstellingen. Open op dinsdag tot donderdag van 11.00 tot 18.00 uur. Vrijdag van 11.00 tot 20.00 uur en In het weekend van 13u tot 18u. Ingang 9€. rondgang 2 & 3 uur. De eerste zondag van de maand gratis toegang tot de permanente collecties van het museum.
Iedere vrijdag gratis voor iedereen tussen 18u en 20u.
Brasserie "Au Chaudron des Légendes" staat bekend om zijn lokale keuken; menu à 38,90€ en gezellige sfeer. Je kan er genieten van typische streekgerechten, een heerlijke snack, pannenkoek, wafel ijsjes of gewoon een lokaal gebrouwen bier proeven, zoals Quintine, Goliath, Hercule, Ducassis of Gouyasse. Er is ook een speeltuin voor de kinderen. Via een oude spoorlijn Ravel 87, verharde fiets- en wandel route die over de taalgrens gaat van Vlaanderen naar Wallonië.
Historische site 'De Vrijheid' met de Hermescultus die in Ronse al bijna duizend jaar bestaat. Tijdens deze rondleiding bezoek je de gerestaureerde Sint-Hermesbasiliek gebouwd in de 12e E en de grootse Romaanse crypte (1089) van het Europese vasteland. Voor de Hermes Basiliek vind je een gezellig pleintje met verscheidene horeca zaken; ijsjessalon/koffiebar, The Tower; bistro, Memling Grand Café; waar je oude fototoestellen kan bewonderen.
De Graslei en Korenlei vormden van de 11de tot de 18de eeuw de middeleeuwse haven van Gent. Je vindt er nu verscheidene restaurants, bars en shops, van hieruit kan je met een bootje een rondvaart doen; echt een aanrader! Een bezoek aan het Gravensteen mag absoluut niet ontbreken op je to-do lijst en het voormalige Postgebouw aan de Korenmarkt is één van de meest iconische bouwwerken van de stad en herbergt nu verscheidene iconische shops; zeker te bezoeken!
De Muziekbos wandelroute is 10 kilometer lang, maar kan eventueel ingekort worden tot 5 kilomter. De knooppunter gaat door het prachtige Muziekbos in de Vlaamse Ardennen. De route start aan de Ijsmolenhoeve aan de voet van de Kanarieberg. Het is een gezellige brasserie met een avonturenparcours en een kinderboerderij. Aan de andere zijde vind je Brasserie Boekzitting waar je iets kan nuttigen na je wandeling op het terras met speeltuin.
ArtNomadique 26 & 27 juli De Cultuurfabriek rand Muziekbos
MOU museum in het stadhuis met een uitmuntende collectie wandtapijten (wandtapijtennijverheid uit de 16e Eeuw) en uitgebreide verzameling zilverwerk, een van de grootste in Vlaanderen.
Dompel je onder in de artistieke sfeer van Sint-Martens-Latem, waar boeiende musea, levendige galerijen, inspirerende kunstroutes op je wachten. Laat je verrassen door de tijdloze schoonheid die al generaties kunstenaars wist te betoveren: Museum Gust De Smet, Museum Gevaert-Minne, D'Hondt-Dhaenens, Art Gallery Horus (hedendaagse kunst) met beeldentuin, Galerie Oscar De Vos ( Latemse kunst). Verscheidene pittoreske restaurants; d'Oude schuur, Auberge du Pêcheur, Baarle 90, La Terrazza...
Kluisbos op de taalgrens met Wallonië in Mont de l'Enclus op 10 min rijden. Hier vind je familierestaurant Aux Acacias met achteraan een grote speeltuin. Een reus bevindt zich aan de ingang van het bos met in het bos restaurant De Toren met speeltuig, Midden in het bos De BosbAar waar je een streekbiertje kan proeven bij een snack. Op de terugweg kan je genieten in de tuin van Chalet de Bruyères met een Paix Dieux of een taartje met koffie.
Overdekt zwembad met baby- en peuterbad, met spuitelementen, bedriegertjes, een plafondwaterval, een mega regendouche en een hogere watertemperatuur. Daarnaast bieden de familieglijbaan (15 meter lang) en een buisglijbaan van 50 meter die voorzien is van touchpoints, muziek en tal van lichteffecten, amusementswaarde voor alle bezoekers.Finse piste van 1450m lang, vier petanquebanen, buitenspeelpleintje, klimmuur, Skatepiste.
Start van de wandeling is nabij de kapel 'la Caplette' in La Houppe (D'hoppe). Dit is een gehucht dat behoort tot Flobecq (Vloesberg). Kenmerken van de wandeling: bos, valleitjes met mooie vergezichten, rustige (on)verharde paden , holle wegen en kapelletjes. Eet-/drinkgelegenheid is aanwezig aan het begin, halverwege en aan het eind van de wandelroute.
Op 15,5 km vind je te Oudenaarde in de Gobelinstraat 1 bowling Stones waar je kan Bowlen op 18 banen of Virtual Reality beleven op weekdagen en zondag van 14:00u tot 22:00u, vr. & zat. van 10:00u tot 1:00u. je kan er ook brunchen, steengrillen of Fondue eten.

Plattegrond


Indeling

Woonkamer
Begane grond
27 m2

Parket

Eethoek / Eettafel

Eetkamerstoelen (5)

Slaapkamer
Begane grond
11 m2

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Tegels

Dekbedden (1)

Badkamer
Begane grond
9 m2

Toilet

Douche (1)

Wastafel (2)

Apart toilet
Begane grond
Keuken

Soort: Aparte ruimte

Fornuis: Keramisch (4 Kookzones/branders)

Afzuigkap

Zwembad

Soort: Openlucht zwembad / Inbouw zwembad

Verwarming: Verwarmd zwembad

Privacy: Privézwembad


Faciliteiten

Type accommodatie

  • Bungalow

Energielabel

  • D

Woonoppervlakte

  • 75 m2

Kinderen

  • Kinderbed (1)
  • Kinderspeelgoed
  • Kinderstoel

Sport & recreatie

  • Fietsen
  • Jeu de boules
  • Speeltuin
  • Wandelen
  • Zwemmen

Populaire thema's

  • Attractieparken
  • Stedentrip
  • Cultuur & historie
  • Kindvriendelijk
  • Privacy
  • In de natuur

Verwarming

  • Centrale verwarming
  • Gashaard

Internet, wifi, audio

  • Televisie
  • Radio
  • Cd-speler
  • Wifi
  • Internetaansluiting

Buitenvoorzieningen

  • Barbecue
  • Buitenverlichting
  • Ligstoel(en) (3)
  • Parasol(s)
  • Parkeerplaats(en) (2)
  • Privé oprit
  • Speeltoestel(len) (1)
  • Tafeltennistafel
  • Terras (1)
  • Terrasverwarmer
  • Tuin
  • Tuinstoel(en) (5)
  • Tuintafel(s) (1)
  • Loungeset
  • Jeu de Boulesbaan
  • Tuin volledig omheind
  • Hangmat

Privacy

  • Beheerder op terrein
  • Volledige privacy
  • Vrijstaande woning

Faciliteiten

  • Stofzuiger
  • Hypoallergeen
  • Apart toilet (1)

Linnengoed

  • Badjassen (2)

Games & entertainment

  • (Bord)spellen
  • (Strip)boeken
  • Tafeltennistafel
  • Trampoline


Vergunningnummer:
408653, 408653
€ 1.041,-
per week v.a.
€ 1.041,-
per week v.a.
Aankomst
-
Vertrek Selecteer
  • Géén boekingskosten
  • Je boekt direct bij de verhuurder
  • Trustpilot 15.000+ reviews: 4,8
Je betaalt veilig online

Anderen bekeken ook:

Unique & exclusive 'Villa Gentbos'

Weekprijs v.a. Per nacht € 500,- Weekprijs v.a. € 3.500,-