Villa

Kas Pura Vida


Kas Pura Vida
– Geniet volop van het leven in deze mooie, verzorgde vakantievilla in de residentiële wijk Belnem. De villa beschikt over 3 slaapkamers, 3 badkamers, een volledig uitgeruste keuken inclusief wijnkoelkast en een Amerikaanse koelkast met ijsblokjesmachine, een wasruimte, zwembad, tropische tuin en parkeerplaats.

Wanneer u de woning betreedt, ervaart u rust in een moderne setting. Het huis is in 2022 opnieuw ingericht en biedt comfortabele boxspringbedden (2 kingsize bedden en 2 eenpersoonsbedden. Andere opstelling mogelijk op aanvraag).
Alle slaapkamers zijn voorzien van aircos, klamboes en plafondventilatoren. De badkamers hebben allemaal een dubbele wastafel, een regendouche en een toilet.
De keuken is modern en voorzien van alles wat je wenst. Door middel van de openslaande terrasdeuren,
verbindt de keuken met het ruime overdekte terras. Op deze plek zult u zeker de meeste tijd doorbrengen! Op het terras vind je een fijne eethoek, loungebank en een gasbarbecue. Vanaf hier zul je zeker genieten van de kolibries en papegaaien in je eigen privétuin en spring je zo in het enorme zwembad om af te koelen!
In de tuin vind je ook een mooie gazebo, waar je in een hangmat kunt ontspannen en een dutje kunt doen in de schaduw.

Het huis is ook ingericht voor duikers, snorkelaars of andere watersportliefhebbers: er is een spoelstation om je spullen af ​​te spoelen. De villa ligt vlakbij de bekende kitesurfplek ‘Atlantis Beach’, de prachtige windsurfplek bij Lac Bay en natuurlijk zijn alle zuidelijke snorkel- en duikplekken dichtbij.
Bachelor Beach ligt op slechts 2 minuten rijden! Ook zijn er
verschillende geweldige restaurants in de nabije omgeving. Onder andere
het prijswinnende nummer 1 Caribische restaurant “Brass Boer“!

Wij hebben een nauwe samenwerking met Dive Friends.
Indien u geinteresseerd bent in een duikpakket of cursussen, dan kunnen wij dit gemakkelijk aan uw reservering toevoegen. Een locatie van Dive Friends is gelegen op slechts 1 minuut afstand van Kas Pura Vida.

De verhuurder, Peter, Eef, Renée & Anne Sophie

Advertentie online sinds september 2022

Bekijk het volledige profiel

Reageert gemiddeld binnen 7 uur

Wij zijn Peter en Eef, de trotse eigenaren van een vakantieverhuurbedrijf op het zonnige Bonaire. Dit mooie bedrijf is al 20 jaar een gevestigde naam op Bonaire met een gevarieerd aanbod van vakantiewoningen en lange termijn huurwoningen. Samen met ons team staan wij voor persoonlijke service met aandacht voor uw wensen en bieden graag een all-in pakket zodat u zorgeloos van uw vakantie op Bonaire kunt genieten. Hierbij regelen we een huurauto voor u, een duikpakket en een boodschappenpakketje.

Je betaalt veilig online

Bij deze verhuurder kun je veilig online betalen. Lees meer over betalingen

Veilig betalen met: iDEALVeilig betalen met: MastercardVeilig betalen met: VisaVeilig betalen met: Bancontact Veilig betalen met: Giropay Veilig betalen met: MyBank Veilig betalen met: Sofort Banking

Prijzen & reserveren

Selecteer je aankomst- en vertrekdatum op de kalender.
Selecteer je vertrekdatum.
 Minimaal verblijf  nachten.
Klik op de groene button om je reservering te starten. Nog geen betaling nodig.
Wissen
  • 1 Aankomst- / Vertrekdatum
  • 1 Beschikbaar
  • 1 Geen prijzen beschikbaar
  • 1 Bezet
  • 1 In optie

Tarieven

Tarieven zijn per verblijf

van
za 14-jan-2023
tot
vr 21-apr-2023
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2700,00
Midweek -
Nacht € 386,00
Weekend -
van
vr 21-apr-2023
tot
za 16-dec-2023
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2100,00
Midweek -
Nacht € 300,00
Weekend -

Extra's

Hier vind je de eventuele verplichte en optionele bijkomende kosten.

Borgsom
€ 500,00
Per verblijf
Ter plaatse betalen | verplicht
Extra huur gastenverblijf
€ 95,00
Per item per nacht
Betalen bij boeking | verplicht
Servicekosten
€ 80,00
Per nacht
Betalen bij boeking | verplicht

Locatie & tips

Indeling

Woonkamer
Begane grond
Slaapkamer 1
Begane grond
Slaapkamer 2
Begane grond
Slaapkamer 3
1e verdieping
Badkamer 1
Begane grond
Badkamer 2
Begane grond
Badkamer 3
1e verdieping
Keuken

Soort: Open

Bestek & servies

Koelvriescombinatie

Zwembad

Soort: Openlucht zwembad / Inbouw zwembad

Verwarming: Niet verwarmd zwembad

Privacy: Privé zwembad

Faciliteiten

Type accommodatie

  • Villa

Woonoppervlakte

  • 250 m2

Sport & recreatie

  • Duiken / snorkelen
  • Watersport
  • Windsurfen
  • Zwemmen

Populaire thema's

  • Privacy
  • Overwinteren
  • Zon, zee & strand

Buitenvoorzieningen

  • Balkon
  • Buitenverlichting
  • Ligstoel(en)
  • Privé oprit
  • Terras
  • Loungeset
  • Tuin volledig omheind
  • Hangmat

Linnengoed

  • Bedlinnen
  • Handdoeken
  • Strandlakens

Internet, wifi, audio

  • Wifi

Faciliteiten

  • Roken niet toegestaan
  • Huisdier niet toegestaan

Privacy

  • Volledige privacy
  • Vrijstaande woning

Verwarming

  • Airconditioning


€ 2.100,-
per week v.a.
€ 2.100,-
per week v.a.
Aankomst
-
Vertrek Selecteer
  • Géén boekingskosten
  • Gebruik onze service gratis!
  • Je boekt direct bij de eigenaar
Je betaalt veilig online

Andere vakantiehuizen van deze verhuurder