Vier met ons dat wij de verhuur van ons appartement weer zelf ter hand nemen. Nu 10% korting bij verblijf voor 20 december 2025!
Rust, ruimte en privacy direct aan zee. Wakker worden met het geluid van de golven, via de zwemtrap afdalen in de Caribische zee, de prachtigste zonsondergangen, dat alles vindt u in Cas Laman Abou.
Wij hebben de voormalige slaapvleugel van onze villa aan zee laten verbouwen tot een geheel zelfstandig appartement met 2 slaapkamers, 2 badkamers en een royale leefkeuken. U kunt hier verblijven met maximaal 4 personen. Vanaf de verschillende terrassen kunt u genieten van de tropische tuin en het geweldige zicht op zee. U krijgt een goed idee van de ligging aan zee en de indeling op de bijgevoegde plattegrond. De andere zijde van de villa wordt niet gebruikt tijdens uw vakantie. Dit geeft u optimale privacy en de gelegenheid vrijelijk gebruik te maken van de porch en het zonnedek met ligbedjes die bij het woonhuis zijn gesitueerd.
U hoeft uw appartement niet uit om te genieten van zon, zee, rust en de geweldige natuur. De vogels, de leguanen, de vissen, u ziet ze vanuit uw luie stoel of observeert vanaf het bankje aan de rand van de klip. De zee is zo helder dat u geen duikbril nodig heeft om het onderwaterleven te zien.
Ook in de buurt is genoeg te beleven. Binnen 10 minuten rijden vindt u wel 10 verschillende stranden, elk met hun eigen sfeer en een aantal met gelegenheid om de lunch te gebruiken. Er zijn verschillende landhuizen die u kunt bezoeken en de natuurparken Christoffelpark en Shete Boka bevinden zich aan deze zijde van het eiland. De stad is wat verder weg, maar in 30 minuten met de auto bent u bij de Pontjesbrug, hartje Willemstad.