Villa Annabelle - Ocean view – Coral Estate
Moderne luxe, zeezicht en volledige privacy op Curaçao
Villa Annabelle is een ruime en moderne villa, gelegen op het exclusieve en beveiligde resort Coral Estate aan de zuidwestkust van Curaçao. De villa combineert eigentijdse architectuur met comfort, rust en privacy en is daarmee de ideale plek voor een ontspannen vakantie met familie of vrienden. De villa biedt plaats aan maximaal 8 personen.
Dankzij de verhoogde ligging geniet u van een adembenemend vrij uitzicht over de azuurblauwe Caribische zee en het groene landschap van het eiland. De unieke V-vormige indeling, met een linker- en rechtervleugel en een centraal portaal, zorgt ervoor dat iedereen optimaal kan genieten van privacy.
De villa beschikt over 4 comfortabele slaapkamers, 3 badkamers, een grote woonkamer en een moderne open keuken die is uitgerust met alle benodigde apparatuur. Grote schuifdeuren verbinden binnen moeiteloos met buiten. Op de ruime veranda vindt u het privézwembad, dat deels is overdekt – perfect om zowel in de zon als in de schaduw te ontspannen, met zeezicht als decor. Hier komt het binnen- en buitenleven prachtig samen. Het enige wat u hoeft te doen, is genieten.
Coral Estate Resort
Coral Estate is een van de mooiste en meest fotogenieke gebieden van Curaçao. Het resort ligt centraal aan de zuidwestkust en biedt een perfecte balans tussen natuur, rust en luxe faciliteiten.
Aan de ene kant liggen de zoutpannen van Jan Kok, een prachtig natuurgebied waar u kunt wandelen en flamingo’s in hun natuurlijke omgeving kunt bewonderen. Aan de andere kant bevindt zich de Caribische zee, met haar vele tinten blauw. Op loopafstand vindt u het strand van Karakter, meerdere restaurants, een bakkerij, een luxe spa en een duikcentrum waar u ook kajaks en paddleboards kunt huren.
Vanuit Coral Estate ontdekt u eenvoudig de rest van het eiland. De mooiste stranden van het westen liggen op slechts 10 tot 25 minuten rijden. Ook natuurgebieden zoals de Christoffelberg en Shete Boka zijn dichtbij. Een bezoek aan het kleurrijke Willemstad – UNESCO Werelderfgoed – mag natuurlijk niet ontbreken, met name de levendige wijk Pietermaai met haar gezellige restaurants en sfeer.
Extra services
Bij de villa is het mogelijk een auto voor 5 personen te huren voor €45 per dag, zodat u Curaçao in alle vrijheid kunt verkennen.
Om aan diverse wensen te voldoen, bieden wij de mogelijkheid om bij een slaapkamer deze in te richten met twee eenpersoonsbedden.
Om uw verblijf op Curaçao nog aangenamer te maken, bieden wij op aanvraag verschillende extra services aan. Zo is het mogelijk om een massage aan huis, een privéchef/chef-kok of kinderopvang te regelen. Heeft u interesse in één van deze services? Laat het ons dan gerust weten dan informeren wij graag over de mogelijkheden en tarieven.
Overige zaken
Boekingen op de dag van aankomst zijn niet mogelijk.
Er wordt een borg van €500 gevraagd, die vóór aanvang van de huurperiode dient te worden overgemaakt. Bij aankomst en vertrek worden de meterstanden van water en elektriciteit opgenomen. Na vertrek wordt de borg verrekend met de daadwerkelijke kosten van het verbruik, op basis van de opgenomen meterstanden en de op dat moment geldende tarieven. Het eventueel resterende bedrag van de borg wordt uiteraard teruggestort.
