Dulsura bevind zich in de mooie wijk Grote Berg op slechts 8 autominuten afstand van HATO. Zeer centraal gelegen op Curaçao, zowel vrij dicht bij het centrum, als dicht bij de mooie stranden aan de westzijde van Curacao. De villa ligt aan de rand van Grote Berg in een rustige, veilige woonomgeving.
De ruime, ommuurde tuin is voorzien van een groot privé zwembad en u heeft hier volledige privacy.
De Villa beschikt over 3 ruime slaapkamers, elk met airconditioning en een hang-/legkast met grote spiegel. Er zijn 3 badkamers met vrijhangend toilet, wastafel en douche met warm water.
Handdoeken, badlakens en overig linnengoed is voldoende beschikbaar en er zijn ook strandlakens aanwezig.
Aan de voorzijde van de woning is een zit-/ woonkamer en een grote, ruime keuken met eetkamer.
De keuken is voorzien van vaatwasser, combi-magnetron, elektrisch kookplaat (Inductie) met afzuigkap en hoge koelkast met losse diepvries gedeelte.
Al het benodigde kookgerei en servies is ruimschoots aanwezig.
Buiten bevind zich een grote overdekte Porch met 6 persoons eettafel. U kijkt hier vandaan direct op het grote privé zwembad (3x7 meter). Ook is op de Porch een ruime loungeset aanwezig.
De porch loopt door naar het pooldek met ruime, comfortabele ligstoelen en het mooie zwembad. Het zwembad heeft trapje, een zitje en heeft een diepte van ca. 1,8 meter.
Naast het huis is een buitendouche, zodat u zich voor en na het zwemmen kan afspoelen.
Op korte afstand van Grote Berg zijn witte tropische stranden met azuurblauwe zee waar men kan zwemmen, snorkelen en duiken.
Op ongeveer 10 minuten rijden ligt Willemstad. Nabij Grote Berg zijn diverse afhaalmogelijkheden, eetgelegenheden en supermarkten waar u vers brood, fruit en overige benodigdheden kunt kopen. Ook een apotheek, tankstation en ATM zijn in de buurt aanwezig.
Uw auto kunt u (in de schaduw) parkeren op eigen, afgesloten terrein.