Cozy Cocobana Apartment 16 is gelegen op een kleinschalig beveiligd resort op een centrale locatie in Curacao.
Midden in een tropische tuin is dit gezellige appartement gelegen. Het appartement bestaat uit twee slaapkamers met airconditioning en twee badkamers met warm water douche. De woonkamer met open keuken grenst aan het balkon waar u heerlijk kunt genieten van een frisse wind. Het balkon heeft uitzicht op het gemeenschappelijke zwembad, waar u een verfrissende duik kunt nemen of lekker kunt loungen op een van de ligbedden. Er is een washok met wasmachine aanwezig waar u gebruik van kunt maken.
Het appartement is centraal gelegen in de wijk Cas Grandi en het bekende Jan Thiel strand / Zanzibar is slechts 5 minuten rijden. In de omgeving vindt u ook een breed scala aan restaurants en watersport mogelijkheden.
In de nabije omgeving zijn diverse supermarkten gelegen zoals van den Tweel supermarket, Esperamos Supermarket of Vreugdenhil supermarket. Er zijn ook enkele mini-markets in de buurt van het huis, mocht u iets vergeten zijn. Er valt dus genoeg te beleven!
Houd er alstublief rekening mee dat privacy en rust worden gegarandeerd en gerespecteerd op het terrein.
Dat betekent dat feesten niet zijn toegestaan.
Prijzen zijn exclusief:
*Water & elektriciteitsverbruik (dit wordt verrekend met de borg)
*Eindschoonmaak à $125,-
*Tussentijdse schoonmaak à $50 (verplicht bij een verblijf langer dan 7 nachten)
*7% Toeristenbelasting
Mocht u nog vragen hebben, speciale wensen of wilt u gebruik maken van een van onze services zoals taxiservice, boodschappenpakket of assistentie bij een huurauto, schroom niet om contact met ons op te nemen.Wij helpen u graag waar nodig.
Zonnige groet,