Villa


’s Ochtends wakker worden door het ruisen van de palmen in een comfortabele villa, welke is gelegen in een goene oase van tropische planten en inheemse vogels (Kolibri, Suikerdiefjes en de prachtig zingende Trupial).

Na een lekker dagje zon, zee en strand, niet in de file naar huis, maar heerlijk ontspannen met een cocktail of Amstel Bright in je eigen hangmat, Caribisch muziekje en een verkoelende passaatwind. 

Het kan allemaal. Echter, u moet wel tijdig reserveren, want Villa Coco Verde "De Groene Kokosnoot" is een absolute aanrader voor wie de Caribbean Dream werkelijkheid wilt laten worden. 

Villa Coco Verde (143 woonoppervlakte), rustig en veilig gelegen op Marbella Estate Resort Jan Thiel, is een fantastische woning voor een onvergetelijke vakantie.

2 slaapkamers met energiezuinige airco (Inverter), 2 badkamers voorzien van toilet en warm- en koud water douche, ruime gezellige woonkamer met schuifpui naar het overdekte terras, open keuken, digitale smart televisie en Wifi-internet in de gehele woning.

Tropische tuin met palapa (grote parasol van palmbladeren), comfortabele hangmat, zonnestoelen en een buitendouche voor een heerlijke verkoeling tijdens de warme uurtjes. Voor het huis een privé parkeerplaats en een BBQ voor een gezellig hapje eten met het gezin, vrienden of familie.

Naast al het comfort van de woning heeft het resort een geweldig zwembad (20 x 10 meter) met zonnedek en buitendouche. Wil je meer? Op loopstand (20 - 25 minuten) zit je op het strand of kun je heerlijk dineren in een van de vele restaurants in Jan Thiel.

Aankomst laat in de avond? Geen probleem! Onze beheerster kan een boodschappenpakket verzorgen bij aankomst. Ook later uitchecken is mogelijk (optioneel bij te boeken)

De verhuurder, Dorothe, Fleur & Rene

Advertentie online sinds februari 2022

Bekijk het volledige profiel

Reageert gemiddeld binnen 1 dag

Wij, Dorothe, Fleur & Rene verhuren sinds 2007 met veel plezier en trots onze prachtige vakantiehuizen op Marbella Estate, Jan Thiel & Brakkeput.

Natuurlijk verwacht u van een eiland als Curacao een heerlijk ‘Bounty-Gevoel’ en daar horen nu eenmaal zon, zee, strand en alle luxe en comfort bij. Op de kwaliteit van zon, zee en strand kunnen wij helaas geen invloed uitoefenen, maar voor luxe, comfort en prachtige locaties , bent u bij ons aan het juiste adres!

Je betaalt veilig online

Bij deze verhuurder kun je veilig online betalen. Lees meer over betalingen

Veilig betalen met: iDEALVeilig betalen met: MastercardVeilig betalen met: VisaVeilig betalen met: Bancontact Veilig betalen met: Giropay Veilig betalen met: MyBank Veilig betalen met: Sofort Banking

Prijzen & reserveren

Selecteer je aankomst- en vertrekdatum op de kalender.
Selecteer je vertrekdatum.
 Minimaal verblijf  nachten.
Klik op de groene button om je reservering te starten. Nog geen betaling nodig.
Wissen
  • 1 Aankomst- / Vertrekdatum
  • 1 Beschikbaar
  • 1 Geen prijzen beschikbaar
  • 1 Bezet
  • 1 In optie

Toelichting op de prijzen

Prijs inclusief:
- Linnengoed & handdoeken
- Resortfee
- Wifi-internet

Prijs exclusief:
- Verbruik van elektra & water (wordt na afloop verrekend met de borgsom)


Tarieven

Tarieven zijn per verblijf

van
za 07-jan-2023
tot
za 23-dec-2023
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 770,00
Midweek -
Nacht € 110,00
Weekend -
van
za 23-dec-2023
tot
zo 07-jan-2024
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 945,00
Midweek -
Nacht € 135,00
Weekend -

Extra's

Hier vind je de eventuele verplichte en optionele bijkomende kosten.

Administratiekosten verhuurder
€ 29,00
Per verblijf
Betalen bij boeking | verplicht
Borgsom
€ 450,00
Per verblijf
Betalen bij boeking | verplicht
Eindschoonmaak
€ 125,00
Per verblijf
Betalen bij boeking | verplicht
Extra persoon (basisprijs geldt t/m 2 personen)
€ 5,00
Per persoon per nacht
Betalen bij boeking | verplicht
Toeristenbelasting alle leeftijden
% 7,00
Per verblijf
Betalen bij boeking | verplicht

Locatie & tips

Tips van de verhuurder

Villa Coco Verde is gelegen op het beveiligde resort Marbella Estate. Het park Marbella Estate is gesitueerd tussen twee mooie lagoons genaamd Jan Thiel en het Spaanse Water. Dit zijn een van de mooiste locaties op het eiland waar u kunt zwemmen, duiken, snorkelen, surfen of gewoon genieten van de prachtige natuur.

Marbella Estate is een beveiligd, rustig en ommuurt resort. Het strand van Jan Thiel Beach, de Caracas Baai en Baya Beach en verschillende restaurants zoals Zanzibar, Boathouse, een pizzeria en de Kleine Wereld zijn op enkele minuten afstand te vinden.
Wij hanteren een borgsom van Euro 400,00. Deze wordt binnen 7 dagen na u vertrek, minus verbruik van energie / water en retour gestort op uw rekening. De prijs van de woning is inclusief ruime 4-persoons auto, midsize met automaat & airconditioning en gratis pick-up en drop-off van de auto op de airport. Dit bespaart je Nafl. 200,00 taxikosten naar Jan Thiel (retour). Het eigen risico & borgsom van de auto (Euro 450,00) is voor een klein bedrag per dag af te kopen.

Indeling

Woonkamer
Begane grond
30 m2

Tegels

Eethoek / Eettafel

Hoekbank

Slaapkamer 1
Begane grond
25 m2

Bed: 2-persoons 200 x 180 cm

Tegels

Kledingkast(en)

Slaapkamer 2
Begane grond
12 m2

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Tegels

Kledingkast(en)

Badkamer 1
Begane grond
6 m2

Toilet

Douche (1)

Wastafel (1)

Badkamer 2
Begane grond
6 m2

Toilet

Douche (1)

Wastafel (1)

Keuken

Soort: Open

Fornuis: Gas (5 Kookzones/branders)

Bestek & servies

Faciliteiten

Type accommodatie

  • Villa

Woonoppervlakte

  • 140 m2

Sport & recreatie

  • Fietsen
  • Golf
  • Watersport
  • Zwemmen
  • Zeilen

Populaire thema's

  • Kindvriendelijk
  • Lange termijn verhuur
  • Luxe accommodatie
  • Overwinteren
  • Vakantieparken
  • Zon, zee & strand

Internet, wifi, audio

  • Kabeltelevisie
  • Televisie
  • HiFi / Stereoset
  • Wifi
  • Nederlandstalige zenders (3)
  • Internetaansluiting

Buitenvoorzieningen

  • Barbecue
  • Buitenverlichting
  • Ligstoel(en) (4)
  • Parkeerplaats(en) (1)
  • Privé oprit
  • Terras
  • Tuin
  • Tuinstoel(en) (4)
  • Tuintafel(s) (1)
  • Veranda
  • Loungeset
  • Hangmat

Faciliteiten

  • Wasmachine
  • Beveiligingsinstallatie
  • Bijkeuken / wasruimte
  • Kluis
  • Apart toilet (2)
  • Roken niet toegestaan
  • Huisdier niet toegestaan

Linnengoed

  • Bedlinnen
  • Handdoeken
  • Keukenlinnen
  • Linnen voor kinderbed

Kinderen

  • Kinderstoel (1)
  • Campingbed (1)

Mindervaliden

  • Geen drempels
  • Gelijkvloers

Privacy

  • Vrijstaande woning

Verwarming

  • Airconditioning


€ 770,-
per week v.a.
€ 770,-
per week v.a.
Aankomst
-
Vertrek Selecteer
  • Géén boekingskosten
  • Gebruik onze service gratis!
  • Je boekt direct bij de eigenaar
Je betaalt veilig online

Andere vakantiehuizen van deze verhuurder

Waterfront Apartment Jan Thiel I

Vanaf per nacht € 225,- per week € 1.575,-