Casa Andries Montanja Rey
De woning is net afgemaakt, de boven gedeelte. Dit prachtig vrijstaand huis is gelegen in een stille en rustige straat in Montanja Rey, heel modern en voldoee aan hedendaagse eisen.
De woning heeft een prachtige woonkamer met open keuken en is voorzien van alle gemakken. De woning is voorzien van 4 slaapkamers en 2 badkamers. Alle slaapkamers hebbe een airco’s. De woning heeft een ruime L vormige keuken met veel apparatuur, verder is het huis helemaal gemeubileerd,
De voorkant van de woning is een ruime bakon met een 8 persoons tafel en stoel, aan de linker kant staat een picniektafel.
In de woonkamer staat een U vormige bank ddat groot genoeg is voor 8 personent.
Ligging:
In de directe omgeving zijn er diverse kleine supermarken.
Twee grote supermarkten liggen op ca 1 km. Het mooie nieuwe Jan Thiel beach plaza op ca 4 km met een zwembad (zeewater) op het strand en het luxe Zest. Het bekende Zanzibarstrand en Mambobeach op ca 4 km. Het zeeaquarium op ca 4 km.
Het overbekende Mambobeach en Cabanabeach met zijn heerlijke loungebedden op ca 4 km. De aloe-vera plantage en de Struisvogelfarm zijn dichtbij. Willemstad is ca 15 autominuten rijden.
Casa Andries Montanja Rey; bij binnenkomst door de voordeur staat u direct in de zitkamer en loop je door naar de eetkamer. Rechts, naast het eetgedeelte, bevind zich een moderne keuken. In de keuken is alles wat u nodig heeft voor een fijne vakantie aanwezig, ook voor een langere verblijfd.
O.A.; een grote Amerikaans koelkast, Inductie kookplaat met oven, eiland afzuigkap, combi magnetronen vaatwasser. alle vier slaapkamers, hebben airco en 2 persoonsbed. De ruime badkamer is compleet met wardouche, bubbelbad, de 2e badkamer is ook warmdouche aanwezig.
Het vakantiehuis is geschikt en ingericht voor in totaal 8 personen.
De bijkomende leveringen en diensten inbegrepen:
Internet: ja
Water: ja
Exclusief
Elektra: Via de Prepaid system pagatinu, op die manier heb je alle controle op jouw stroom verbruikt en kan op iedere moment zien wat u heeft gebruikt.
Pagatinu: Noteer a.u.b. bij aankomst de stroom tegoed op meterstand. Controleer bij vertrek de stroom tegoed, deze dient u met dezelfde tegoed achter te laten.
o.a.: Keuken: Magnetron, Water koker, koelkast, grote, inductieplaat, oven, rijst koker, etc. Woonkamer: 55 inch smart HD TV met Flow interactieve TV zenders, etc. 4 slaapkamers: met 2 persoonsbed en airco en ruime kledingkast n nachtkasjes.
Parkeren veilig op eigenterrein voorzien van een elektrische poort met afstandsbediening. Er kunnen meerdere auto’s op het terrein parkeren.
De woning is geheel gemeubileerd en van alle gemakken voorzien. De woonoppervlakte van deze woning is 260m2.