Botanical Apartment is gezellig ingericht en heeft alles wat je nodig hebt als je op vakantie bent. Ons doel is dat u weer bij kunt komen na een drukke dag ontdekken op het eiland of gewoon bij het zwembad hangen. De ligging is centraal maar toch rustig.
De woonkamer is voorzien van een eethoek, een tv / zithoek en een open keuken. Er is een stille ventilator die de lucht laat circuleren en de ruimte fris houdt. Er is een televisie aanwezig met Netflix aansluiting.
De slaapkamers hebben toegang tot een eigen badkamer. De hoofdslaapkamer heeft een twee persoonsbed (180 cm breed). De andere slaapkamer is ingericht met 2 eenpersoonsbedden, welke ook tegen elkaar aan geschoven zouden kunnen worden, indien gewenst. Beide slaapkamers zijn voorzien van airconditioning. In de slaapkamers zijn usb-uitgangen aanwezig, zodat je gemakkelijk je smartphone of tablet oplaadt. De badkamers hebben een douche met warm en koud water. Beddengoed, handdoeken en een strandlaken zijn aanwezig. Het appartement heeft een wasmachine, die u kunt gebruiken voor kleding of handdoeken en linnengoed voor het geval u voor een langere periode verblijft.
De keuken is volledig ingericht met onder andere een koelkast, magnetron, klassiek koffiezetapparaat, Dolce Gusto Oblo koffiezetapparaat en heteluchtoven. Er zijn ook potten en pannen, bestek en borden beschikbaar om te gebruiken. Ook een kleine koelbox om mee te nemen naar het strand.
Het resort heeft 2 zwembaden waar u een heerlijke verfrissende duik kunt nemen of u kunt heerlijk ontspannen op uw privélounge op de veranda. Er zijn geen trappen, maar er is een opstap naar de veranda.