Dit 2 slaapkamer appartement is gelegen op het prachtige Blue Bay resort met 1 van de mooiste stranden van Curacao. Vanaf het appartement loopt u in 5 minuten naar het strand. Voor u zijn de toegang tot het strand en de ligbedden gratis. Het appartementencomplex is voorzien van een lift waardoor u gemakkelijk bij het appartement komt.
Dit 4 persoons hoekappartement is gelegen op de derde verdieping. Het appartement heeft een heerlijk groot terras met zeezicht. Er zijn 2 slaapkamers, 2 badkamers en een gastentoilet. Er is een grote woonkamer met zithoek en tv met tv-zenders, wifi. Daarnaast is er een complete keuken met vaatwasser, Amerikaanse koelkast, kookplaat en oven en magnetron. De woonkamer is voorzien van openslaande deuren naar het terras. Het overdekte terras biedt een heerlijke zithoek en 2 lounge bedden. Bij het appartement is een gezamenlijk zwembad waar u een heerlijke duik kunt nemen.
Het appartement:
- Woonkamer: grote woonkamer met luxe zithoek, airconditioning , 55 inch smart tv en Wifi.
- Terras: Groot terras met zeezicht. Het terras is volledig overdekt en heeft een zonnescherm. Er is een heerlijke zithoek, eettafel en lounge bed.
- Keuken: De keuken beschikt ondermeer over Amerikaanse koelkast met vriezer, vaatwasser, kookplaat en een oven en magnetron. Uiteraard is er voldoende keukengerei en zijn servies, bestek en glaswerk ruim voorradig.
- Slaapkamers: Het appartement heeft 2 slaapkamers. De master bedroom is voorzien van airconditioning, 2 persoons boxspring(210cm lang) en een kledingkast. De tweede slaapkamer heeft airconditioning, 2 persoonsbed en een inbouwkast.
- Badkamers: De master bedroom heeft een eigen grote badkamer. De 2 tweede slaapkamer heeft ook een eigen badkamer. Beide badkamers zijn voorzien van een toilet, douche en wastafel met meubel. Daarnaast is er een gastentoilet. Er zijn voldoende handdoeken aanwezig.
- Wasruimte: het apartement heeft een wasruimte met wasmachine en droger.
Blue Bay Dive biedt diverse unieke duikplekken, waaronder de 'Wall' en de 'Garden'. Bij de PADI gecertificeerde duikschool kunt u een cursus volgen en uw uitrusting huren. Vanaf het strand loopt u zo de Caribische zee in en zwemt u via de baai naar de duikplekken. Ook snorkelen is prachtig op Blue Bay!
Op ongeveer 5 autominuten afstand van het resort bevindt zich een grote supermarkt, waar u alles kunt kopen inclusief heerlijke verse producten. Het resort bevindt zich op 8 km afstand van de luchthaven Hato en 9 km van Willemstad.
energie en waterHet economisch gebruik van energie en water vinden wij erg belangrijk. Daarom hebben wij ervoor gekozen om energie en water afzonderlijk in rekening te brengen. De gemiddelde kosten hangen sterk af van uw gebruik. Met name de airco's gebruiken veel energie. Op basis van meterstanden zullen we het bedrag aan het einde van uw verblijf afrekenen.
