Villa Curacao-Midden, Blue Bay Blue Bay Village villa 16.
Deze 6 persoons luxe vrijstaande villa van 155m2 is gelegen op loopafstand (200 m.) van een van de mooiste baaien en meest sfeervolste stranden van Curaçao en heel dicht bij (40m) het zwembad. De villa is gebouwd in originele Caraïbische stijl. Met zijn drie slaapkamers, twee badkamers en separaat derde toilet is deze villa uitermate geschikt voor vakantie met familie of vrienden. De villa is gelijkvloers, dus geen boven- of onderburen en geen trappen die gevaarlijk kunnen zijn voor kinderen. Geschikt voor gasten die moeilijker ter been zijn. De villa beschikt over Airconditioning in alle slaapkamers, woonkamer en keuken.
De parkeerplaats is dicht bij de villa, handig met de koffers en boodschappen.De villa beschikt over een ruime woonkamer heeft TV met een fire-stick. Hiermee heb je een wereldwijde keuze aan tv kanalen. Tevens kun je met je eigen account inloggen op Disny+, Netflix etc. Met aan twee wanden grote schuifpuien loop je van de woonkamer de veranda op. De veranda biedt een heerlijke woonomgeving met zithoek, eettafel en twee ligbanken. De veranda is ook voorzien van ventilatoren en sfeerverlichting. Tevens geeft de veranda een mooi uitzicht over de tropische tuin en golfbaan. Alle slaapkamers zijn naast d airco en plafond-ventilatoren. In de master-bedroom zit tevens een kluis. Op aanvraag kan er een campingbedje voor een kind tot 2 jaar bij geplaatst worden.
De ruime compleet uitgeruste open keuken met bar is van alle gemakken voorzien, zoals een elektrische kookplaat, waterkoker, koffiezetapparaat vaatwasser, combi-magnetron en grote koelkast met vriezer. Op de porch staat een elektrische BBQ. Uiteraard is de hele villa voorzien van gratis wifi.
Het exclusieve resort heeft een 24/7 bewaakte ingang. Het is een zeer veilig en kindvriendelijk complex. Er is een kinderspeelplaats, fitness center en een tennisbaan. Onze gasten hebben onbeperkt toegang tot alle faciliteiten van Blue Bay inclusief het strand met gratis ligbedden.
Het privé strand ligt aan een van de mooiste onderwaterwerelden van Curaçao en is geliefd bij duikers en snorkelaars. De vissen zijn helemaal niet bang en zwemmen nieuwsgierig om je heen. Vooral de ‘Wall’ en de ‘Garden’ staan bekend bij veel duikers. Aan het strand is een PADI gecertificeerde duikschool met beach-shop. Hier kan je terecht voor het volgen van een cursus en het huren van een duikuitrusting, sub-board of een kano. Tevens is het strand van alle gemakken voorzien waaronder: drie restaurants, een bar en twee toilet gelegenheden.
Rondom het park bevindt zich een professionele 18 holes golfbaan. Langs de fairway tref je flamingo’s, pelikanen en de meest uiteenlopende tropische planten aan. De golfbaan biedt je een adembenemend uitzicht over de Caraibische zee. Tussen de afslagplaats en de green van hole 5 dien je zelfs over een gedeelte van de zee te slaan. Er is een clubhuis met restaurant en een shop.
Op ongeveer 5 min. Afstand van het resort bevindt zicht een grote supermarkt, waar je alles kunt kopen inclusief heerlijke verse producten. Ook een heerlijk ontbijt, lunch of diner aan het strand is een aanrader.
Het resort bevindt zich op 8 km. afstand van de luchthaven Hato en 9 km. van Willemstad. Vanuit Blue Bay kan je met de auto gemakkelijk mooie uitstapjes maken.Voor de feestgangers is er elke avond op het eiland wel een leuke feestje te vinden. Bij de meeste restaurants op het eiland kan je heerlijk eten. Op een van de vele terrasjes in Willemstad kun je de grote imposante cruiseschepen langs je tafeltje voorbij ziet varen.
Kort om een geweldige plek om te relaxen en te genieten van al het moois wat het leven te bieden heeft.
Wij wonen zelf niet permanent op het eiland maar onze gastvrouw woont ook op Blue Bay. Zij staat altijd paraat voor als er iets is en uiteraard nemen we alle tijd voor de uitleg over de villa, het resort en het eiland. Het pittoreske Willemstad ligt op slechts 15 minuten rijden, het vliegveld is eveneens op 15 minuten afstand. We adviseren een auto te huren zodat u flexibel bent tijdens uw vakantie.
Het is belangrijk om bewust en zuinig om te gaan met water en energie op het eiland. Daarom rekenen we de water en electrakosten apart af met de gasten. De waarborgsom bedraagt €300. De gemiddelde kosten voor energie en water zijn ca. €12 per dag bij nachtelijk gebruik van de slaapkamer-airco’s. De woonkamer-airco kost ongeveer €2 per uur; deuren openhouden bespaart kosten.
