Word wakker met uitzicht op de tropische tuin en kom tot rust bij het zoutwaterzwembad. Villa Blenchi is een stijlvolle 2-slaapkamervilla met en-suite badkamers, een schaduwrijk terras en houten shutters voor een ontspannen binnen-buitenervaring. Gelegen in het boutique resort Villa Grandi in Otrobanda, Curaçao op loopafstand van de Koningin Emmabrug, Punda en Pietermaai. Een rustige, centrale plek vol charme, comfort en lokale sfeer.
De ruimte
Villa Blenchi is een serene en stijlvolle 2-slaapkamervilla, verscholen in de weelderige tuinen van Villa Grandi ons boutique resort in het historische Otrobanda, Curaçao. De villa is ontworpen voor ontspannen Caribisch wonen met houten shutters, hoge plafonds en veel natuurlijk licht.
Beide slaapkamers beschikken over airconditioning, plafondventilatoren en en-suite badkamers met regendouches. Eén slaapkamer heeft een kingsize bed; de andere heeft twee aparte bedden die op verzoek kunnen worden samengevoegd tot een kingsize bed.
Binnen vind je een lichte leefruimte met een volledig uitgeruste keuken met moderne apparatuur, een eettafel en een knusse zithoek die uitkomt op je privéterras perfect voor een ontspannen ontbijt, een goed boek of een drankje in de avond.
Ligging
Gelegen in het kleurrijke Otrobanda, ben je op slechts enkele minuten van de Koningin Emmabrug, Punda, Pietermaai en de beste restaurants en culturele hotspots van het eiland met de rust en stijl van Villa Grandi als je thuisbasis.
Toegang voor gasten
Gasten genieten van volledige privétoegang tot Villa Blenchi en het eigen terras. De weelderige tropische tuin, het ruime zoutwaterzwembad van 10x4 meter en de overdekte parkeerplaats achter de poort worden gedeeld met de twee andere villa’s op het resort. Toegang tot Villa Grandi verloopt via een automatische poort; gasten ontvangen een persoonlijke afstandsbediening voor gemakkelijke en veilige toegang. Gelegen in het hart van Otrobanda biedt deze rustige oase een perfecte mix van privacy en gemak.
Andere dingen waar je op moet letten
Watergebruik is inbegrepen in je verblijf. Elektriciteit wordt apart berekend tegen €0,50 per kWh en afgetrokken van de borg van €275. Richtlijn: gemiddeld verbruik is ongeveer 10 kWh per slaapkamer per nacht bij airconditioning ingesteld op 25°C gedurende 8 uur.
Alle stopcontacten zijn 220V.
Zwembadhanddoeken zijn beschikbaar (alleen voor gebruik bij de villa, niet voor op het strand).
Let op: feesten en evenementen zijn niet toegestaan. Rustige uren gelden van 22:00 tot 07:00 uur om de ontspannen sfeer op het Villa Grandi resort te behouden.
Een optioneel boodschappenpakket is beschikbaar op aanvraag ideaal bij een late aankomst of als je graag enkele basisproducten bij aankomst klaar wilt hebben.
Extra schoonmaak of handdoekenservice tijdens het verblijf is mogelijk op aanvraag (tegen betaling).