Dit heerlijke vakantiehuis, op een prachtige plek midden in de Ardèche, is opgeleverd in juni 2023, en is vanaf nu beschikbaar om een zalig rustige vakantie in te beleven.Het huis is van alle gemakken voorzien. Zo zijn er twee badkamers met regendouche en heeft u het comfort van twee toiletten, is het hele huis voorzien van airconditioning / verwarming en heeft u de beschikking over een volledig uitgeruste keuken met vaatwasser, oven, magnetron, inductiekookplaat en een Nespresso apparaat en melkopschuimer. U heeft de beschikking over drie slaapkamers, één met een tweepersoonsbed (180cm), één met twee eenpersoons bedden en een (kinder) slaapkamer met stapelbed (max 15 jaar). Ook een wasmachine is aanwezig.
Natuurlijk is er in en om de hele woning gratis (snel!) wifi beschikbaar, en vindt u in de woonkamer een TV met alle Nederlandse zenders. Rondom het heerlijke zwembad (verwarmd in voor- en naseizoen, tegen betaling) zijn ligbedden beschikbaar en uitgebreid tafelen doet u aan de grote familietafel op het overdekte terras.
Het huis ligt in een zeer rustige buitenwijk van een klein frans dorp ‘á la campagne’, met slechts één directe buur. Vanuit de woon- en slaapkamers heeft u volledig vrij zicht over het dorp en de bergen van de Ardèche.
Huisdieren en roken helaas niet toegestaan
Helaas is voor de zomer 2025 linnenhuur tijdelijk niet mogelijk. Mocht je voor 2026 linnengoed willen huren, neem dan svp na je boeking even contact met ons op.