Dit authentieke Provencaalse landgoed bevindt zich op een prachtige locatie op de top van een heuvel, en het is
3.5 kilometer buiten het gezellige wijndorpje Plan de la Tour en op een groot terrein van 5 hectare. Met o.a. een heerlijk groot verwarmd zwembad (14 x 5) met een glijbaan, een jacuzzi en tevens een prive tennisbaan zult u hier een fantastische vakantie beleven. Een oase van rust en een panoramisch uitzicht over de bergen en naar de Middellandse Zee.Aan de achterzijde van de hoofdwoning Villa Bon Vivre, bevinden zich 2 vrijstaande natuurstenen vakantiehuisjes voor 2 personen en 4 personen. Deze zijn afzonderlijk te huur of gezamenlijk voor maximaal 6 personen en 2 baby,s. Het grote zwembad geopend van april tot eind oktober met glijbaan is volledig omheind. Vanaf het zwembad een panoramisch uitzicht op de baai van Saint-Tropez en in de avond de verlichting van Sainte-Maxime en Saint-Tropez. Aan een pittoresk plein bevinden zich de 2 vakantiewoningen met parkeergelegenheid en terrassen. Links voorbij de ingang van het landgoed een tennisbaan, die zelfs ook in de avonden gebruikt kan worden. Met o.a. een trampoline en schommel voor de kinderen en een volledige omheinde tuin van 1 hectare.
Het landgoed is ideaal voor rustzoekende koppels en/of een familie met bijvoorbeeld vrienden of grootouders.
Gite Paradis 4 personenIn dit uit en pierre opgetrokken vakantiehuis zal u zich zeker prima vermaken en is tevens van alle gemakken voorzien. Ideaal voor koppels of familie voor maximaal 4 personen. Leefruimte: (50m2) fraaie woonkamer met aan de voorzijde openslaande deuren naar het plein en aan de andere zijde schuifdeuren die in de muur vallen zodat u uw leefruimte kunt vergroten naar een overdekt balkon terras met zeezicht. Een buitentafel met stoelen en 4 ligbedden zijn tot uw beschikking. Vanaf het terras heeft u weids uitzicht over de vallei. In het woongedeelte vindt u een fraaie zithoek, breedbeeld televisie met alle internationale en Nederlandse zenders via de satelliet en WIFI. In het keukengedeelte vindt u combi magnetron, koelkast met vriesgedeelte, keramische kookplaat en vaatwasser. Beneden:Slaapkamer 1 : met boxspring 160 x 200,inbouwkast en openslaande deuren naar het terras. Slaapkamer 2 : 2 x eenpersoonsbed 90 x 200, inbouwkast en openslaande deuren naar het terras.Beide kamers hebben horren in de ramen. Badkamer : geheel betegeld in Provençaalse stijl met 2 wastafels en stortdouche en toilet. Eventueel een babybed, kinderstoel en aankleedkussen aanwezig. Goed geïsoleerd voor warmte en kou en met vloerverwarming. De naam Paradis komt van Vanessa Paradis de zangeres die opgegroeid is in Plan de la Tour. Ook een waar paradijs voor de echte genieters. Het verwarmde zwembad bereikt u met een kleine trap naar beneden en een mooi betegeld pad. De faciliteiten van landgoed Bon Vivre deelt u met de andere gasten.
Als u van een goed leven en een goede vakantie houdt, bent u bij ons aan het juiste adres, Bon Vivre! Alles is bespreekbaar en er is zeer veel mogelijk. Op verzoek kunnen wij gezellige avonden organiseren met een hapje of drankje en muziek of zelfs een heerlijke maaltijd. Wat dacht u van een gezellige barbecue of een echte franse avond compleet met rose en franse muziek. Zelfs een ontspannende massage, Reiki behandeling of workshops zoals schilderen, pottenbakken, mozaieken zijn vooraf te bespreken en te organiseren. Tevens kunnen broodjes en pizza,s bezorgd worden. Tevens kunnen broodjes en pizza,s bezorgd worden.