Riant app. 68m2 flat SEQUOIA (tegenover EDENVAL) met ruim terras zeezicht.
Eigen parkpl. nr. 139 Ned. TV etc. I.p.v. WIFI hebben wij TV met NEDERLANDSE kanalen.
Cote d'Azur Menton nabij Monte Carlo vindt U het prinsdom met Casino en het prinselijk paleis. In het achterland kunt U na het strand overdag 's avonds eten in de middeleeuwse dorpen die U tegenkomt met ook nog een kasteel uit de 11e eeuw.
Resumerend: Wij vinden deze kust het mooiste gedeelte van de hele Cote d'Azur met als speciale vermelding van Menton de bloemen-riviera, de parel van Frankrijk. Ook wel 'perle de la France' genoemd. Wij hebben vaste klanten die ons als vrienden helpen in die paar weken dat wij er niet zijn. Het is altijd mogelijk dat we U op afspraak ontvangen in DEN HAAG.
U kunt kiezen uit 2 appartementen. EDENVAL is met het zwembad natuurlijk meer kindvriendelijk. Ook is er aan deze weg bij het strand een soort DISNEYPARK (COALAND); leuk voor kinderen.
2026: In de zomer minimaal per 2 weken. Wilt u in de zomer ECHT maar 1 week dan is het € 790,- Datum 18 mei t/m 28 sept. Vakantie weken € 450, - per week zoals herfst en Kerstvakantie. Zomer alleen per 2 weken of meerdere weken € 690,- per week. HELE GEZIN. Max. 5 pers.
- Linnengoed meenemen!
- De klant moet zelf op eigen initiatief een annuleringsverzekering afsluiten.
R. van Bemmelen & secretaresse
