Ons vakantiehuis is onlangs gerenoveerd 2024/2025 en volledig hoogwaardig uitgerust met nieuwe apparatuur. De linkerkant van de woning is niet bewoond of verhuurd. De rechterkant van de woning is in gebruik voor de verhuur en geheel privé met de daarbij behorende tuin, waar meerdere mogelijkheden zijn om de zon of de schaduw op te zoeken.
Het bestaat uit meerdere woonlagen. Eén ruime volledig uitgeruste keuken met daarin koelkast/vriezer combinatie, oven en keramische kookplaat en geïntegreerde vaatwasser. Ruime eettafel en comfortabel zitgedeelte.
Het heeft twee slaapkamers en twee onafhankelijke badkamers met douche en wasmeubel met separaat toilet. Een slaapkamer bevat een tweepersoonsbed van 1.80 x 2.00 m., de andere slaapkamer heeft een stapelbed 2 x 90x2.00 m. en ruimte voor het neerzetten van een babyledikant. Op de slaapkamers is de mogelijkheid om uw kleding op te bergen.
Beddengoed en handdoeken zijn inbegrepen.
Er zijn twee zwembaden een voor de allerkleinste en een zwembad van 7 x 14 meter. 1.20 diep. Het zwembad is geopend vanaf juni tot en met september afhankelijk van het weer. Het zwembad is geheel privé.