In een schitterend gelegen huis in Provençaalse stijl, “Le Mas de Saint Ferreol”, op een terrein van 6500 m2 in één van de mooiste valleien van de Drôme in Zuid Frankrijk, tussen de Alpen en de Provence, vindt u dit comfortabele appartement van ±50m2.
2 personen 50 m2
Prijs per week van €370,- tot €550,-
Appartement Studio ligt aan de westzijde van le Mas de St. Ferréol. U bereikt het appartement via een pad naar een eigen opgang. Vanaf het terras vóór dit ruime en comfortabele appartement heeft u een weids uitzicht op de bergen in de achtergrond. ‘s Avonds kunt u genieten van de prachtige kleuren tijdens de zonsondergang.
Het terras is voorzien van tuinmeubelen en verlichting. U kunt gebruik maken van de stenen barbecue in de noordelijke tuin.
Indeling appartement:
Zitkamer (±15 m2)
Bank, fauteuil, salontafel, bijzettafel, schrijfhoekje, t.v. met satellietontvangst en alle nederlandse zenders, D.V.D.-speler
Eetkeuken (±13m2 )
Voorzien van onder meer vierpits electrische kookplaat, koelkast, combi-magnetron, koffiezetapparaat en waterkoker.Eettafel met 2 zitplaatsen
Slaapkamer (±10 m2)Met twee-persoons bed en hang-legkast.
Badkamer met wastafel en douche
Gang met toilet en inbouwkast
Terras (±10m2 )met houten tuinameubelement. Daarnaast staan er verschillende tuinmeubels tot uw beschikking voor in de grote tuin.
In de slaapkamer ligt zeil op de vloer, in de rest van het appartement liggen plavuizen.Het geheel is voorzien van centrale verwarming.