Chalet


Charmant en zeer comfortabel vrijstaand chalet op 1500 meter eigen grond voor max 7 personen op een van de mooiste plekken in de Franse Alpen met prachtig uitzicht op de Mont Blanc en omliggende bergen. Het huis staat in een heel rustig en doodlopend straatje. Er is ruime en eigen parkeergelegenheid voor 2 auto's voor het chalet. 

Het chalet is in authentieke stijl ontworpen en gebouwd en heeft moderne meubels, stoffering en verlichting. De slaapkamers hebben comfortabele bedden, goed beddengoed en ruime kasten. de 2 badkamers zijn voldoende voor 6-7 personen. De keuken heeft een koffie-cupjes machine en een nieuwe melkschuimer. Alle keukenbenodigdheden zijn aanwezig en er is meer dan genoeg serviesgoed, bestek en glaswerk. 

In de kelder staat een Miele wasmachine en Miele droger. In de garage (die niet gebruikt kan worden voor de auto) is ruim plaats voor jassen, wandelschoenen, ski's en skischoenen.

In de schuur staan stijlvolle ligstoelen en modern tuinmeubilair en er is een hangmat. De 3 mountainbikes kunnen tegen een kleine vergoeding worden gebruikt. 

Het chalet heeft een grote tuin op het zuiden, aan de rand van het bos en ligt in een zeer rustige buurt nabij het dorpje Les Praz. Het centrum van Chamonix ligt op 20 minuten wandelen. Vanuit Les Praz neem je gemakkelijk het beroemde Mt Blanc treintje of richting Zwitserland via Vallorcine of verder het dal in richting Servoz. 

Chamonix is al meer dan 100 jaar het mekka voor skiërs en bergsporters. De skibus vertrekt regelmatig vanaf einde van ons straatje en brengt je naar het busstation bij de Flegere lift en van daar zijn er snelle bussen naar de andere skigebieden zoals de Brevent en de Grand Montet bij Argentiere en natuurlijk naar het liftstation voor de Aiguille du Midi om te gaan skieen op de gletsjer, de Vallee Blanche. Een ander leuk skigebied is in het nabij gelegen Les Houches. Of ga een dagje skieen en lekker lunchen in Courmayeur in Italie, de ingang van de Mt Blanc tunnel ligt op 15 minuten rijden van het huis. 

In de zomer heeft Chamonix veel te bieden voor fietsers, (berg)klimmers en natuurlijk wandelaars (voor bijvoorbeeld de beroemde Tour du Mont Blanc). Er zijn tennisbanen en een 50 meter buitenzwembad en een wellness centrum (allen met uitzicht op de Mt Blanc) op 10 minuten lopen van het huis. 

Off season en buiten de hoogseizoenen wanneer het rustig is in Chamonix en omgeving is het ook heerlijk vertoeven. 

Chamonix heeft winkels voor alle mooie outdoor spullen en er zijn uitstekende supermarkten en speciaalzaken voor de typische Franse lekkernijen. 

Geneve (paar keer per dag vluchten van en naar Schiphol) en Annecy liggen relatief dichtbij en door de tunnel de Mt Blanc ben je in 30 min in het Aosta dal, Turijn is ongeveer 3 uur rijden, Basel ligt op ongeveer 4 uur rijden. Er zijn regelmatig bussen van en naar Geneve vliegveld, dit is goedkoop en snel. Het busstation is in Chamonix Sud. 


Jouw verhuurder, Patricia Lafay & Pieter Dekkers

Krijgt gemiddeld een 9,0
Geverifieerde verhuurder
Reageert gemiddeld binnen 5 uur
Wij zijn Patricia en Pieter, trotse eigenaren van dit familie chalet. Het chalet is in de jaren '80 gebouwd door onze vader, en net als onze ouders zijn wij dol op de bergen, met name in Chamonix. We zijn er zelf vaak, zowel in de zomer als in de winter. Onze passies voor (tour)skiën, wandelen, mountainbiken, klimmen en de Franse keuken komen allemaal samen in Chamonix.


Prijzen & reserveren

Last minute

Binnen 2 weken op vakantie? Dan profiteer je van last minute korting!

Selecteer je aankomst- en vertrekdatum op de kalender.
Selecteer je vertrekdatum.
 Minimaal verblijf  nachten.
Nu nog géén betaling nodig, pas als de verhuurder je reservering accepteert.
Wissen
  • 1 Aankomst- / Vertrekdatum
  • 1 Beschikbaar
  • 1 Geen prijzen beschikbaar
  • 1 Bezet
  • 1 Korting

Toelichting op de prijzen & annuleringsvoorwaarden

Verhuurder brengt de volgende bedragen in rekening, afhankelijk van de datum van schriftelijke annulering door de huurder:
  • Bij annulering tot 90 dagen (exclusief) vóór de aanvang van de huurperiode: kosteloos
  • Bij annulering vanaf 90 dagen (inclusief) tot 42 dagen (exclusief) vóór de aanvang van de huurperiode: 30% van de huurprijs
  • Bij annulering vanaf 42 dagen (inclusief) tot 28 dagen (exclusief) vóór de aanvang van de huurperiode: 50% van de huurprijs
  • Bij annulering vanaf 28 dagen (inclusief) tot 14 dagen (exclusief) vóór de aanvang van de huurperiode: 75% van de huurprijs
  • Bij annulering vanaf 14 dagen (inclusief) vóór de aanvang van de huurperiode: 100% van de huurprijs
Indien de huurder pas op de dag van aanvang van de huurperiode of tijdens de huurperiode meedeelt géén gebruik (meer) van het gehuurde te zullen maken, blijft hij de volledige huurprijs verschuldigd.

Tarieven

Tarieven zijn per verblijf

van
za 24-mei-2025
tot
za 06-sep-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1750,00
Midweek -
Nacht € 250,00
Weekend -
van
za 06-sep-2025
tot
za 29-nov-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1250,00
Midweek -
Nacht € 175,00
Weekend -
van
ma 05-jan-2026
tot
ma 30-mrt-2026
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1850,00
Midweek -
Nacht € 264,00
Weekend -
van
ma 30-mrt-2026
tot
za 30-mei-2026
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1450,00
Midweek -
Nacht € 207,00
Weekend -

Extra's

Hier vind je de eventuele verplichte en optionele bijkomende kosten.

Bedlinnen
€ 27,50
Per persoon per week
Wordt verrekend met de borg.
Borgsom
€ 750,00
Per verblijf
Betalen bij boeking | verplicht
Huisdier(en)
€ 30,00
Per week
Wordt verrekend met de borg.
Servicekosten
€ 200,00
Per verblijf
Wordt verrekend met de borg.
Toeristenbelasting alle leeftijden
€ 5,00
Per persoon
Wordt verrekend met de borg.

Huisregels

  • Inchecken: 16:00
    Uitchecken: 11:00
  • Huisdieren toegestaan
  • Roken niet toegestaan
  • Stiltetijden: 22:00 - 08:00
  • Feesten en evenementen niet toegestaan
  • Kinderen toegestaan
  • Bezoek in overleg
  • Commerciële fotografie in overleg

Locatie & tips

Tips van de verhuurder

Op de zaterdagmarkt koop je heerlijke pastas, gebraden kip, de lekkerste kazen, charcuterie en de beste groenten
Paragliden is populair en bij de juiste termiek zie je ze dan ook geregeld. Boek een privevlucht in duo een instructeur.
Op een van de prachtige wandelpaden met een typische wegwijzer op een van de vele paden in de vallei.

Indeling

Woonkamer
Begane grond
40 m2

Natuursteen

Eethoek / Eettafel

Eetkamerstoelen (6)

Slaapkamer 1
1e verdieping
25 m2

Bed: 1-persoons 190 x 70 cm

Bed: 1-persoons 190 x 70 cm

Tapijt

Slaapkamer 2
1e verdieping
25 m2

Bed: 1-persoons 190 x 80 cm

Bed: 1-persoons 190 x 80 cm

Tapijt

Slaapkamer 3
Begane grond
30 m2

Bed: 1-persoons 190 x 80 cm

Bed: 1-persoons 190 x 80 cm

Tapijt

Badkamer 1
Begane grond
5 m2

Douche

Wastafel (1)

Badkamer 2
1e verdieping
5 m2

Douche

Wastafel (1)

Keuken

Soort: Open

Fornuis: Elektrisch (1 Kookzones/branders)

Afzuigkap


Faciliteiten

Type accommodatie

  • Chalet

Woonoppervlakte

  • 160 m2

Sport & recreatie

  • Bergsport
  • Mountainbiken
  • Tennis
  • Wandelen
  • Wintersport

Populaire thema's

  • Beauty & spa
  • Stedentrip
  • Kindvriendelijk
  • Overwinteren
  • In de natuur
  • Winkelen

Verwarming

  • Electrische verwarming
  • Boiler

Internet, wifi, audio

  • Televisie
  • Wifi
  • Internetaansluiting

Buitenvoorzieningen

  • Buitenverlichting
  • Carport
  • Ligstoel(en)
  • Parasol(s)
  • Parkeerplaats(en) (2)
  • Privé oprit
  • Terras
  • Tuin
  • Tuinstoel(en)
  • Tuintafel(s)
  • Loungeset
  • Schuur
  • Hangmat

Privacy

  • Van buiten zichtbaar
  • Volledige privacy
  • Vrijstaande woning

Faciliteiten

  • Strijkplank / strijkijzer
  • Stofzuiger
  • Wasdroger
  • Wasmachine
  • Hal
  • Beveiligingsinstallatie
  • Bijkeuken / wasruimte
  • Apart toilet
  • Accommodatie op verdieping:

Linnengoed

  • Bedlinnen
  • Handdoeken (1)
  • Keukenlinnen

Games & entertainment

  • (Bord)spellen
  • (Strip)boeken

Wintersport

  • Piste meer dan 100km
  • Skilift meer dan 500m
  • Hoogte boven de 2000m
  • Skiberging
  • Levendige après-ski


€ 1.188,-
per week v.a.
€ 1.188,-
per week v.a.
Aankomst
-
Vertrek Selecteer
  • Géén boekingskosten
  • Je boekt direct bij de verhuurder
  • Trustpilot 15.000+ reviews: 4,8
Je betaalt veilig online

Anderen bekeken ook:

Adembenemend Bergpanorama

Weekprijs v.a. Per nacht € 96,- Weekprijs v.a. € 670,-