Een heerlijk koel verblijf in dit vakantiehuis tijdens de warme zomers. Buitenmuren zijn geisoleerd, waardoor het huis in de winter warm blijft en in de zomer lekker koel. Het uitzicht op de vallei is prachtig en soms zie je de reeen op het land.
In vakantiehuis Lavendel vind je 2 slaapkamers met wastafels, een ruime badkamer met italiaanse douche, een aanrecht met wasmachine en ruime keuken met koelkast, vriezer, elektrisch fornuis, oven, magnetron, afwasmachine en een zithoek met bank en 2 luie stoelen. Er is een televisie met chromecast, muziek/dvd installatie.
Vidal Bezy is van oudsher een gehucht en bestond uit drie huizen. In de middeleeuwen was onze schuur een rustplaats voor paarden. In de oude schouw van het huis staat de datum 1649 gegraveerd. Het geheel zou best eens uit de Romeinse tijd kunnen dateren, toen de bewoners de vallei beneden in de gaten wilden houden. Aan de overkant van de vallei zijn er romeinse opgravingen bij een huis gedaan. De vakantiehuizen liggen op een zeer rustige en stille plek met een spectaculair uitzicht op de vallei vanaf het terras.
Gite Lavendel is een ruim vakantiehuis voor vier personen. Laurier rose is een vakantiehuis voor 6 personen, met 3 slaapkamers. De vakantiehuizen zijn ook samen te boeken! Tot slot in beide huizen is alles op 1 niveau, geen trappen.