Stijlvol ingerichte vakantiewoning met alle luxe die vandaag de dag gevraagd wordt. Veel ruimte voor 3 personen. Woonkamer, volledig ingerichte keuken, luxe badkamer, slaapkamer, exclusief gebruik van verwarmd zwembad, eigen overdekt terras, grote buitenruimte om te zonnen en te relaxen, TV, internet en nog veel meer.

Les Volets Bleus heeft een prachtig uitzicht, ligt in een rustige omgeving en op loopafstand van het prachtige bastide-dorpje Monflanquin.

De gîte is een volledig afgescheiden gedeelte van het huis met een eigen oprit en ingang. Het heeft een aparte woonkamer met zithoek, eettafel en luxe keuken. In de woonkamer is voldoende ruimte om een derde persoon (volwassene, kind of baby) uitstekend te laten slapen.

De keuken is nieuw en heeft alle denkbare apparatuur, zoals inductiekookplaat, heteluchtoven, magnetron, vaatwasser, wasmachine. Vanuit de woonkamer kom je in een kleine gang die toegang geeft tot de badkamer en de slaapkamer. De badkamer is ook vernieuwd en heeft een douche, toilet, badkamermeubel en een designradiator. De slaapkamer heeft een tweepersoonsbed (gescheiden dekbedden mogelijk) en veel kastruimte.

Buiten is een overdekt terras met uitzicht op het heuvellandschap en een groot niet overdekt terras met loungehoek, barbecue en eettafel. Gasten hebben het exclusieve gebruik van het verwarmde zwembad met rondom terras waarop voldoende ligstoelen en parasols geplaatst zijn. Aan de kop van het zwembad kan uit de zon worden gezeten/gelegen omdat daar een groot zonnescherm aanwezig is, of later in de middag door natuurlijke schaduw.

De verhuurder, Marion & Ron

Bij Micazu sinds september 2019

Reageert gemiddeld binnen 1 uur

Wij zijn Marion en Ron Happel en vanaf 2015 zijn wij de trotse eigenaren van Les Volets Bleus. Na een grondige verbouwing en opknapbeurt hebben wij besloten om de gîte te verhuren.
Wij zijn een echtpaar met twee volwassen kinderen. We zijn zelfs al oma en opa. Buiten het seizoen wonen wij in Oegstgeest in Nederland, maar als het voorjaar aanbreekt kunnen wij niet wachten om naar Monflanquin te gaan.
Wij staan klaar om je een onvergetelijk verblijf te geven.

Huurprijs is per week en inclusief wekelijkse schoonmaak, verwarming, beddengoed, handdoeken, badlakens, etc., maar exclusief toeristenbelasting.
Wij vragen een borg van € 250, te betalen bij aankomst.

25-04-2020
03-07-2020
Week € 560,00
Nacht € 80,00
03-07-2020
28-08-2020
Week € 770,00
Nacht € 110,00
28-08-2020
17-10-2020
Week € 630,00
Nacht € 90,00

€ 250,00

Er is veel te zien en te doen in de Lot-et-Garonne. Dit departement staat bekend als een van de meest geliefde vakantiebestemmingen in heel Frankrijk. Naast de vele meren en rivieren, is een groot aantal verschillende bezienswaardigheden te bezoeken.

Zo zijn bezoekjes aan het indrukwekkende kasteel van Bonaguil en het Château de Duras absoluut de moeite waard. Ook een bezoek aan de indrukwekkende Basilique Notra Dame de Peyragude bij Penne-d’Agenais mag je niet missen. Deze indrukwekkende basiliek ligt op een hoge rots boven het plaatsje en staat bekend om haar Romeinsbyzantijnse bouwstijl. De grot van Lastournelle, bij het plaatsje Sainte-Colombe-de-Villeneuve is een leuk uitstapje voor het hele gezin!

In de omgeving van Monflanquin zijn veel leuke steden en dorpen, zoals Bergerac, Monpazier, Pujols, Issigeac. Ook de departementshoofdstad Agen beschikt over een prachtig historisch centrum, waar je gerust enkele uren rond kunt wandelen zonder je te vervelen!

De Lot-et-Garonne grenst aan de Dordogne en al het moois van dat departement is eenvoudig te bereiken. Een bezoek aan Bergerac mag niet worden overgeslagen. Bergerac is een historische stad en heeft een gezellig centrum waarin Cyrano fier zijn neus omhoog steekt.

De Dordogne staat ook wel bekend vanwege haar vele grotten en kastelen. Het gebied kent een rijke geschiedenis, wat terug te zien is in het grote aantal historische bezienswaardigheden. Een van de meest bekende grotten is de grot van Lascaux, met haar prachtige muurschilderingen. Grotten als Gouffre de Proumeyssac, grotte du Grand Roc of de grotten van Maxange zijn ook meer dan de moeite waard om te bezoeken. Het kasteel van Castelnaud, het kasteel van Beynac en het kasteel van Biron zijn slechts enkele voorbeelden van de vele prachtige kastelen die er in deze streek te vinden zijn. Het kasteel van Castelnaud is tevens een museum waar kinderen ook veel plezier hebben.

Wat erg leuk is, is een kanotocht over de Dordogne. Jong en oud kunnen dit uitstekend doen. Veel te zien en op veel plaatsen kun je even stoppen om te eten, drinken of om te rusten en om je heen kijken.

Vergeet dan ook niet het prachtige plaatsje La Roque Gageac te bezoeken. Een van de mooiste dorpjes in Frankrijk, schitterend aan de Dordogne gelegen.

22 m2

Eetkamerstoelen (3)

Slaapkamer

Bed: Lits-jumeaux 200 x 160 cm

6 m2

Föhn

Terrassen

40 m2

Soort: Kitchenette

Fornuis: (4 Kookzones/branders)

  • 45 m2

  • Winkelen

  • Televisiescherm in cm: (82)
  • Nederlandstalige zenders (15)
  • USB-aansluiting

  • Parkeerplaats(en) (1)

  • Badjassen (3)
  • Handdoeken (6)
  • Strandlakens (3)

  • Geen drempels

560,-
560,-