De boerderij is ruim en licht en heeft een prachtige eetkamer met hoge plafonds en een volledig uitgeruste keuken met schuifdeuren van glas naar het terras. Als ze open zijn, voel je je alsof je in de tuin bent terwijl je kookt. De woonkamer heeft een kathedraalplafond en een prachtige open haard. Er is een wasruimte, een wasruimte en een toilet. De hoofdslaapkamer met een tweepersoonsbed heeft een eigen badkamer met bad, douche en toilet, de slaapkamer met een tweepersoonsbed heeft een eigen douche, toilet en kleedkamer, en de slaapkamer met een eenpersoonsbed en een tweepersoonsbed heeft een toilet.
Het huisje heeft een aparte ingang en parkeergelegenheid. De woonkamer heeft prachtige hoge plafonds. Er is een open keuken met ramen van vloer tot plafond die uitkomen op het terras van de gîte en er is een woonkamer. De slaapkamer heeft een tweepersoonsbed. De badkamer heeft een zeer lichte doucheruimte en een apart toilet. De mezzanine herbergt een tweede slaapkamer met twee eenpersoonsbedden.
Grateloup is een klein, rustig dorp gelegen in het zuidwesten van Frankrijk, in het departement Lot-et-Garonne. Op tien minuten rijden van het huis ligt Tonneins, een charmant stadje aan de oevers van de Garonne-rivier dat alle voorzieningen biedt. Hier vind je winkels, bakkerijen, apotheken en alles wat je verder nodig hebt. Het landschap in dit gebied is prachtig. De meeste dorpen liggen aan de oevers van de rivier, met stenen huizen, wijngaarden en velden. Het is een zeer ontspannen en toeristische plek.
Grateloup ligt dicht bij steden zoals Marmande (30 minuten), Villeneuve-sur-Lot (30 minuten), Aiguillon (14 minuten), Agen (40 minuten), Toulouse (1u20) en Bordeaux (1u15). De luchthaven van Bordeaux is 1 uur en 20 minuten rijden, de luchthaven van Toulouse is 1 uur en 40 minuten en de luchthaven van Agen la Garenne is 50 minuten rijden.
Domaine Ghislane bestaat uit een gerenoveerd boerderijhuis met een gîte en een zwembad met een prachtig uitzicht op het omliggende landschap.
Lafitte sur Lot, aan de oevers van de Lot tussen Tonneins en Villeneuve-sur-Lot De Pruimenboerderij en het Museum. De aankomst gebeurt door de pruimenboomgaard over te steken, die volledig verandert afhankelijk van de seizoenen. Wit als sneeuw in de lente, daarna felgroen en gevuld met paarse pruimen in de zomer. Voor jong en oud is er ook het maïsdoolhof, geopend van juli tot augustus en wat een avontuur!
Historisch centrum van Clairac. Net als veel kleine stadjes aan de oevers van de Lot heeft Clairac zijn eigen strand. Maar het brengt ook de mooiste vakwerkhuizen van de regio samen, evenals de kerk van Saint-Pierre-ès-Liens, bekend om zijn opmerkelijke butler.
In Clairac is het meer van Latapie een vismeer. Het ligt in het hart van het platteland, tussen landbouwvelden en weiden, in de Val de Garonne. Deze landelijke omgeving is erg aangenaam voor een vistrip of een wandeling.
Het gemeentelijk strand van Clairac is een zwemplaats op de parkeerplaats, gelegen bij het recreatiecentrum en voldoet aan Europese normen. Toegang tot het strand is het hele jaar door gratis en zwemmen wordt in de middagen van juli en augustus begeleid voor het welzijn van iedereen. Een strandwacht, een supervisor die de BNSSA beheert, houdt toezicht op de veiligheid van alle zwemmers.
In Sainte-Colombe de Villeneuve in de Lot-et-Garonne ontdek je een toevluchtsoord van schoonheid en frisheid onder een groene omgeving en een blauwe lucht: de grot van Lastournelle is een parel van Aquitanië in de vallei van Lot. De Lastournelle-grot werd in 1878 ontdekt dankzij boeren die een put groeven om water te vinden; ze vonden geen water maar een ondergronds wonder. Toeristische locatie gelegen in het gebied van de Vallée du Lot van Villeneuve, aangeduid als Pays d'art et histoire.
Tonneins geniet van een rijk historisch erfgoed en een opmerkelijke natuurlijke omgeving. Tijdens uw bezoek kunt u de kades met uitzicht op de Garonne op een goede twintig meter afstand niet missen. Een prachtig uitzicht opent zich voor je en de wandeling belooft aangenaam te worden. De religieuze gebouwen hebben ook leuke verrassingen voor je in petto. De kerk van Notre-Dame dateert uit de negentiende eeuw, evenals de kerk van Saint-Pierre. Je kunt niet naar Tonneins gaan zonder de beroemde Tonneins-ham te proeven. Geheime recepten en felicitaties van de koninklijke familie hebben zijn adellijke brieven gegeven aan deze specialiteit, die vandaag de dag nog steeds erg populair is.
Je kunt de Gorry Mill niet missen. Gelegen op een heuvel op een hoogte van 162 meter, is het van verre te zien. Bereikbaar via een klein pad, domineert het de Vallei van de Garonne en kijkt op dezelfde heuvel uit op de molen van Roujol. Gebouwd in 1808, zoals aangegeven door de inscriptie boven de deur, was de Gorry-molen nog in bedrijf toen deze in 1932 door brand werd verwoest.