Les Combes - 4 personen

Les Combes is een dubbel geschakeld vakantiehuis bestaande uit een oud en nieuw gedeelte.
Deze advertentie betreft het nieuwe gedeelte. Dit nieuwe gedeelte is met liefde en passie gebouwd in 2000 als onze woning voor het leven in Frankrijk.

Een prachtige combinatie van oude balken plafond en moderne keuken, een sfeervolle woning!!
Vanuit de  entree met luifel aan de voorkant van het huis, komt u in de centrale hal met toilet, open trap en een doorgang naar het woongedeelte met open Amerikaanse keuken. De woonkamer heeft een grote eettafel, zithoek, open haard en een TV met Nederlandse zenders.Daarnaast is er een bijkeuken met vaatwasser, combi-magnetron, koelkast met vriesvak  en wasmachine.
Op de bovenetage vindt een een zeer ruime slaapkamer met tweepersoonsbed met aaneengesloten 2e slaapkamer (1x éénpersoonsbed) en luxe badkamer met bad, douche en toilet. Op de overloop bevinden zich 2 éénpersoonsbedden.
De woning heeft een eigen terras en zitgedeelte buiten. Er is een mooi gemeenschappelijk zwembad van 8x4 m met een romaanse trap. Rondom het zwembad ligt een terras met ligstoelen en parasols.

De verhuurder, Nico

Advertentie online sinds december 2019

Reageert gemiddeld binnen 5 uur
Mijn naam is Nico van der Hulst en ben eigenaar van domein Les Combes sinds 1998. Sindsdien is er een hoop verandert. De oude woning oud 1800 heb ik compleet gerenoveerd en vergroot. Vervolgens heb ik er een nieuw huis tegenaan gebouwd en een mooi zwembad gemaakt.

Indien huurder om welke reden dan ook het gehuurde op de afgesproken datum niet kan, wil of zal aanvaarden, dient hij verhuurder hiervan onmiddellijk in kennis te stellen. Een telefonische mededeling hiervan dient altijd schriftelijk of per email te worden bevestigd aan verhuurder.Indien de huurder de overeenkomst annuleert in de periode tot 6 weken vóór de begindatum van de huurperiode, blijft huurder 35% van de huurprijs verschuldigd; bij annulering binnen 42 dagen tot aan de begin datum van de verhuurperiode is de huurder de gehele huursom, dus 100% van de huurprijs verschuldigd.

za 27-apr-2024
za 15-jun-2024
Week € 544,00
Nacht € 77,00
za 15-jun-2024
za 29-jun-2024
Week € 791,00
Nacht € 112,00
za 29-jun-2024
za 24-aug-2024
Week € 1088,00
Nacht € 155,00
za 24-aug-2024
Week € 791,00
Nacht € 113,00
zo 29-dec-2024
Week € 539,00
Nacht € 77,00

€ 300,00

Frayssinet is een klein dorpje met ongeveer 300 inwoners, gelegen in de nog ondoordrongen natuur aan de rand van het Regionaal Parc Naturel Des Causses Du Quercy, tussen de Lot en de Dordogne in.
U gaat een aantal jaren terug in de tijd als u naar dit gebied op vakantie komt.

Let ook op dat niet alles op tijd en op afspraak geregeld wordt, ze leven op de bekende franse rustige manier. Zo zijn de winkels vaak gesloten tussen 12.00 en 14.00 uur.
Zowel de beroemde abdij als de stokerij van de bekende brandewijn "La Vieille Prune" zijn een bezoekje waard. Iedere vrijdagmorgen is hier een gezellige markt, waar tal van streekproducten worden aangeboden. Half juli barst het jaarlijkse jazz-festival los, waarbij overal op straat bandjes optreden.
Dit zeer pittoreske middeleeuwse stadje met prachtige gevels is de meest bezochte stad van de Dordogne. De oude stadskern is een voetgangersgebied met vele winkeltjes en restaurantjes. Een aanrader is een bezoek op een zomeravond. Diverse straatartiesten vertonen hun kunsten op de sfeervol door gaslantaarns verlichtte binnenplaatsjes.
Cahors is een gezellige marktstad die vooral bekend is vanwege zijn wijnen. Het is de hoofdstad van departement Lot. De stad ligt aan de rivier de Lot en was vroeger daardoor makkelijk te verdedigen hetgeen in de Honderdjarige oorlog ook nodig was, omdat de Engelse de stad graag wilden innemen. Hiervoor waren er diverse belegeringen. Van deze belegeringen zijn diverse sporen terug te vinden in de vorm van borstweringen, vestingtorens en verdedigingstorens. Er is ook een hele interessante oude brug, de Valantre brug, uit de 14de eeuw, een van de weinig bewaard gebleven bruggen. Naast de brug bevinden zich een drietal torens vanaf waarvandaan projectielen konden worden afgeschoten.
U gaat met de trein de grotten in, en voert u naar een andere wereld ondergronds. U zult verrast zijn van de schoonheid. De ondergrondse kamers zijn meer dan 60 meter hoog, en door de kalkafzettingen op de stenen zult u fantastische dieren aantreffen (draak, olifant, reuzenspin) tijdens uw wandeling. Tevens is er ook een ruimte versierd met Black Light, als een verzonken stad. Lacave is een grot die ontdekt moet worden door het gehele gezin.
In de omgeving van Cahors treft u heel wat wijngaarden aan. Dit gebied staat bekend om zijn 'vin noir'; zware dieprode wijnen. Het gebied van de Cahors is het oudste wijngebied van Frankrijk.Het was eeuwenlang de beroemdste en meest gevraagde wijn uit Frankrijk. De gehele streek van Cahors tot Fumel, langs de oevers van de rivier de Lot, herbergt zeer vele wijnboeren, die allen een redelijke tot uitstekende Cahors produceren.
Zelfs Prins Hendrik van Denemarken heeft hier een eigen wijn-chateau waar men Cahors kan kopen. Vooral het zeer aangename klimaat van de streek; natte lente, warme zomer en droge herfst, en de steenachtige grond geven de kwaliteit aan de wijnstokken. Deze rivier de Lot zorgde er vroeger voor dat de wijnboeren zelf in staat waren, ondanks tegenwerking van de Bordeaux - boeren, in Bordeaux de wijn te verschepen naar Engeland, waar de Cahors beter bekend is als "Black Wine".
Heden ten dage beslaat het wijngebied ongeveer 4450 ha, goed voor 212.800 HL wijn in 2002. Jonge gedronken is Cahors aromatisch en fruitig, heerlijk bij kaas, foie gras of gegrild vlees. Cahors van 5 jaar en ouder is een heerlijke wijn om zo te drinken bij een knapperend haardvuur De ideale drinktemperatuur is 16 graden.

40 m2

Natuursteen

Privacy: Gezamenlijk zwembad

  • 110 m2

  • Bergsport

  • Roken toegestaan
  • Accommodatie op verdieping: (4)

€ 539,-
€ 539,-