La Source du Pech is een charmant vakantiehuis nabij het gezellige stadje Gourdon in de prachtige regio de Lot in Zuid-West-Frankrijk. Dit sfeervolle huis biedt plaats aan 6 personen en is ideaal voor gezinnen, vrienden of stellen die op zoek zijn naar rust, comfort tijdens hun vakantie. De ligging op een royale kavel van 17.000 m² geeft een gevoel van privacy en ruimte, met een heerlijk uitzicht over het aangelegde meertje en over het groene Franse platteland.
Binnen vind je een comfortabele en woonruimte en alle moderne voorzieningen die je nodig hebt. Het huis beschikt over 3 slaapkamers en 2 badkamers (foto’s volgen nog), waaronder een slaapkamer met badkamer op de begane grond. De open keuken is volledig uitgerust met een koelkast, magnetron, vaatwasser, koffiezetapparaat (filter en Senseo), broodrooster en waterkoker, zodat koken en samen eten een plezier wordt. Twee toiletten en twee badkamers.
Het buitenleven staat centraal bij La Source du Pech. In de ruime tuin met een prachtig aangelegd meertje geniet je van zonovergoten terrassen, een gezellige barbecue, parasols en comfortabele ligstoelen rondom het privé-zwembad (7 x 3 m, diepte 1,50 m) met beveiligingsalarm, ideaal om te ontspannen met een boek, een glas wijn of een verfrissende duik op warme dagen. Er is een overdekt terras met een tafel, stoelen en er is zelfs een jeu de boules-veld voor gezellige middagen in de schaduw. De eigenaar woont zelf verderop het terrein en die zal alle privacy respecteren. Houd er verder rekening mee dat indien u met kinderen komt, dat zij een zwemdiploma hebben i.v.m. het meertje. Er kan niet gezwommen worden in het meertje.
De ligging is ideaal. Op korte afstand vind je al een eerste dorpje met bakker en supermarkt op ongeveer 1,5 kilometer en gezellige restaurants op circa 2 kilometer. De omgeving van Gourdon staat bekend om haar middeleeuwse dorpjes, levendige markten, prachtige natuur en rijke cultuur. Maak mooie wandelingen door het landschap, bezoek lokale wijnhuizen of breng een dag door aan de rivier de Lot, waar je kunt kanoën of picknicken in de natuur.