Maison Gramat
Maison Gramat is een zeer groot vakantiehuis voor 10 personen met een zeer grote tuin. Het huis met haar privé-zwembad is gelegen aan de rand van het Middeleeuwse stadje Gramat. Houdt u er rekening mee dat het vakantiehuis tegenover supermarkt Leclerc ligt, het voordeel is dat u zo uw boodschapjes kunt doen, maar het nadeel is dat er overdag wel verkeer is. De tuin is wel zo groot dat u ook rustige plekjes in de tuin kunt vinden. Het vakantiehuis is vooral geschikt voor groepen en of twee gezinnen die het interieur niet zo belangrijk vinden (authentiek en sober ingericht).

Maison Gramat heeft een grote woonkamer, eetkamer en biljartkamer. De woonkamer is voorzien van TV, DVD en een stereo-installatie. De keuken is uitgerust met een Amerikaanse koelkast, fornuis, oven, magnetron, elektrisch keukengerei en een vaatwasser. Tevens is er een wasmachine, stofzuiger, strijkijzer en strijkapparaat.

Slaapkamers/badkamers
In totaal zijn er 5 slaapkamers, drie met een tweepersoonsbed en twee met 2 enkele bedden. Er is een volledige badkamer met douche en bad en daarnaast nog een eenvoudig douchevertrek. In totaal zijn er 3 aparte toiletten.

BuitenHet park van meer dan
een hectare bestrijkt de gehele tuin rondom het huis. In het park ligt het privé-zwembad met een grootte van 10 x 5 meter met alarm, waar het heerlijk zonnen is. U ligt er volledig privé, zodoende kunt u genieten van de vrijheid en de ruimte die dit huis u bieden.

Maison Gramat ligt op slechts 3 kilometer van een meertje en op 10 km afstand van een rivier. Het centrum van de stad is slechts 2 kilometer en het prachtige Rocomadour is 8 kilometer rijden. In de omgeving zijn vele kleine restaurantjes waar je goedkoop en heerlijk kunt eten. In de zomermaanden zijn er overal dorpsfeesten en de welbekende “vide greniers” en “brocantes” te bezoeken. Rocamadour is een bekende toeristische trekpleister met veel bezienswaardigheden en activiteiten voor jong en oud.

Er is veel te doen in de omgeving van Maison Gramat. Zwemmen kan in de rivieren de Lot, Dordogne en de Céle. Verder kanovaren, een bezoekje aan de grotten van Padirac, grotten van Peche Merle, het openluchtmuseum met buitenactiviteiten, etc.Aan de rivier van de Dordogne ligt het prachtige strand Gluges. Een bewaakt (kiezel)strand, gratis toegankelijk, met uitzicht op de prachtige rotswanden aan de Dordogne.

30-03-2019
20-04-2019
Week € 660,00
Nacht € 94,00
20-04-2019
04-05-2019
Week € 880,00
Nacht € 126,00
04-05-2019
25-05-2019
Week € 660,00
Nacht € 94,00
25-05-2019
22-06-2019
Week € 715,00
Nacht € 102,00
22-06-2019
Week € 880,00
Nacht € 126,00
06-07-2019
Week € 1430,00
Nacht € 204,00
06-07-2019
Week € 1650,00
Nacht € 236,00
Week € 2310,00
Nacht € 330,00
Week € 1650,00
Nacht € 236,00
Week € 770,00
Nacht € 110,00
Week € 660,00
Nacht € 94,00
02-11-2019
Week € 605,00
Nacht € 86,00
02-11-2019
21-12-2019
Week € 550,00
Nacht € 79,00

€ 500,00
€ 100,00
€ 50,00
Per item
€ 10,00
€ 35,00

Bij Micazu sinds november 2013

(08-2015) Beste Lydia,

wij hebben een zeer goede vakantie gehad.
Het huis,de tuin en het zwembad waren prima.
De service van R. Gaudin was ook prima -als er iets was kwam er een klusjesman of we konden naar zijn winkel om nieuw te halen.
Verbeterpunt : het zou prettig zijn als er internet verbinding zou zijn.

fam.B

(07-2015) Hallo Lydia,

Nou namens mij en mijn 7 huisgenoten (helaas waren er 2 afgehaakt) een dikke pluim.
We waren erg tevreden en hebben super genoten. Toch altijd spannend de
laatste meters naar zo een huis omdat je nooit weet wat je aantreft.
Was niet helemaal duidelijk dat we ons moesten melden bij de supermanché
(Leclerc) die er tegenover zit maar na een paar belletjes zijn we eruit gekomen. Misschien handig dit via de mail of de beschrijving al aan te geven.
Na aanmelding een rondleiding gekregen maar helaas in ons Frans niet al te best en was het Engels van des betreffend persoon ook niet erg breed maar met gebaren en kreten kom je een heel eind .. Vol verbazing zijn we rond geleid met een glimlach van oor tot oor want het huis was toch wel boven verwachtingen.

Helaas was de elektrische poort na de eerste nacht defect waardoor we de zondag niet van het erf af konden maar met mooi weer en een zwemband hebben we ons die dag ook kostelijk vermaakt.

Vanaf het terras nog een heuse onweersbui meegemaakt waarbij zelfs heel Gramat zonder stroom kwam te zitten maar er ook al snel weer stroom was. Had natuurlijk ook wel weer wat.

De matrassen vielen niet bij iedereen in de smaak maar dat is denk ik ook te persoonlijk. Verder zou een hangmat in de tuin leuk zijn en andere toevoegingen in de tuin maar dat behoort allemaal bij de overbodige luxe ..

Ik heb vele foto's, zal binnenkort nog wel even kijken of ik een paar goeie en mooie foto's kan sturen.

Mvg,

Sietske B., ook namens de andere vakantiegangers.

(09-2014) BesteLydia,

Inmiddels zijn we al weer een paar dagen in gramat en tot heden nog geen minuut spijt van onze keuze om hier naartoe te gaan.
Maar laat ik beginnen met jullie te bedanken voor de enorme verrassingen van twee rijk gevulde manden met lokale producten.
Dank hiervoor!
Zoals je bemerkt hebben ze inmiddels ook wifi in het huis, waardoor ik je deze mail kan sturen en vertellen dat je ons ook nu weer niet hebt teleurgesteld met de keuze van het huis. We waren er op voorbereid dat we aan een doorgaande weg zaten en tegenover de supermarkt, maar al met al valt het reuze mee qua geluiden van auto's en winkelwagentjes.
Een fantastisch huis, groot en van alle gemakken voorzien en dicht bij het dorpje zelf om zo heerlijk te voet een terrasje of restaurant te bezoeken.
Hier houden we het de komende weken nog wel even vol :-)

Groet vanuit een zeer zonnig gramat.
Joyce

Eetkamerstoelen (7)

Bed: 2-persoons

Dekens

Bed: 2-persoons

Dekens

Dekens

Kledingkast(en) (1)

Bed: 1-persoons

Bed: 1-persoons

Bed: 1-persoons

Bed: 1-persoons

  • 120 m2

  • Kinderbed (2)

  • Tuinstoel(en) (10)

  • Biljart- / snookertafel

75,-
75,-