Genieten van het échte Franse leven
Schitterend, rustig gelegen vierpersoons vakantiehuis (80m2) met veranda, privé zwembad en ruim zonneterras. Mooi uitzicht over de bossen van de Lot (ZW-Frankrijk). Grote tuin met verschillende zitjes om heerlijk te zonnen, ontspannen of een boek te lezen.

Natuur en cultuur
Les Tulipes ligt dichtbij schilderachtige middeleeuwse stadjes zoals Les Arques, Albas, Puy l'Eveque en Montcuq, waar in het hoogseizoen van alles wordt georganiseerd. Denk aan muziek-events, markten, brocantes, wijnproeverijen, eetfestijnen e.d.

Het levendige dorp Prayssac met restaurants, winkeltjes, bakkers en een geweldige streekmarkt is op 7 autominuten bereikbaar. Wandelen of fietsen in de prachtige natuur doe je zo vanuit het huis!

Een top-bestemming voor de natuurliefhebber die van rust houdt, maar die ook graag geniet van de boeiende cultuur en keuken van deze streek.

Het huis
Het vakantiehuis heeft twee comfortabele slaapkamers, een badkamer met ligbad en douche en een volledig uitgeruste keuken. Het zal je aan niets ontbreken.​ Via de openslaande deuren bereik je het overdekte terras. Je kan dus altijd buiten eten en genieten.

Wat kan je er doen?
Bezoek een van de prachtige stadjes aan de rivier de Lot. Ontspan in de tuin, of ga lekker wandelen, kajakken of fietsen.

​Ontdek Cahors, met de beroemde 14e eeuwse 'Pont Valentré' en proef de heerlijkste gerechten en wijnen uit de streek.

Goed om te weten
  • Het verblijf is 'adults only' dat betekent dat Les Tulipes alleen gasten van 18 jaar en ouder ontvangt.
  • De eigenaren op hetzelfde terrein (1,2 ha). Ze gunnen je alle privacy, maar zijn er wel als je iets wilt vragen of hulp nodig hebt. Het zwembad is privé voor de gasten.
  • Honden zijn helaas niet toegestaan.
  • Les Tulipes is een 'niet roken' accommodatie.
  • De minimale verblijfsduur is 7 nachten. Wisseldag is zondag. Aankomst is mogelijk vanaf 16.00 uur. Het vakantiehuis moet uiterlijk om 10.00 uur verlaten worden op de dag van vertrek.

De verhuurder, Arno en Maud

Advertentie online sinds januari 2023

Reageert gemiddeld binnen 2 uur

'Dankzij het werk van Arno hadden we het geluk om op verschillende plekken in Europa en Azië te mogen wonen. Waar zouden we ons uiteindelijk settelen? In 2020 vielen we als een blok voor de Lot in Frankrijk. Deze omgeving heeft het allemaal: prachtige natuur, cultuur, rust en ruimte. Eerlijk eten, een fantastisch klimaat en middeleeuwse stadjes om verliefd op te worden. Nieuwsgierig naar ons droomhuis en het échte Franse leven? Je bent van harte welkom!'

Klik op de groene button om je reservering te starten. Nog geen betaling nodig.

Verhuurder brengt de volgende bedragen in rekening, afhankelijk van de datum van schriftelijke annulering door de huurder:
  • annulering meer dan 3 maanden voor de aanvang van de huurperiode: kosteloos
  • annulering tussen de 90e en de 60e dag voor de aanvang van de huurperiode: 25% van de huurprijs
  • annulering tussen de 59e en de 30e dag voor de aanvang van de huurperiode: 50% van de huurprijs
  • annulering minder dan 30 dagen voor de aanvang van de huurperiode: 100% van de huurprijs

zo 02-jul-2023
zo 27-aug-2023
Week € 1500,00
Nacht € 214,00

€ 500,00

40 m2

Eetkamerstoelen (4)

15 m2

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

15 m2

Bed: 2-persoons 200 x 180 cm

10 m2

  • 80 m2

  • Adults only

  • Televisiescherm in cm: (1)

  • Tuinstoel(en) (12)
  • Tuintafel(s) (3)

€ 1.500,-
€ 1.500,-