Genieten van het échte Franse leven
Schitterend, rustig gelegen vakantiehuis (80m2) met veranda, privé zwembad en ruim zonneterras. Mooi uitzicht over de bossen en een van de valeien van de Lot (ZW-Frankrijk). Grote tuin met verschillende zitjes in zon of schaduw om heerlijk te ontspannen of een boek te lezen.

Natuur en cultuur
Les Tulipes ligt dichtbij schilderachtige middeleeuwse stadjes zoals Les Arques, Albas, Puy l'Eveque en Montcuq, waar in het hoogseizoen van alles wordt georganiseerd. Denk aan muziek, markten, brocantes, wijnproeverijen, eetfestijnen e.d.

Het levendige dorp Prayssac met restaurants, terrasjes, winkeltjes, en een geweldige streekmarkt is op 7 autominuten bereikbaar; de bakker vind je op 3 minuten afstand. Wandelen of fietsen in de prachtige natuur doe je zo vanuit het huis!

Een heerlijke bestemming voor wie van natuur, rust en ruimte houdt, maar wie ook geniet van de boeiende cultuur en keuken van deze streek.

Het huis
  • Het vakantiehuis heeft een comfortabele slaapkamer met hoog balkenplafond en veel kastruimte, een badkamer met ligbad en douche en een volledig uitgeruste keuken. Het zal je aan niets ontbreken.​
  • In de woonkamer vind je een fijne zithoek met flatscreen tv (Samsung the frame) om je favoriete tv-programma's te streamen; of maak gebruik van het Netflix account van de eigenaren. Er is een goede wifi-verbinding (glasvezel).
  • Via de openslaande deuren bereik je het overdekte terras. Je kan dus altijd buiten eten en genieten.

Bezoek een van de prachtige stadjes aan de rivier de Lot. Ontspan in de tuin, of ga lekker wandelen, kajakken of fietsen.

​Ontdek Cahors, met de beroemde 14e eeuwse 'Pont Valentré' en proef de heerlijkste gerechten en wijnen uit de streek.

Goed om te weten
  • De eigenaren wonen op hetzelfde terrein (1,2 ha). Ze gunnen je alle privacy, maar zijn er wel als je iets wilt vragen of hulp nodig hebt. Het zwembad is privé voor de gasten.
  • Huisdieren zijn niet toegestaan.
  • Les Tulipes is een 'niet roken' accommodatie.
  • De minimale verblijfsduur is 7 nachten.
  • Wisseldag is zondag. Inchecken vanaf 16.00 uur; uitchecken voor 10.00 uur.
  • Uit respect voor de natuur stilte tussen 22:00 uur en 09:00 uur.

De verhuurder, Arno en Maud

Advertentie online sinds januari 2023

Reageert gemiddeld binnen 1 uur
'Op onze zoektocht naar een fijn vakantiehuis, vielen we als een blok voor de Lot in Frankrijk. Deze omgeving heeft het allemaal: prachtige natuur, cultuur, rust en ruimte. Eerlijk eten, een fantastisch klimaat en middeleeuwse stadjes om verliefd op te worden. Nieuwsgierig naar ons droomhuis en het échte Franse leven? Je bent van harte welkom!'

Annuleringsvoorwaarden
Verhuurder brengt de volgende bedragen in rekening, afhankelijk van de datum van schriftelijke annulering door de huurder:
  • annulering meer dan 3 maanden voor de aanvang van de huurperiode: kosteloos
  • annulering tussen de 90e en de 60e dag voor de aanvang van de huurperiode: 25% van de huurprijs
  • annulering tussen de 59e en de 30e dag voor de aanvang van de huurperiode: 50% van de huurprijs
  • annulering minder dan 30 dagen voor de aanvang van de huurperiode: 100% van de huurprijs
Aanbetalingen
  • 20% binnen 5 dagen na boeking.
  • 80% 6 weken voorafgaand aan boeking.

zo 20-aug-2023
zo 11-aug-2024
Week € 1750,00
Nacht € 250,00
zo 11-aug-2024
zo 25-aug-2024
Week € 1750,00
Nacht € 250,00

€ 500,00

40 m2

Eetkamerstoelen (4)

Slaapkamer
15 m2

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

10 m2

  • 80 m2

  • Adults only

  • Televisiescherm in cm: (1)

  • Tuinstoel(en) (12)
  • Tuintafel(s) (3)

€ 1.750,-
€ 1.750,-

Joie de vivre

9,6
Vanaf per nacht € 221,- per week € 1.545,-