Pontalvié
71,- nachtprijs vanaf (o.b.v. 1 week)

Pontalvié

Het oude gedeelte van dit mooie vakantiehuis is volledig gerestaureerd en er is een enorm nieuw deel aangebouwd met 6 meter hoge plafonds en heeft een design inrichting. Deze inrichting is met zorg uitgezocht om een zo comfortabel mogelijke vakantievilla te maken waar iedereen zich thuis voelt. De hoofdslaapkamer heeft een eigen luxe badkamer met Victoriaans bad, dubbele wasbak, toilet en douche, de 2 andere slaapkamers delen een badkamer met douche en wasbak. 2e Separaat toilet. Volledig ingerichte keuken met Amerikaanse ijskast, afwasmachine. Bijkeuken met wasmachine. Deur naar terras voor het huis met eettafel. Ruime zitkamer met open haard en grote schuifpuien, open trap naar de mezzanine met leeshoek, bank en TV. Toegang tot de slaapkamers. 2 Slaapkamers met een tweepersoonsbed. 1 Slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden. Het huis is grotendeels van hout, voorzien van hoge plafonds en heel veel licht en schuifpuien. Klein terras op het Oosten, groot en gezellig terras op het pal Zuid. Het terras aan de voorzijde van het huis ligt op het noord westen en is ideaal voor die heerlijke zwoele avonden. Het huis is voorzien van goede bedden, makkelijke banken en voldoende zit- en zon mogelijkheden om het huis en bij het zwembad. De keuken en de woon/eetkamer zijn voorzien van vloerverwarming, de slaapkamers zijn voorzien van radiatoren. Er is ook een open haard. Het huis is ook tijdens de koudere maanden heel comfortabel door de verwarming en open haard.

Overdekt gazebo of zwembadhuisje met buitendouche en zitbankjes voor de noodzakelijke uurtjes leesplezier. Flinke eettafel buiten en voldoende schaduw zodat het er altijd wel ergens lekker toeven is. Mooi privé zwembad van 10 x 5m - 1.60m diep.

Vanuit het huis en zwembad heb je een prachtig rustig uitzicht over de rollende groene heuvels van de Bouriane regio in Le Lot. Aan de overkant van het weggetje is een klein stroompje, La Masse, waarin heerlijk gevist kan worden en waar een overvloed aan vlinders is te bewonderen. Een kleine (fiets)tocht naar het dorp Cazals voor het brood en een biertje is aan te raden. In de directe omgeving zijn talloze gezellige markten en zeker in de zomermaanden zijn er ook locale boeren- marktjes her en der. De omgeving kent vele heerlijke adresjes om te eten en wijntjes te proeven.

U mag gebruik maken van onze fietsen.

De verhuurder, Louise

Bij Micazu sinds mei 2014

Wij hebben dit huis 10 jaar geleden gekocht en hebben het verbouwd tot een gezellig, knus huis van alle gemakken voorzien. Vele, vele zomers al genieten wij van de marktjes, de wandelingen, het heerlijke eten en alle seizoenen van deze mooie streek.

  • Per nacht (o.b.v. 1 week):
  • € 71,-
  • € 107,-
  • € 179,-
  • € 264,-
Kies je aankomstdatum
Kies nu je vertrekdatum
juli 2018
26 1
27 2 3 4 5 6 7 8
28 9 10 11 12 13 14 15
29 16 17 18 19 20 21 22
30 23 24 25 26 27 28 29
31 30 31
augustus 2018
31 1 2 3 4 5
32 6 7 8 9 10 11 12
33 13 14 15 16 17 18 19
34 20 21 22 23 24 25 26
35 27 28 29 30 31
september 2018
35 1 2
36 3 4 5 6 7 8 9
37 10 11 12 13 14 15 16
38 17 18 19 20 21 22 23
39 24 25 26 27 28 29 30
oktober 2018
40 1 2 3 4 5 6 7
41 8 9 10 11 12 13 14
42 15 16 17 18 19 20 21
43 22 23 24 25 26 27 28
44 29 30 31
november 2018
44 1 2 3 4
45 5 6 7 8 9 10 11
46 12 13 14 15 16 17 18
47 19 20 21 22 23 24 25
48 26 27 28 29 30
december 2018
48 1 2
49 3 4 5 6 7 8 9
50 10 11 12 13 14 15 16
51 17 18 19 20 21 22 23
52 24 25 26 27 28 29 30
53 31
× Selectie wissen Boek nu

Huurprijzen zijn excl 95,00 schoonmaakkosten en eventueel 12,50 huur linnengoed per persoon.
Centrale verwarming is beschikbaar, we rekenen 3,75 met m3 gas in de maanden october -> mei.
Waarborgsom is 300,00. Onze NL beheerder woont vlakbij en is u graag van dienst.

Periode Nacht Weekend Midweek Week Korting Minimaal verblijf
15-07-2018 - 22-07-2018 € 179,00 - - € 1250,00 - 7 nachten
05-08-2018 - 12-08-2018 € 264,00 - - € 1850,00 - 7 nachten
02-09-2018 - 30-09-2018 € 107,00 - - € 750,00 - 7 nachten
30-09-2018 - 22-12-2018 € 71,00 - - € 500,00 - 7 nachten
22-12-2018 - 05-01-2019 € 107,00 - - € 750,00 - 6 nachten
05-01-2019 - 28-04-2019 € 71,00 - - € 500,00 - 6 nachten

Services

Bedlinnen € 12,50 Per persoon Betalen bij boeking | optioneel
Borgsom € 300,00 Per verblijf Betalen bij boeking | verplicht
Eindschoonmaak € 95,00 Per verblijf Betalen bij boeking | verplicht
Energiekosten toeslag winter € - Naar verbruik Wordt verrekend met de borg.
Huisdier(en) € 50,00 Per verblijf Betalen bij boeking | verplicht

Omgeving & locatie

Goed ingerichte stijlvolle woonkamer met glazen puien rondom, uitzicht op de tuin en terras aan de voorkant. Gezellige zithoek bij de openhaard, eettafel met 6 stoelen. Leeslampen op bijzettafels. Open trap naar de mezzanine (35m2)met TV hoek, boekenkasten en een enorme verzameling DVD's. Lekkere bank bij de TV. Vanaf de mezzanine deuren naar alle slaapkamers en apart toilet, deur naar enorm pal zuid gelegen teras met grote eettafel en 6 buitenstoelen. Prachtig uitzicht over de groene heuvels.

  • 60 m2
  • Granito / beton
  • Eetkamerstoelen (6)
  • Bank 2.5 zits (1)
  • Fauteuil(s) (2)

Sfeervolle ouderslaapkamer onder de oude, schuine balken. Voorzien van 2-persoons bed met 2 aparte dekbedden en voldoende kussens. Nachtkastjes met leeslampen. Kledingkast, 2 extra stoelen (voor om de eettafel, dus 8-persoons)en 2 ramen. Knusse kamer met veel sfeer. Houten vloer met wit kleed en groot Pendleton Indianen kleed op het bed. Verwarming door middel van radiatoren. Gelegen aan de ouderbadkamer met eigen toilet, bad, douche en wasbakken.

  • 24 m2
  • Vloerdelen
  • Bed: 2-persoons 200 x 180 cm
  • Dekbedden (2)
  • Kledingkast(en) (1)
  • Zitje

2e Slaapkamer met een dubbel bed voorzien van 2 dekbedden. Flinke kledingkast met hang en leg mogelijkheden. Raam naar achterzijde van het huis, deur naar de tussen gelegen douche met wasbak. Op de kamer staat een oud frans kinderbedje van 1.30 x 60 cm. Geschikt voor een baby of peuter (omdraaien naar de muur zodat er een 'box' ontstaat. Niet echt geschikt om lange tijd in te slapen, maar voor een paar nachtjes prima.

  • 16 m2
  • Vloerdelen
  • Bed: 2-persoons 200 x 160 cm
  • Dekbedden (2)
  • Kledingkast(en) (1)

Gezellige slaapkamer voorzien van 2 1-persoonbedden in Franse stijl. Kledingkast, deur naar tussengelegen douche te delen met de 2e slaapkamer. 2 Flinke ramen.

  • 21 m2
  • Vloerdelen
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Dekbedden (2)
  • Kledingkast(en) (1)

Badkamer ensuite met de ouderslaapkamer, voorzien van extra toilet, Victoriaanse badkuip op pootjes en een douche. 2 Wastafels, handdoekenladder, bijzettafel. Klein raam.

  • 16 m2
  • Douche (1)
  • Ligbad
  • Wastafel (2)
  • Föhn

Aparte douche met wastafel tussen de slaapkamers 2 en 3, dus voor gezamenlijk gebruik. Klein raam, afsluitbare deuren. Apart toilet.

  • 4 m2
  • Douche (1)
  • Wastafel (1)

In het oude deel van het huis gelegen grote eetkeuken met oude stenen muren en deur naar de voorzijde van het huis. Gaskookplaat met oven, Amerikaanse ijskast met ijsblokjes machine en gekoeld water en grote vriezer. Eiland met wasbak en ondergelegen afwasmachine. Deur naar de bijkeuken met een wasmachine diverse schoonmaakmiddelen en stofzuiger etc. Ook gereedschap en extra hulpstukken in 'geval van nood'. Veel kookspullen, borden - bestek. Ronde eettafel met stoeltjes, trapje naar woonkamer.

  • Soort: Aparte ruimte
  • Fornuis: Gas (4 Kookzones/branders)
  • Combimagnetron
  • Droogrek
  • Grill
  • IJsblokjesmachine
  • Koelkast
  • Mixer
  • Schoonmaakmiddelen
  • Strijkplank / strijkijzer
  • Vriezer
  • Blender

Zwembad te beveiligen met een alarm. Zwembad ligt achter het huis en niet direct aan het huis. Dat verhoogt ook de veiligheid. Voorzien van beige liner en (kleurige) led verlichting. Er is ween aangrenzend terras met 4 ligstoelen en een zwembad huisje met een aparte douche en een zitje.

  • Verwarming: Niet verwarmd zwembad
  • Privacy: Privé zwembad
  • Afmetingen in m: 10 x 5 x 160 (L x B x D)
  • 160 m2
  • Bergsport
  • Lange termijn verhuur
  • Overwinteren
  • Vloerverwarming
  • iPod aansluiting
  • Nederlandstalige zenders (6)
  • Carport
  • Speeltoestel(len) (1)
  • Terras (3)
  • Terrasverwarmer
  • Tuinstoel(en) (8)
  • Handdoeken (20)