Pontalvié

Het oude gedeelte van dit mooie vakantiehuis is volledig gerestaureerd en er is een enorm nieuw deel aangebouwd met 6 meter hoge plafonds en heeft een design inrichting. Deze inrichting is met zorg uitgezocht om een zo comfortabel mogelijke vakantievilla te maken waar iedereen zich thuis voelt. De hoofdslaapkamer heeft een eigen luxe badkamer met Victoriaans bad, dubbele wasbak, toilet en douche, de 2 andere slaapkamers delen een badkamer met douche en wasbak. 2e Separaat toilet. Volledig ingerichte keuken met Amerikaanse ijskast, afwasmachine. Bijkeuken met wasmachine. Deur naar terras voor het huis met eettafel. Ruime zitkamer met open haard en grote schuifpuien, open trap naar de mezzanine met leeshoek, bank en TV. Toegang tot de slaapkamers. 2 Slaapkamers met een tweepersoonsbed. 1 Slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden. Het huis is grotendeels van hout, voorzien van hoge plafonds en heel veel licht en schuifpuien. Klein terras op het Oosten, groot en gezellig terras op het pal Zuid. Het terras aan de voorzijde van het huis ligt op het noord westen en is ideaal voor die heerlijke zwoele avonden. Het huis is voorzien van goede bedden, makkelijke banken en voldoende zit- en zon mogelijkheden om het huis en bij het zwembad. De keuken en de woon/eetkamer zijn voorzien van vloerverwarming, de slaapkamers zijn voorzien van radiatoren. Er is ook een open haard. Het huis is ook tijdens de koudere maanden heel comfortabel door de verwarming en open haard.

Overdekt gazebo of zwembadhuisje met buitendouche en zitbankjes voor de noodzakelijke uurtjes leesplezier. Flinke eettafel buiten en voldoende schaduw zodat het er altijd wel ergens lekker toeven is. Mooi privé zwembad van 10 x 5m - 1.60m diep.

Vanuit het huis en zwembad heb je een prachtig rustig uitzicht over de rollende groene heuvels van de Bouriane regio in Le Lot. Aan de overkant van het weggetje is een klein stroompje, La Masse, waarin heerlijk gevist kan worden en waar een overvloed aan vlinders is te bewonderen. Een kleine (fiets)tocht naar het dorp Cazals voor het brood en een biertje is aan te raden. In de directe omgeving zijn talloze gezellige markten en zeker in de zomermaanden zijn er ook locale boeren- marktjes her en der. De omgeving kent vele heerlijke adresjes om te eten en wijntjes te proeven.

U mag gebruik maken van onze fietsen.

De verhuurder, Louise

Bij Micazu sinds mei 2015

Wij hebben dit huis 10 jaar geleden gekocht en hebben het verbouwd tot een gezellig, knus huis van alle gemakken voorzien. Vele, vele zomers al genieten wij van de marktjes, de wandelingen, het heerlijke eten en alle seizoenen van deze mooie streek.

Huurprijzen zijn excl 100,- schoonmaakkosten en eventueel 12,50 huur linnengoed per persoon.
Centrale verwarming is beschikbaar, we rekenen 3,85met m3 gas in de maanden october -> mei.
Waarborgsom is 300,00. Onze NL beheerder woont vlakbij en is u graag van dienst.

Het huis is ook te huur voor een langere periode tijdens de wintermaanden. Neem contact met ons op voor gunstige huurvoorwaarden.

21-12-2019
Minimaal verblijf 5 nachten
Week € 875,00
Nacht € 125,00
21-12-2019
04-01-2020
Minimaal verblijf 5 nachten
Week € 1225,00
Nacht € 175,00
04-01-2020
26-04-2020
Minimaal verblijf 5 nachten
Week € 1015,00
Nacht € 145,00
26-04-2020
10-05-2020
Minimaal verblijf 5 nachten
Week € 1015,00
Nacht € 145,00
16-05-2020
06-06-2020
Minimaal verblijf 5 nachten
Week € 1015,00
Nacht € 145,00
09-08-2020
30-08-2020
Week € 2150,00
Nacht € 307,00
30-08-2020
27-09-2020
Week € 1470,00
Nacht € 210,00
27-09-2020
01-11-2020
Week € 805,00
Nacht € 115,00

€ 12,50
€ 300,00
€ 95,00
Energiekosten toeslag winter
€ -
Naar verbruik
Wordt verrekend met de borg.
€ 50,00

60 m2

Granito / beton

Eetkamerstoelen (6)

24 m2

Bed: 2-persoons 200 x 180 cm

Vloerdelen

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Vloerdelen

21 m2

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Vloerdelen

4 m2

  • 160 m2

  • Bergsport

  • Lange termijn verhuur
  • Overwinteren

  • Vloerverwarming

  • iPod aansluiting
  • Nederlandstalige zenders (6)

  • Carport
  • Speeltoestel(len) (1)
  • Terras (3)
  • Terrasverwarmer
  • Tuinstoel(en) (8)

  • Handdoeken (20)

805,-
805,-

Maison d'Abou

9,4
Hanneke & Arjan Neeleman