Belle Boissierette "Pure"

Let op: we hebben nog een gite (Cozy) op het terrein die ver genoeg van Pure ligt. Dus privacy voor eenieder.
In het voorseizoen nu goedkoper voor 2 personen!

In 2022 gaat de nieuwe gite Pure in de verhuur. Een eigenzinnige gite met een bijzondere inrichting op een terrein van ruim 3 hectare. Pure heeft een grote masterbedroom en een mezzanine waar de wat grotere kinderen kunnen slapen. En buiten een zwembad welke voor de allerkleinste is omgeven door een kastanje houten hek.
Natuur volop en een prachtig uitzicht.

Waarom mensen het hier naar hun zin hebben? Het zijn zowel koppels als gezinnen die naar Belle Boissierette komen. De rust, ruimte, natuur en de schone lucht misschien.  Daarnaast dat wij in de buurt zijn voor het geval er wat aan de hand mocht zijn. (Denk bijvoorbeeld aan een dokters- of ziekenhuisbezoek als de franse taal een dingetje is. Wij zijn discreet en helpen u graag.)
Maar let op, privacy genoeg voor u en ons. Het terrein beslaat ruim 3 hectare, dus plek genoeg om te chillen, mediteren, spelen (schommel aanwezig en nog meer speeltoestellen) of wat u maar wilt. Pak een (lig)stoel en zet deze op de door u gewenste plek en geniet.
De gite van Belle Boissierettte is rustig en ruimtelijk gelegen bovenop een heuvel en zeer goed bereikbaar met de auto over de verharde weg. Een prachtig uitzicht naar de wei, de parkachtige tuin en het verre uitzicht naar het oosten. Rust en ruimte, ook in het hoogseizoen. En dan de heerlijke schone lucht. Een weldaad voor uw longen. Wilt u een wandeling maken, dat kan zowel door onze tuin, wei of op het plateau. Ver hoeft u niet. Houdt u van sculpturen en kunst, tegenover ons woont een bekende Parijse kunstenaar die een beeldentuin heeft. U kunt er gewoon naartoe, het is gratis. En wilt u gewoon lekker rustig op het terras zitten, doe het gerust. Kans is redelijk aanwezig dat er een reetje gewoon voorbij loopt. Gewoon overdag. En mocht dat niet genoeg zijn, een wandeling overdag of even een stukje rijden met de auto tegen het schemering maakt de kans vrij groot om divers wild te zien. Of gewoon met ons mee lopen met het rondje met het hondje. Kunnen we schatten gaan zoeken die verborgen liggen of wilde zwijnen voeren. Net wat de gasten willen.

De badkamer heeft een regendouche met inloop, dus geen plakkerige gordijntjes. De keuken beschikt over een vaatwasser en oven. Een wasmachine is ook aanwezig. Ruimte buiten genoeg om te zitten of te relaxen. Net wat en waar u wilt.  Als rust, ruimte en een apart huis als verblijf te hebben uw keus is, reserveer dan snel. Parkeren voor de deur.
En wil je met vrienden of familie op vakantie, huur dan beide gites. Elk een eigen gite, eigen privacy en elkaar toch kunnen bezoeken of gezellig allen buiten eten onder de bomen aan de tafel, terwijl de kinderen kunnen rennen en spelen in de parkachtige tuin. Frans-er kan bijna niet.

Wat er verder ondernomen kan worden is: fietsen, paardrijden, karten in Cahors, luchtballon varen, zwemmen in de Dordogne, wijnproeverijen afrijden en kopen misschien, middeleeuwse stadjes bezoeken en de brocantes afstruinen, kayakken of suppen, dronevliegen leren en parcours vliegen, kastelen bezoeken, apenparkt bezoeken. Genoeg te doen in ieder geval.

De verhuurder, Gert-Jan en Mitzy

Advertentie online sinds november 2021

Reageert gemiddeld binnen 3 uur

Hallo, wij zijn Gert-Jan en Mitzy. Twee sportieve lui die kans zagen om de plek Belle Boissierette te kopen en er wat moois van te maken. Inmiddels twee gites in de verhuur Cozy en Pure. We zijn hier nu enige jaren en zien volop de mogelijkheden die BB biedt. De rust, de heerlijke natuur en het kalme leven. Geen stress. Dat is wat wij zoeken. En graag laten we daar onze gasten van mee profiteren. Dus kom en ervaar het ook.

Aankomstdag staat vrij, dus niet verplicht op zaterdag!

Van 1 tot 30 juni is er de aanbiedingsprijs van 120 euro per nacht voor 2 personen. Het zwembad zal dan wel of niet open zijn ivm de weersomstandigheden. Schoonmaakkosten 55 euro per verblijf en 0,30 ct pppn toeristenbelasting.

vanaf 1 juli is de prijs van de gite Pure 195 euro per nacht, max. 4 personen

Minimaal verblijf is 3 dagen.
Verplichte schoonmaakkosten zijn 85 euro.
Toeristenbelasting is 0,30 pp/pnacht
Huisdieren zijn helaas niet toegelaten.
Elektrisch opladen van uw auto is mogelijk in de dorpjes Cazals en Salviac. Helaas niet bij ons.
En als laatste, Wifi is gratis en het zwembad is open.

Bedden zijn opgemaakt en bedlinnen is inclusief de huurprijs. Evenals de thee- en handdoek voor in de keuken. Bij aankomst zijn er enige vaatwastabletten, toiletrollen en zeep om de handen te wassen. Evenals een vaatdoekje en afwasborstel.

Optioneel is het volgende: handdoeken voor de douche zijn optioneel bij te boeken, 7,50 euro per pakket. En kan indien gewenst elk moment een pakket bijbesteld worden. Badlakens voor bij het zwembad zijn optioneel te verkrijgen voor 5 euro per stuk. Maar zelf meenemen is ook mogelijk. Net wat u wilt.

Wisseldagen staan niet vast, u bent hier flexibel in. Afhankelijk van de beschikbaarheid natuurlijk. Wel zo lekker om niet op de overvolle zaterdag te hoeven reizen. De reis is tenslotte toch al het begin van de vakantie?

Komt u in een wat koudere periode bij ons? Wij vragen niets extra voor hout voor de houtkachel. Ook kunt u gebruik maken van de infraroodwarmte (7 e/dag) Dan geniet u ook van een heerlijke droge warmte, welke ook nog eens goed is voor het gestel of lees botten. Koud hoeft u het dus echt niet te hebben. Onze gasten hebben de temperatuur tot grote hoogte weten te brengen, denk aan 28 graden. Het was meer, maar dat zult u waarschijnlijk niet geloven.
Ervaar het zelf.

di 12-apr-2022
vr 01-jul-2022
Minimaal verblijf 3 nachten
Week € 840,00
Midweek € 480,00
Nacht € 120,00
Weekend € 360,00
vr 01-jul-2022
za 01-apr-2023
Minimaal verblijf 3 nachten
Week € 1365,00
Midweek € 780,00
Nacht € 195,00
Weekend € 585,00

Badlinnen
€ 7,50
Per item
€ 0,00
Gratis
€ 85,00
Toeristenbelasting alle leeftijden
€ 0,30
Per persoon per nacht

25 m2

Granito / beton

Eetkamerstoelen (4)

2e verdieping
5 m2

Bed: 1-persoons 200 x 80 cm

Bed: 1-persoons 200 x 80 cm

15 m2

Bed: 1-persoons 200 x 80 cm

Bed: 1-persoons 200 x 80 cm

8 m2

ruime hal

8 m2

Fornuis: (2 Kookzones/branders)

  • 75 m2

  • Campingbed

  • Strandlakens

€ 840,-
€ 840,-