Village du Soleil 7,6
149,- weekprijs vanaf

Village du Soleil

Midden in een prachtige omgeving vindt u het schitterende vakantiepark Village du Soleil. Hier heeft u écht vakantie: service en gezelligheid staan hoog in het vaandel en zowel het park als de omgeving ademen een rustgevende sfeer uit. Het vakantiepark met vrijstaande chalets is in alle seizoenen uitermate geschikt voor families met kinderen en senioren die van de rust en ruimte willen genieten. De Franse natuur, de gezellige dorpjes en een klimaat dat vrijwel het hele jaar zeer aangenaam is, staan alleen al borg voor een aangenaam verblijf.

De vrijstaande vakantiewoningen hebben een sfeervolle living met een TV met Franse en Nederlandse zenders en een overdekt terras waar tot in de late uurtjes genoten kan worden van de barbecue en een glas wijn. De volledig ingerichte keuken heeft naast een elektrische kookplaat een magnetron, afwasmachine en grote koelkast met vriesvak. De badkamer met ligbad, douche en een apart toilet maken het comfort compleet!

Vrijstaand 4-kamerchalet (max. 6 pers./84 m²) met woon/eetkamer met TV met Franse en Nederlandse zenders, een volledig ingerichte keuken met elektrische kookplaat, magnetron, afwasmachine, en grote koelkast met vriesvak. Drie slaapkamers, één met twee 1-persoonsbedden, één met een lits-jumeaux en één met stapelbed. Badkamer met douche, ligbad en een apart toilet. Het grote overdekte terras (veranda) van de chalets is voorzien van tuinmeubilair.

Faciliteiten:
•Receptie: VISA en EuroCard/MasterCard worden geaccepteerd
•wifi
•wasmachines en drogers zijn centraal aanwezig
•Zwembad voor volwassenen
•Peuterzwembad
•Ruime terrassen met ligbedden
•Sfeervol restaurant met eenvoudige en betaalbare menu's
•Sporten: tafeltennis, voetbal, volleybal en jeu de boules
•Speelautomaten
•Speeltuintje met kabelbaan, schommel, trampolines etc.
•Verhuur elektrische fietsen
•Kinderanimatie in hoogseizoen
•Broodjesservice in midden- en hoogseizoen
•Nederlandse kranten in hoogseizoen
•TV met NL zenders

De verhuurder, Gerjo

Gerjo Timmerije
Gerjo Timmerije

Bij Micazu sinds maart 2013

Frankrijk
Duits, Engels, Frans, Nederlands

FranceComfort beheert en verhuurt diverse parken in Frankrijk. Enthousiaste, gedreven medewerkers zorgen ervoor dat u vanaf het begin tot het eind correct en naar tevredenheid wordt geïnformeerd en begeleid. Ter plekke zal het u aan niets ontbreken. Dat verklaart ook de hoge (*GEGEVENS AFGESCHERMD*)-score en de diverse keurmerken!
Van harte welkom!

  • € 149,-
  • € 159,-
  • € 179,-
  • € 219,-
  • € 249,-
  • € 289,-
  • € 499,-
  • € 599,-
  • € 699,-
  • € 749,-
december 2016
48 1 2 3 4
49 5 6 7 8 9 10 11
50 12 13 14 15 16 17 18
51 19 20 21 22 23 24 25
52 26 27 28 29 30 31
januari 2017
52 1
1 2 3 4 5 6 7 8
2 9 10 11 12 13 14 15
3 16 17 18 19 20 21 22
4 23 24 25 26 27 28 29
5 30 31
februari 2017
5 1 2 3 4 5
6 6 7 8 9 10 11 12
7 13 14 15 16 17 18 19
8 20 21 22 23 24 25 26
9 27 28
maart 2017
9 1 2 3 4 5
10 6 7 8 9 10 11 12
11 13 14 15 16 17 18 19
12 20 21 22 23 24 25 26
13 27 28 29 30 31
april 2017
13 1 2
14 3 4 5 6 7 8 9
15 10 11 12 13 14 15 16
16 17 18 19 20 21 22 23
17 24 25 26 27 28 29 30
mei 2017
18 1 2 3 4 5 6 7
19 8 9 10 11 12 13 14
20 15 16 17 18 19 20 21
21 22 23 24 25 26 27 28
22 29 30 31
× Selectie wissen Reserveer nu

28-03-2017 - 11-04-2017 € 149,00 - - € 42,00 - 7 nachten
11-04-2017 - 02-05-2017 € 149,00 - - € 40,00 - 7 nachten
02-05-2017 - 09-05-2017 € 159,00 - - € 42,00 - 7 nachten
09-05-2017 - 23-05-2017 € 149,00 - - € 40,00 - 7 nachten
23-05-2017 - 30-05-2017 € 179,00 - - € 46,00 - 7 nachten
30-05-2017 - 27-06-2017 € 179,00 - - € 60,00 - 7 nachten
27-06-2017 - 04-07-2017 € 249,00 - - € 74,00 - 7 nachten
04-07-2017 - 11-07-2017 € 499,00 - - € 114,00 - 7 nachten
11-07-2017 - 18-07-2017 € 699,00 - - € 117,00 - 7 nachten
18-07-2017 - 22-08-2017 € 749,00 - - € 117,00 - 7 nachten
22-08-2017 - 29-08-2017 € 599,00 - - € 114,00 - 7 nachten
29-08-2017 - 12-09-2017 € 289,00 - - € 54,00 - 7 nachten
12-09-2017 - 31-10-2017 € 219,00 - - € 42,00 - 7 nachten

Badlinnen € 8,00 Per item Betalen bij boeking | optioneel
Bedlinnen € 6,00 Per persoon Betalen bij boeking | verplicht
Eindschoonmaak € 69,00 Per verblijf Betalen bij boeking | verplicht
Energiekosten € 7,00 Per nacht Betalen bij boeking | verplicht
Huisdier(en) € 25,00 Per week Betalen bij boeking | optioneel
Keukenlinnen € 4,00 Per item Betalen bij boeking | optioneel
Kinderbadje € 5,00 Per verblijf Betalen bij boeking | optioneel
Kinderbed € 10,00 Per verblijf Betalen bij boeking | optioneel
Kinderstoel € 10,00 Per verblijf Betalen bij boeking | optioneel
Reserveringskosten € 19,50 Per verblijf Betalen bij boeking | verplicht
Toeristenbelasting alle leeftijden € 0,60 Per persoon per nacht Betalen bij boeking | verplicht

In de omgeving van uw vakantiewoning zijn diverse golfterreinen. Voor de liefhebbers hebben we er enkele op een rijtje gezet:

-Villeneuve Golf & Country Club
-Lolivarie Golfclub
-Golf de Barthe
-Golf Agen Bon Encontre
-Espalais Golf Club
In de grotere plaatsen rond uw vakantiehuis is er wekelijks markt. Bezoek een typisch Franse markt, geniet van de sfeer en kom op ongedwongen manier in aanraking met de streekproducten. Het kan ook heel aardig zijn om op deze plek de Fransen te observeren in hun onderlinge communicatie.
In sommige steden zijn en ’s zomers avondmarkten, bijv. in Figeac, Gourdon, Saint Céré en Souillac. Na afloop van de markt, zo rond lunchtijd, vullen de terrasjes en restaurants zich als vanzelf. Bij de Fransen gaat zelfs de markt niet boven het eten!

Montcuq zondag
Monsempron-Libos Donderdag
Prayssac Vrijdag
Cahors Woensdag en zaterdag
Villeneuve sur Lot Vrijwel iedere dag
Ga een dag met het gezin erop uit en bezoek een pretpark of avonturenpark. U zult uw kinderen geen groter plezier kunnen doen. En uiteraard doet u zelf ook volop mee! In de omgeving van uw vakantiehuis op Village du Soleil zijn er diverse te vinden. Hieronder zijn er enkele genoemd maar er is nog veel meer. Na een actieve dag nog een heerlijke duik in het zwembad op het park en de dag is meer dan geslaagd!

-Walibi Aquitaine
-Cap Nature
-Parc en Ciel
-Parc Naturoland
-Village de Bournat
Wilt u met uw gezin eens ergens anders zwemmen, zonnen en spelen dan in en bij het zwembad bij uw vakantiewoning? In de omgeving kunt u terecht bij enkele recreatiemeren. In sommige gevallen zelfs met speeltuintje, glijbanen, kayaks en waterfietsen. Na een geslaagd dagje uit met uw gezin kunt u in het restaurant op het park de dag afsluiten.

-Recreatiemeer bij Montcuq
-Recreatiemeer Base de Loisirs bij Montaigu
Het dorp Rocamadour domineert op een schitterende manier het ravijn van Alzou. Jaarlijks trekt het vele bezoekers en is na de Mont Saint-Michel de meest bezochte site van Frankrijk. Het is een belangrijke plaats voor pelgrims. De stad is na Lourdes de meest bezochte bedevaartsplaats van Frankrijk. De stad is gebouwd op een rots midden in de Causse de Gramat, een uitgestrekt kalksteenplateau en onderdeel van de Causses du Quercy. Boven op de rots ligt een burcht. Via een slingerend pad (of een lift voor de mindervaliden) kunt u een reeks van kapellen met fresco's en een kerk bereiken.
Via een trap, waarin vele fossielen van mariene herkomst zichtbaar zijn, komt men onderaan de berg. Daar ligt het zeer toeristische stadje met zijn nauwe straatjes.
Tekst Sarlat
Sarlat is de onbetwiste parel van de Perigord, daar bestaat geen twijfel over. Het grote geluk van de Dordogne is dat deze regio aan de industriële revolutie en alles wat daarmee samenhangt ontsnapt is. Zo ook Sarlat. In de vroege middeleeuwen kende het een korte periode van voorspoed en welvaart. Vervolgens leidde het eeuwenlang een sluimerend bestaan.
Niemand was in de Dordogne geïnteresseerd, niemand ondernam pogingen tot modernisering, niemand investeerde..., dan heb je ineens een toeristische trekpleister. Zeker als de locale verzetsstrijder en latere minister van Cultuur in 1964 een wet in het leven roept die ervoor zorgt dat de gehele stad gerestaureerd kan worden.
Naast toeristische trekpleister is Sarlat ook het winkelcentrum voor de hele regio. Alle landelijke supermarkten hebben hier hun vestiging. Voedsel en delicatessen te over, evenals tal van exquise regionale producten als notenolie, liqueurs de fruits, foie gras, enzovoorts. De stad kent veel antiekwinkels (wel duur). Veel kunst en kunstnijverheid (artisanal) op straat. De talloze restaurantjes en cafés met hun terrasjes op straat maken het leven hier aangenaam.
In juli en augustus is Sarlat in de ban van het theaterfestival, dat ieder jaar weer veel plezier op tal van podia in de stad brengt. In deze maanden is het er ook erg druk, in het bijzonder op zaterdagen wanneer er markt is in de stad. De grote drukte is te vermijden door 's ochtends heel vroeg op pad te gaan: de allochtonen beheersen dan nog het straatbeeld - het straatje naast het stadhuis naar boven biedt toegang tot een onvervalste boerenmarkt. Het is markt op zaterdag en dinsdag.
Wijnroutes Bergerac en Cahors

De streken rondom Bergerac en Cahors staan bekend om hun wijnen. Om u een indruk te geven zijn in beide streken wijnroutes die van het ene deelnemende wijndomein naar het andere gaat. Een mooie gelegenheid om vanuit uw vakantiehuis de omgeving te verkennen. Op de wijndomeinen zult u hartelijk worden ontvangen en kunt u het bedrijf bezichtigen en de wijn proeven. Uiteraard hoeft u niet de hele route te rijden maar kunt u zelf kiezen welk deel u rijdt.
Op de onderstaande websites staat uitgebreide informatie over de route, de deelnemende “domains” en “chateaux”.
In Bergerac is het “Maison des vins” het centrale punt en tevens startpunt van de route. In dit mooie gebouw is in de zomermaanden altijd een wijnboer aanwezig die u laat proeven en al uw vragen zal beantwoorden. Wist u trouwens dat je wijnflessen het best rechtop kan vervoeren? En dat het beste moment van de dag om wijn te proeven vlak voor de lunch of diner is? Behoefte aan tips om wijnvlekken te verwijderen? Het staat allemaal op de onderstaande sites.
Kijk ook op de sites naar festivals en andere feesten die gekoppeld zijn aan de wijn of druivenoogst.

www.vins-bergerac.fr
www.vindecahors.fr
Even achter Sarlat in het Franse departement Dordogne ligt het vestingdorp Domme, bovenop een rots uitkijkend op de Dordogne die aan komt kronkelen en met een fraaie bocht voor de rots verder kronkelt. Het is een oud stadje met een ommuurde vesting, boven op een berg langs de rivier de Dordogne. Het ligt in de streek Périgord Noir in Frankrijk, aan de grens met departement Lot.
Het is een bastide die in 1281 door Filips de Stoute werd gesticht. Het heeft nog een groot deel van zijn stadsmuren met drie stadspoorten. Bastides hebben veelal een regelmatige plattegrond. Door de ligging op de Mont-de-Domme, op ongeveer 150 m boven de rivier de Dordogne, is de plattegrond bij Domme onregelmatig van vorm. Tot in de zeventiende eeuw was het een welvarende stad. Juist door het verdwijnen van de welvaart heeft Domme zijn historische karakter behouden. Domme is een van Les Plus Beaux Villages de France.
Het stadje is prachtige geconserveerd en het centrum herbergt vanzelfsprekend de mooiste gebouwen van de stad - al is het fenomenale uitzicht toch de grootste verleider van Domme.
De 17e eeuwse markthal van Domme biedt nog iets extra's: toegang tot de grotten van Domme. Een extra verstopplaats voor de bewoners van Domme in onzekere tijden. Daarnaast boden de grotten een geregelde toevoer van drinkwater voor deze stad. U kunt erin en de druipstenen bewonderen.

http://www.ot-domme.com/
Twee grote geologische toppers in Frankrijk liggen dicht bij uw vakantiehuis. Zowel Gouffre de Padirac als de grotten van Lascaux zijn spectaculair! Voor volwassenen en kinderen een hele belevenis. Zeker in de zomer worden de grotten druk bezocht. De Gouffre de Padirac bekijkt u voor een deel lopend en voor een deel met bootjes over ondergrondse meren. Ondertussen geniet u van het schouwspel van kleuren en geluid.
De grotten van Lascaux hebben prehistorische wandschilderingen en andere oudheidkundige bezienswaardigheden.
Zorg dat u een vest bij u heeft want het is er niet warm. Combineer de grotten van Padirac bijv. met een bezoek aan Rocamdour en keer na een dag veel indrukken terug naar uw vakantiehuis om een heerlijke duik in het zwembad te nemen.

Gouffre de Padirac http://www.gouffre-de-padirac.com/

Grotten van Lascaux http://www.lascaux.culture.fr
Nooit aan toe gekomen om eens met apen in aanraking te komen? Nu u op vakantie bent in Zuid Frankrijk kan het!
Ga naar apenpark “Foret des singes” bij Rocamadour. Een geweldig uitje voor u en uw kinderen. U kunt zelf, zonder gids, de route van ca 1,5 uur door het park afleggen die ook geschikt is voor rolstoelen en wandelwagens. Gidsen staan op veel plekken klaar om u de nodige informatie te geven als u dat wilt. U kunt de apen voeren met popcorn dat bij de ingang te verkrijgen is. Vanuit het park heeft u een mooi uitzicht op Rocamdour.

Website Forêt des singes http://www.la-foret-des-singes.com/
Apen Rocamadour
Apen Rocamadour

De woonkamer straalt veel sfeer en warmte uit door de houten wanden van het chalet. Via openslaande deuren komt u op het grote overdekte terras. Het terras is duidelijk een verlengstuk van de woonkamer waardoor alles nog ruimer en royaler oogt dan het al is.

  • 35 m2
  • Bank 2 zits (2)
  • Fauteuil(s) (2)

Twee comfortabele bedden staan er in deze slaapkamer. Uiteraard zijn dekbedden aanwezig.

  • 12 m2
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Dekbedden (2)
  • Kledingkast(en) (1)

In deze "masterbedroom" staat een tweepersoonsbed. Tevens is er een wastafel.

  • 15 m2
  • Bed: 2-persoons 200 x 160 cm
  • Dekbedden (1)
  • Kledingkast(en) (1)
  • Openslaande deuren / balkon

Het 4 persoonshuis heeft 2 slaapkamers, het 6 persoonshuis heeft een extra slaapkamer met een stapelbed.

  • 9 m2
  • Bed: Stapelbed 200 x 90 cm
  • Bed: Stapelbed 200 x 90 cm
  • Dekbedden (2)
  • Kledingkast(en) (1)

De goed verzorgde badkamer heeft een bad en douche. Het toilet is apart.

  • 10 m2
  • Douche (1)
  • Ligbad
  • Wastafel (1)

De ruime, nette keuken is van alle gemakken voorzien als magnetron, vaatwasser en een ruime koel/vriescombinatie.

  • Fornuis: Gas (4 Kookzones/branders)
  • Droogrek

In het midden van het park (58 chalets in totaal) ligt het mooi aangelegde en verwarmde zwembad. Het is een zwembad voor volwassenen en een bad voor peuters. Rondom zijn terrassen met ligstoelen. De bar en het restaurant liggen direct naast het zwembad zodat u makkelijk even wat te eten of drinken kunt halen.

  • Verwarming: Verwarmd zwembad
  • Privacy: Gemeenschappelijk zwembad
  • Afmetingen in m: 30 x 20 x 1,4 (L x B x D)
  • Kinderbad: Separaat
  • Chalet
  • 85 m2
  • Kinderbed (2)
  • Kinderbox
  • Kinderstoel (2)
  • Campingbed (2)
  • Speeltuin
  • Recreatie/animatieteam
  • Budget
  • Vakantieparken
  • Zon, zee & strand
  • Kabeltelevisie
  • Televisiescherm in cm: (50)
  • Nederlandstalige zenders (6)
  • Carport
  • Speeltoestel(len) (8)
  • Tennisbaan bij woning
  • Tuinstoel(en) (6)
  • Handdoeken (2)
  • Rolstoelvriendelijk
  • Geen drempels

Recensies

  • Op basis van 3 recensies 7,6
  • Algemene indruk 8,0
  • Ligging 7,7
  • Faciliteiten vakantiehuis 7,3
  • Inrichting en staat vakantiehuis 7,0
  • Kindvriendelijkheid 8,0
  • Hygiëne 7,7
  • Vriendelijkheid en service verhuurder 6,0
  • Prijs/kwaliteit 8,0
  • Co Peek, met partner. Gaf op gemiddeld een 8,8

    Wij hebben twee heerlijke weken vakantie gehad.De bungalow is zeer compleet en comfortabel.Omgeving is prachtig.