Rust, natuur en Franse charme
Gîte Le Cabernet ligt op een heuvel in de Quercy-Blanc, met prachtig uitzicht op Montcuq en Lauzerte. Omringd door wijngaarden, zonnebloemvelden en middeleeuwse dorpjes ademt deze plek rust, natuur en Franse charme. Ideaal gelegen op loopafstand van het historische dorp Montcuq met diverse cafés, restaurants en levendige markt vol lokale lekkernijen. In de omgeving zijn talloze wandelroutes, wijndomeinen en culturele uitstapjes te ontdekken.
Dit luxe vakantiehuis ligt op Domaine Lapèze. Een landgoed van 5,5 ha met een oud landhuis, grote tuin, een moestuin en wijngaard. Je treft er een volwassenen only (16+) sfeer, rust en kleinschaligheid. Je kunt er volop genieten van het ruime zoutwaterzwembad met panoramisch uitzicht, slenteren door de wijngaard of een boek lezen in de schaduw van oude bomen.
Puur genieten en onthaasten
De gîte (ruim 80 m2) is geschikt voor vier personen. Het ligt los van het hoofdgebouw en biedt daardoor volledige privacy. Binnen is het licht met hoge plafonds en met alle moderne comfort. Je vindt er een ruime, gezellige leefruimte met open haard, een volledig uitgeruste keuken, twee comfortabele slaapkamers en een stijlvolle badkamer. Buiten wachten twee zonovergoten privé-terrassen op je – één met uitzicht over het dal voor lange avonden onder de sterren, de ander perfect voor een stille ochtend met een kop koffie en het geluid van zingende vogels. Le Cabernet is de ideale plek voor wie wil onthaasten, genieten en opnieuw wil opladen – in het hart van Zuid-West Frankrijk.
- Ruime woonkamer met open keuken, voorzien van moderne apparatuur zoals een oven, vaatwasser en koffiezetapparaat.
- Badkamer met Italiaanse douche, dubbele wasbak en een apart toilet
- Houtkachel en verwarming voor de koudere dagen in het voor en najaar.
- Snelle wifi-verbinding (glasvezel), waardoor je evt. ook op afstand kunt werken.
- Privé parkeergelegenheid.
- Zoutwaterzwembad van 11m bij 5,5m met groot zonneterras, comfortabele ligbedden en prachtig uitzicht op de omliggende heuvels.
- Toegang tot de gîte is via een trap en is daardoor minder geschikt voor mindervaliden.
- Na een restaurantbezoek in Montcuq is het een fijne wandeling terug naar huis.
In de direct omgeving kun je veel ondernemen: fietsen, wandelen op de route Santiago de Compostela, golfen, kanoën. Verder kun je lekker eten bij de vele restaurants, op truffeljacht, brocantes bezoeken, wijn proeven bij de vele wijn domaines, naar de vele avondmarkten, shoppen in Cahors of een dagje naar Toulouse. Een prima uitvalsbasis voor een bezoek aan middeleeuwse stadjes zoals Saint-Cirq-Lapopie, Rocamadour, Montauban of naar de grotten van Les Gouffres de Padirac.
Goed om te weten
- Wisseldag in de zomermaanden is zaterdag vanaf 16.00u, uitchecken op zaterdag voor 10u. In het voor- en naseizoen zijn wisseldagen flexibel.
- De gîte en terras rondom het zoutwaterzwembad zijn rookvrij.
- Domaine Lapèze heeft 3 B&B kamers, een 2 persoons studio en een gîte voor maximaal 4 personen. Het zwembad is toegankelijk voor alle gasten (16+).
- Voldoende ruimte om te parkeren.
- De minimum leeftijd voor onze gasten is 16 jaar.
- Huisdieren zijn niet toegestaan.
- De eigenaren wonen op hetzelfde terrein. Zij geven je graag toeristische tips of advies over restaurants en zijn er om je eventuele vragen te beantwoorden.