Op landgoed Domaine Lapèze vind je een volwassenen‑only (16+) sfeer: rust en kleinschaligheid.
Gite Le Cabernet is gelegen in de Quercy-Blanc op een heuvel met prachtig uitzicht op Montcuq en Lauzerte. Omringd door wijngaarden, zonnebloemvelden en middeleeuwse dorpjes ademt deze plek rust, natuur en Franse charme. Het is ideaal gelegen op loopafstand van het dorp Montcuq met zijn diverse cafés en restaurants. Op loopafstand ligt het levendige Montcuq, bekend om zijn levendige markt vol lokale lekkernijen, en in de omgeving zijn talloze wandelroutes, wijndomeinen en culturele uitstapjes te ontdekken.
Domaine Lapèze is een landgoed van 5,5 ha met een oud landhuis, grote tuin en wijngaard. Op het landgoed geniet je van het ruime, zoutwater zwembad met panoramisch uitzicht, slenter je door de wijngaard of lees je een boek in de schaduw van oude bomen.
De ruim 80 m2 gîte, geschikt voor vier personen , is licht met hoge plafonds en met alle modern comfort. Binnen vind je een ruime, gezellige leefruimte met open haard, een volledig uitgeruste keuken, twee comfortabele slaapkamers en een stijlvolle badkamer. Buiten wachten twee zonovergoten terrassen op je – de één met uitzicht over het dal voor lange avonden onder de sterren, de ander perfect voor een stille ochtend met een kop koffie en het geluid van zingende vogels. Gîte Le Cabernet is de ideale plek voor wie wil onthaasten, genieten en opnieuw op te laden – in het hart van Zuid-Frankrijk.
- Een ruime woonkamer met open keuken, voorzien van moderne apparatuur zoals een oven, vaatwasser en koffiezetapparaat.
- Een badkamer met Italiaanse douche, dubbele wasbak en een apart toilet
- Er is een snelle wifi-verbinding (glasvezel), waardoor je evt. ook op afstand kunt werken.
- Privé parkeergelegenheid.
- Een zwembad van 11m bij 5,5m met uitzicht op de omliggende heuvels.
- De toegang tot de gite is via een trap waardoor minder geschikt voor mindervaliden.
- Na een restaurant bezoek in Montcuq kun je prima naar huis lopen.
In de direct omgeving kun je veel ondernemen: fietsen, wandelen op de route Santiago de Compostela, golfen, kanoën. Verder kun je lekker eten bij de vele restaurants, op truffeljacht, brocantes bezoeken, wijn proeven bij de vele wijn domaines, naar de vele avondmarkten, shoppen in Cahors of een dagje naar Toulouse. Een prima uitvalsbasis voor een bezoek aan middeleeuwse stadjes zoals Saint-Cirq-Lapopie, Rocamadour, Montauban of naar de grotten van Les Gouffres de Padirac.
Verdere info
- Het is een dag rijden vanuit NL.
- De wisseldag in de zomermaanden is zaterdag vanaf 16.00u, uitchecken op zaterdag voor 10u
- De gite en rondom het zoutwater zwembad zijn rookvrij.
- Ruimte om te parkeren beschikbaar.
- Minimum leeftijd voor onze gasten is 16 jaar.
- Huisdieren zijn niet toegestaan.
- De eigenaren wonen op hetzelfde terrein. Zij kunnen je toeristische tips geven, restaurants adviseren en eventuele vragen beantwoorden.